Cz En

Agility 1

  1. Datum: 09. 03. 2019
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3)
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.48 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Magdalena Ziolkowska Go Mad Genius Via Bohemica 0 0 0.0 0.0 43.66 4.47 V V
2 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 44.3 4.4 V V
3 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 45.21 4.31 V V
4 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 47.57 4.1 V V
5 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 48.21 4.04 V V
6 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 48.4 4.03 V V
7 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 50.96 3.83 V V
8 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 55.49 3.51 V V
9 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 0 0 0.6 0.6 56.6 3.45 V V
10 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 45.15 4.32 V V
11 Magdalena Labieniec Elfie Indirica 0 1 0.0 5.0 45.3 4.3 V V
12 074917 Hana Šedivá Ziggy 2 0 0.0 10.0 39.84 4.89 VD VD
13 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 1 1 0.0 10.0 48.69 4.0 VD VD
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066813 Lucie Milichovská Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stephanie Jank Aluna Laminero's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 181818 Pavel Henzl Beretta Realgar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stephanie Jank Nesquik Simplynice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065217 Agáta Horáčková Gucci od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081117 Martina Bohatá Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stephanie Jank Aisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026718 Tereza Kordová Spike DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Członkowska AISZA u Gagi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO