Cz En

II. jumping S

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 31.88 5.52 V V
2 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 32.49 5.42 V V
3 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 32.56 5.41 V V
4 005517 Barbora Lerlová Yocarrie Anika Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 32.87 5.35 V V
4 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 32.87 5.35 V V
6 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 32.9 5.35 V V
7 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 33.36 5.28 V V
8 035719 Petr Andrýs CAMILLO Bambabibi 0 0 0.0 0.0 33.94 5.19 V V
9 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 33.95 5.18 V V
10 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 0 0.0 0.0 34.2 5.15 V V
11 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 34.3 5.13 V V
12 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 34.75 5.06 V V
13 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 34.91 5.04 V V
14 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 35.09 5.02 V V
15 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 35.2 5.0 V V
16 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 35.93 4.9 V V
17 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 36.08 4.88 V V
18 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.16 4.87 V V
19 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 36.31 4.85 V V
20 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 36.6 4.81 V V
21 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 37.29 4.72 V V
22 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony 0 0 0.0 0.0 37.65 4.67 V V
23 006019 Kateřina Marešová Bleky 0 0 0.0 0.0 38.71 4.55 V V
24 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 0 0 0.0 0.0 38.9 4.52 V V
25 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 39.22 4.49 V V
26 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 0 0 0.0 0.0 39.24 4.49 V V
27 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 40.5 4.35 V V
28 036220 Michaela Šperlingová Joyce Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 41.42 4.25 V V
29 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru 1 0 0.0 5.0 33.89 5.19 V V
30 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 1 0.0 5.0 35.5 4.96 V V
31 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 36.95 4.76 V V
32 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 1 0.0 5.0 38.84 4.53 V V
33 049818 Roman Bernatský Asta 0 1 0.34 5.34 42.34 4.16 V V
34 028819 Iva Křivánková Míša 0 0 5.97 5.97 47.97 3.67 V V
35 078318 Hana Hrdličková Casiopea Lék na duši 0 0 7.95 7.95 49.95 3.52 VD VD
36 056517 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet 0 0 8.14 8.14 50.14 3.51 VD VD
37 052217 Barbora Krejsová Bexie od Pístecké duny 1 1 0.0 10.0 41.8 4.21 VD VD
38 088115 Kristýna Benešová Hesy Javorův dvůr 0 2 1.5 11.5 43.5 4.05 VD VD
39 009017 Markéta Beranová Fido 2 2 18.88 38.88 60.88 2.89 BO BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010817 Veronika Česká Feabee Cavalier of Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026517 Barbora Tesáková Nikyta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008917 Markéta Beranová Marthy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074719 Dominika Korintová Holly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO