Cz En

062314

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Haspeklová, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Apple Juice Rose Speedlight, Patterdale terier

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  2. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  3. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  4. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. I. agility S: Diskvalifikován

  6. II. agility S: Diskvalifikován

  7. II. jumping S: 19/63, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  8. I. jumping S: Diskvalifikován

  9. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  10. Agility 1 S: Diskvalifikován

  11. Jumping 1 S: 10/18, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  12. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  13. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  14. Agility SA: Diskvalifikován

  15. Jumping SA: 9/20, 35.5 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  16. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  18. Agility Open: Diskvalifikován

  19. Agility Squads as Individual: 47/71, 45.72 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  20. Jumping Open: Diskvalifikován

  21. Jumping Squads as Individual: 12/71, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  22. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  23. Agility S: Diskvalifikován

  24. Jumping S: 9/18, 36.66 s, 8.66 tr. b., 3.76 m/s

  25. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  26. Agility SA: Diskvalifikován

  27. Jumping SA: 5/25, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  28. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  30. Agility Finále: 2/12, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  31. Agility I.: 4/32, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  32. Agility II.: Diskvalifikován

  33. Agility III.: Diskvalifikován

  34. Jumping Finále: Diskvalifikován

  35. Jumping I.: 3/32, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  36. Jumping II.: Diskvalifikován

  37. Jumping III.: 5/32, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  38. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  39. Agility I: 10/81, 42.1 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  40. Agility II: 36/75, 47.67 s, 13.67 tr. b., 4.03 m/s

  41. Jumping I: 53/81, 36.38 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  42. Jumping II: 21/79, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  43. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  44. Jumping: Diskvalifikován

  45. Zkouška 1: Diskvalifikován

  46. Zkouška 2: 3/11, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  47. Zkouška 3: Diskvalifikován

  48. Zkouška 4: 7/13, 48.09 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  50. Agility 1: 10/31, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  51. Agility 2: 8/29, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  52. Jumping 1: Diskvalifikován

  53. Jumping 2: 10/29, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  54. Zkouška: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  56. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  57. 2. Zka - SA3: 1/9, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  59. Agility: 2/23, 48.23 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  60. Jumping: 7/23, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  61. Zkouška: 4/13, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  62. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  63. Jumping S 1: Diskvalifikován

  64. Jumping S 2: 14/23, 31.38 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  65. Jumping S 3: 14/23, 29.29 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  66. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  67. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  68. Jumping 1: 1/27, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  69. Jumping 2: 15/27, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  70. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  71. Tuneliada S: 7/11, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  72. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  74. II. zkouška SA3: 2/12, 44.09 s, 5.09 tr. b., 4.04 m/s

  75. I. zkouška SA3: 2/12, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  76. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  77. Jumping: 9/16, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  78. Zkouška 1.: 4/8, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  79. Zkouška 2.: 1/8, 44.92 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  80. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  81. Jumping S: Diskvalifikován

  82. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  84. Druhá zkouška sobota SA3: 3/8, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  85. První zkouška sobota SA3: Diskvalifikován

  86. SuperG Challenge jumping S: Diskvalifikován

  87. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  88. Agility S: Diskvalifikován

  89. Jumping S: 4/29, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  90. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  91. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  92. Agility S: Diskvalifikován

  93. Jumping S: 4/35, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  94. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  95. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  96. Agility: Diskvalifikován

  97. Agility DRUZSTVA: 40/56, 47.3 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  98. Jumping: 28/57, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  99. Jumping DRUZSTVA: 27/56, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  100. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  101. Agility neděle S: 12/39, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  102. Agility S: Diskvalifikován

  103. Jumping neděle S: Diskvalifikován

  104. Jumping S: Diskvalifikován

  105. Zkouška neděle SA3: Diskvalifikován

  106. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  107. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  108. Agility S: 5/9, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  109. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  111. II. zkouška SA3: 2/10, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  112. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. jumping SA3: 3/11, 26.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  114. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  115. Soutěž družstev: 3/42, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  116. Soutěž dvojic: 22/42, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  117. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  118. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  119. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  120. Soutěž podle roku narození: 2/41, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  121. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  122. Zkouška SA3: 1/6, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  123. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  124. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  125. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  126. Agility II. S: Diskvalifikován

  127. Agility I. S: Diskvalifikován

  128. Jumping II. S: 6/57, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  129. Jumping I. S: 19/58, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  130. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  131. QA4 Agility: Diskvalifikován

  132. QA5 Agility: Diskvalifikován

  133. QA6 Agility: Diskvalifikován

  134. QJ4 Jumping: 8/45, 39.38 s, 0.38 tr. b., 4.57 m/s

  135. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  136. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  137. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  138. Agility - SA: Diskvalifikován

  139. Jumping SA: 1/15, 25.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  140. ZkA - SA3: 3/7, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  142. QA1 agility: 24/53, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  143. QA2 agility: 36/53, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  144. QA3 agility: Diskvalifikován

  145. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  146. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  147. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  148. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  149. Agility 1: 4/31, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  150. Agility 2: Diskvalifikován

  151. Finále Agility SA: Diskvalifikován

  152. Finále Jumping SA: Diskvalifikován

  153. Jumping 1: 4/31, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  154. Jumping 2: Diskvalifikován

  155. Jumping 3: 3/30, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  156. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  157. Agility_: Diskvalifikován

  158. Jumping_: 7/25, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  159. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  160. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  161. Agility S: 1/23, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  162. Jumping S: 7/23, 33.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  163. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  165. I Agility Open: 4/75, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  166. II Agility Open: 7/69, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  167. II Jumping Open: 26/73, 32.33 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  168. I Jumping Open: 41/75, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  169. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  170. Agility: 3/13, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  171. Agility: 8/20, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  172. Jumping: 5/13, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  173. Jumping: 5/20, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  174. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  175. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  176. Agility: 2/25, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  177. Agility: 9/22, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  178. Finále: 2/14, 45.16 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  179. Jumping: 2/25, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  180. Jumping: Diskvalifikován

  181. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  182. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  183. Agility: Diskvalifikován

  184. Jumping: Diskvalifikován

  185. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  186. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  187. Czech Imp Jump Small: 8/28, 20.37 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  188. Jumping 1 Small: 7/28, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  189. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  190. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  191. Agilty: 11/33, 37.02 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  192. Jumping: 4/33, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  193. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  194. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  195. Barelový a tunelový běh S: 1/23, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  196. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  197. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  198. Czech Imp Jump Small : Diskvalifikován

  199. Jumping 1 Small: 6/36, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  200. Jumping 2 Small: 7/36, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  201. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  202. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  203. Jumping SA neděle: 9/27, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  204. Jumping SA sobota: 6/28, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  205. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  206. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  207. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  208. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  209. Agility S: Diskvalifikován

  210. Jumping S: 3/33, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  211. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  212. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  213. Agility družstev: Diskvalifikován

  214. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  215. Jumping družstev: 18/55, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  216. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  217. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  218. Agility Ne - SA: 1/38, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  219. Agility So - SA: 9/40, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  220. Jumping Ne - SA: 7/39, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  221. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  222. Zka Ne - SA3: 5/20, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  223. Zka So - SA3: Diskvalifikován

  224. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  225. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  226. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  227. SA3/1 SA3: Diskvalifikován

  228. SA3/2 SA3: Diskvalifikován

  229. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  230. Agility - Ne: 7/64, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  231. Agility - So: Diskvalifikován

  232. Jumping - Ne: 6/69, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  233. Jumping - So: Diskvalifikován

  234. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  235. Agility - Small: 4/24, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  236. Jumping - Small: Diskvalifikován

  237. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  238. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  239. QA4 agility: Diskvalifikován

  240. QA5 agility: Diskvalifikován

  241. QA6 agility: Diskvalifikován

  242. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  243. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  244. QJ6 jumping: 35/50, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  245. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  246. Agility Open S: 13/26, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  247. Jump Open S: Diskvalifikován

  248. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  249. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  250. QA1 agility: 11/67, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  251. QA2 agility: Diskvalifikován

  252. QA3 agility: Diskvalifikován

  253. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  254. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  255. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  256. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  257. Agility S: 1/8, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  258. Hra S: 1/16, 22.63 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  259. Jumping S: 1/8, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  260. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  261. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  262. AGI Kategorie A2+A3 S: 1/10, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  263. JUMP Kategorie A2+A3 S: 1/11, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  264. Zkouška SA3: 1/6, 32.43 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  265. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  266. Agility - Small: 8/32, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  267. Jumping - Small: Diskvalifikován

  268. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  269. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  270. Agility 1: Diskvalifikován

  271. Agility 2: Diskvalifikován

  272. Jumping 1: Diskvalifikován

  273. Jumping 2: Diskvalifikován

  274. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  275. Agility: 3/16, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  276. Agility S: 1/27, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  277. Fun Jumping: 5/18, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  278. Fun Jumping S: 5/27, 27.72 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  279. Jumping: Diskvalifikován

  280. Jumping S: Diskvalifikován

  281. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  282. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  283. Agility: Diskvalifikován

  284. Agility: Diskvalifikován

  285. Jumping: Diskvalifikován

  286. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  287. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  288. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  289. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  290. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  291. Agility: 10/27, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  292. Jumping: Diskvalifikován

  293. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  294. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  295. Czech Imp Jump Small: 13/25, 23.72 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  296. Jumping 1 Small: 7/25, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  297. Jumping 2 Small: 9/25, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  298. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  299. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  300. zkouška 2 SA3: 1/6, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  301. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  302. Agility SA sobota: 10/31, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  303. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  304. Jumping SA sobota: 5/32, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  305. Velké finále SA neděle: 6/17, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  306. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  307. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  308. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  309. Agility: Diskvalifikován

  310. Jumping: 14/29, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  311. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  312. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  313. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  314. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  315. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  316. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  317. Zkoušky A3-1 SA3: Diskvalifikován

  318. Zkoušky A3-2 SA3: Diskvalifikován

  319. Zkoušky A3-3 SA3: Diskvalifikován

  320. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  321. Agility S: 1/10, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  322. Jumping Large S: 1/10, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  323. zkoušky SA3: Diskvalifikován

  324. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  325. Agility: 5/25, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  326. Jumping: 3/25, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  327. Zka - SA2: Diskvalifikován

  328. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  329. Agility - So: 7/45, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  330. Jumping - So: 3/43, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  331. ZkA - So: 2/7, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  332. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  333. Agility S: Diskvalifikován

  334. Jumping S: 6/45, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  335. Teriéři jumping S: 4/33, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  336. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  337. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  338. Agility družstva: 30/60, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  339. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  340. Jumping družstva: Diskvalifikován

  341. Jumping jednotlivci: 29/59, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  342. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  343. Agility Kluby Small: 1/35, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  344. Agility Plemen Small: Diskvalifikován

  345. Agility - podle roku narození Small: 2/35, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  346. Jumping Družstev Small: 18/34, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  347. Jumping Dvojic Small: 2/35, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  348. Jumping Feny-Psi Small: Diskvalifikován

  349. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  350. Zkouška SA2: 1/3, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  351. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  352. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  353. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  354. Agility S: 2/22, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  355. Jump S: 3/22, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  356. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  357. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  358. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  359. Cvikov - 23. Cvikovské zkoušky agility, 08. 08. 2016

  360. Zkouška SA2: 1/4, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  361. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  362. 1. Zka: Diskvalifikován

  363. 2. Zka: 1/12, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  364. Jumping: Diskvalifikován

  365. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  366. Agility: Diskvalifikován

  367. Agility I: Diskvalifikován

  368. Agility II: Diskvalifikován

  369. Agility III: 8/71, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  370. Agility IV: Diskvalifikován

  371. Jumping I: Diskvalifikován

  372. Jumping II: Diskvalifikován

  373. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  374. QA5 Agility: Diskvalifikován

  375. QA6 Agility: Diskvalifikován

  376. QJ5 Jumping: 31/96, 37.32 s, 6.32 tr. b., 4.02 m/s

  377. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  378. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  379. Ne-Agility: Diskvalifikován

  380. Ne-Jumping: 3/27, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  381. So-: Diskvalifikován

  382. So-Agility: 11/28, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  383. So-Jumping: Diskvalifikován

  384. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  385. Agility - Ne: Diskvalifikován

  386. Agility - So: 1/20, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  387. Jumping - Ne: 2/18, 26.25 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  388. Jumping - So: Diskvalifikován

  389. ZkA - So: 2/5, 41.95 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  390. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  391. QA1 Agility: 36/113, 49.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  392. QA2 Agility: 9/110, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  393. QJ1 Jumping: 41/116, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  394. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  395. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  396. Tunelový běh S: 1/21, 24.05 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  397. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  398. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  399. Agility: 28/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  400. Agility 2: 12/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  401. Finále: 11/14, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  402. Jumping: 2/29, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  403. Jumping 2: 28/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  404. Zkouška: 1/11, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  405. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  406. Zkouska III SA2: Diskvalifikován

  407. Zkouska II SA2: Diskvalifikován

  408. Zkouska I SA2: Diskvalifikován

  409. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  410. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  411. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  412. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  413. Agility: 2/27, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  414. Jumping: 2/27, 28.36 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  415. Zkouška: Diskvalifikován

  416. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  417. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  418. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  419. Jumping 2 Small: 5/30, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  420. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  421. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  422. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  423. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  424. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  425. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  426. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  427. agility: Diskvalifikován

  428. jumping: Diskvalifikován

  429. zkouška: 1/10, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  430. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  431. Czech Imp Jump Small: 1/17, 14.97 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  432. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  433. Jumping 2 Small: 1/17, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  434. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  435. Agility S S: Diskvalifikován

  436. Jumping S S: 3/35, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  437. Zkouška SA2 SA2: 7/11, 35.13 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  438. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  439. 1.prorubská: 1/14, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  440. 2.prorubská: Diskvalifikován

  441. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  442. Agility: Diskvalifikován

  443. Jumping: Diskvalifikován

  444. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  445. Tunelový běh S: Diskvalifikován

  446. ZK SA2: Diskvalifikován

  447. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  448. Agility Ne: Diskvalifikován

  449. Jumping Ne: 8/16, 31.42 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  450. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  451. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  452. ZkA Ne: Diskvalifikován

  453. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  454. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": Diskvalifikován

  455. Jumping S: 13/25, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  456. Zkouška Agility SA2: Diskvalifikován

  457. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  458. Finále S: Diskvalifikován

  459. Jumping neděle S: Diskvalifikován

  460. Jumping sobota S: 1/23, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  461. Open agility sobota S: Diskvalifikován

  462. Zkouška neděle SA2: 2/9, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  463. Zkouška sobota SA2: 1/8, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  464. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  465. Agility So: 13/35, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  466. Jumping Ne: Diskvalifikován

  467. Jumping So: Diskvalifikován

  468. ZkA Ne: Diskvalifikován

  469. ZkA So: Diskvalifikován

  470. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  471. Agility: Diskvalifikován

  472. Agility squads: Diskvalifikován

  473. Jumping: Diskvalifikován

  474. Jumping Squads: 13/40, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  475. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  476. Agility klubů: 19/34, 44.84 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  477. Jumping družstev: Diskvalifikován

  478. Jumping dvojic: 1/34, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  479. Soutěž feny proti psům: Diskvalifikován

  480. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  481. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  482. NE - Holdye memorial S: 1/20, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  483. NE - jumping S: Diskvalifikován

  484. NE - Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  485. SO - agility S: 8/24, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  486. SO - jumping S: Diskvalifikován

  487. SO - Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  488. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  489. Zkouška SA2: 1/5, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  490. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  491. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  492. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  493. Zkouška SA2: 2/6, 36.0 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  494. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  495. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  496. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  497. 1. Zka: Diskvalifikován

  498. 2. Zka: Diskvalifikován

  499. Jumping: Diskvalifikován

  500. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  501. Agility: Diskvalifikován

  502. Agility I: Diskvalifikován

  503. Agility II: Diskvalifikován

  504. Agility III: Diskvalifikován

  505. Agility IV: Diskvalifikován

  506. Jumping I: 19/57, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  507. Jumping II: 5/53, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  508. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  509. 1. ZkA: Diskvalifikován

  510. 2. ZkA: Diskvalifikován

  511. Jumping: Diskvalifikován

  512. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  513. Agility Ne: Diskvalifikován

  514. Agility So: 16/80, 51.23 s, 1.23 tr. b., 3.9 m/s

  515. Jumping Ne: Diskvalifikován

  516. Jumping So: Diskvalifikován

  517. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  518. Agility: 4/12, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  519. Agility II Open: Diskvalifikován

  520. Agility I Open: Diskvalifikován

  521. Jumping II Open: 8/86, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  522. Jumping I Open: Diskvalifikován

  523. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  524. Agility Ne: 2/19, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  525. Agility So: Diskvalifikován

  526. Jumping Ne: 1/19, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  527. Jumping So: Diskvalifikován

  528. Zka Ne: Diskvalifikován

  529. Zka So: Diskvalifikován

  530. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  531. Agility S: Diskvalifikován

  532. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  533. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  534. Agility 1: Diskvalifikován

  535. Agility 2: Diskvalifikován

  536. Jumping 1: Diskvalifikován

  537. Jumping 2: Diskvalifikován

  538. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  539. Zkouška 1: Diskvalifikován

  540. Zkouška 2: Diskvalifikován

  541. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  542. AGILITY: Diskvalifikován

  543. AGILITY: Diskvalifikován

  544. JUMPING: Diskvalifikován

  545. JUMPING: Diskvalifikován

  546. SA2: Diskvalifikován

  547. SA2: Diskvalifikován

  548. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  549. Jumping SA2: Diskvalifikován

  550. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  551. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  552. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  553. 1. Zka: Diskvalifikován

  554. 2. Zka: Diskvalifikován

  555. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  556. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  557. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  558. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  559. Agility: Diskvalifikován

  560. Agility: Diskvalifikován

  561. Jumping: Diskvalifikován

  562. Jumping: Diskvalifikován

  563. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  564. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  565. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  566. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  567. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  568. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  569. Agility: 25/34, 37.63 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  570. Jumping: Diskvalifikován

  571. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  572. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  573. SMALL - Czech Imp Jump: 4/30, 22.78 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  574. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  575. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  576. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  577. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  578. 2.ZK SA1: 4/11, 26.9 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  579. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  580. Agility: Diskvalifikován

  581. Jumping: Diskvalifikován

  582. Zkouška SA1: 3/6, 33.26 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  583. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  584. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  585. SMALL - JUMPING 1: 16/24, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  586. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  587. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  588. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  589. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  590. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  591. Agility S: 10/19, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  592. Jumping S: Diskvalifikován

  593. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  594. 1. zkouška SA1: 9/15, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  595. 2. zkouška SA1: 2/15, 26.97 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  596. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  597. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  598. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  599. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  600. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  601. 1.ZK SA1: 1/7, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  602. 2.ZK SA1: Diskvalifikován

  603. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  604. SA1 - 1. zk SA1: Diskvalifikován

  605. SA1 - 2. zk SA1: Diskvalifikován

  606. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  607. Agility: Diskvalifikován

  608. Agility: Diskvalifikován

  609. Agility 2: 4/6, 32.81 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  610. Agility 2: Diskvalifikován

  611. Jumping: Diskvalifikován

  612. Jumping 2: Diskvalifikován

  613. Memorial Ivy Patakove: Diskvalifikován

  614. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  615. Agility S: Diskvalifikován

  616. Jumping S: Diskvalifikován

  617. SA1: Diskvalifikován