Cz En

066813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Milichovská, Psaktivity

    Člen KA

Pes

  1. Daisy, Sheltie

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  2. Agility "KRMIVA PUČÁLKA" S: 5/18, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  3. Jumping A2,A3 "Grešík" S: Diskvalifikován

  4. Zkouška "CareMedica" SA3: Diskvalifikován

  5. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  6. Jumping A2 + A3 S: 1/1, 44.72 s, 20.72 tr. b., 3.71 m/s

  7. Zkouška A3 S: 1/1, 48.71 s, 13.71 tr. b., 3.86 m/s

  8. Zkouška II. A3 S: 1/1, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  9. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  10. Agility S: 2/22, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  11. Jumping S: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA3: 3/12, 55.88 s, 5.88 tr. b., 3.9 m/s

  13. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  14. Neděle Jumping2+3 S: 4/10, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  15. Neděle SA3 I: 4/7, 62.99 s, 8.99 tr. b., 3.49 m/s

  16. Neděle SA3 II: 3/7, 54.23 s, 1.23 tr. b., 3.96 m/s

  17. Sobota Jumping2+3 S: 3/15, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Sobota SA3 I: 8/12, 53.29 s, 14.29 tr. b., 3.72 m/s

  19. Sobota SA3 II: Diskvalifikován

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  21. FINÁLE S: Diskvalifikován

  22. neděle Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  23. neděle SA3: 3/8, 61.11 s, 8.11 tr. b., 3.58 m/s

  24. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  25. sobota SA3 I: 2/10, 57.45 s, 1.45 tr. b., 3.83 m/s

  26. sobota SA3 II: 3/10, 57.81 s, 2.81 tr. b., 3.79 m/s

  27. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  28. 1. Jumping S: 4/15, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  29. 2. Jumping S: 9/15, 35.28 s, 5.28 tr. b., 4.25 m/s

  30. 3. Jumping S: 7/15, 30.93 s, 0.93 tr. b., 4.69 m/s

  31. 4. Jumping S: 7/13, 32.9 s, 0.9 tr. b., 4.56 m/s

  32. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  33. Sobota Jumping2+3 S: 3/10, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  34. Sobota SA3 I.: 4/8, 53.14 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  35. Sobota SA3 II.: 3/8, 45.83 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  36. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  37. Jumping 2+3 S: Diskvalifikován

  38. SA3 So I: Diskvalifikován

  39. SA3 So II: 1/6, 63.71 s, 13.71 tr. b., 3.45 m/s

  40. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  41. Agility Spokojenypes.cz S: 3/8, 43.31 s, 5.31 tr. b., 4.04 m/s

  42. Jelení Agility S: 3/8, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  43. Jumping S: 6/8, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  44. Jumping Short S: 6/8, 26.94 s, 1.94 tr. b., 4.53 m/s

  45. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  46. Agility Open S: 3/8, 51.34 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  47. Jumping S: Diskvalifikován

  48. Jumping S neděle : 3/8, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  49. Zkouška SA3: 3/7, 46.27 s, 1.27 tr. b., 4.06 m/s

  50. Zkouška SA3 neděle : Diskvalifikován

  51. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  52. Agility S: 3/7, 49.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  53. Jumping S: Diskvalifikován

  54. SA3: 3/6, 51.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  55. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  56. Jumping 1. S: 3/14, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  57. Jumping 2. S: 4/14, 30.83 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  58. Jumping 3. S: 3/14, 31.95 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  59. Jumping 4. S: 5/12, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  60. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  61. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: 7/18, 53.96 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  62. Jumping FirstAnimal S: 6/22, 42.21 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  63. Zkouška A3 Josera S: 8/13, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  64. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  65. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška SA3: 2/7, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  67. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  68. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 11/17, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  69. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  70. Jelení Jumping Short S: 12/17, 22.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  71. PetExpert Jumping S: 10/17, 42.33 s, 8.33 tr. b., 4.06 m/s

  72. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  73. Jumping S: 2/2, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  74. Zkouška I. A3 S: 1/1, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  75. Zkouška II. A3 S: 1/1, 50.38 s, 16.38 tr. b., 3.67 m/s

  76. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  77. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. 2. Jumping S: 6/6, 38.92 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  79. 2. Zkouška SA3: 6/9, 55.33 s, 7.33 tr. b., 3.87 m/s

  80. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  81. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška SA3: 3/8, 48.6 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  83. 3. Zkouška SA3: 4/8, 59.72 s, 19.72 tr. b., 3.38 m/s

  84. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  85. 1. Jumping S: 1/9, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  86. 1. Zkouška SA2: 1/3, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  87. 2. Jumping S: 2/11, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  88. 2. Zkouška SA2: 1/3, 48.45 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  89. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  90. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 8/20, 42.7 s, 0.7 tr. b., 3.86 m/s

  91. Agility Spokojenypes.cz S: 8/18, 54.5 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  92. Jelení Jumping S: 11/20, 47.1 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  93. Jumping Short S Jacob & Joseph: 7/18, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  94. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  95. ZkA. SA2 I.: 2/4, 53.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  96. ZkA. SA2 II.: 1/4, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  97. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  98. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  99. 1. Zkouška SA2: 2/10, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  100. 2. Jumping S: 6/13, 44.68 s, 15.68 tr. b., 3.98 m/s

  101. 2. Zkouška SA2: 3/10, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  102. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  103. 1. zkouška: 1/10, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  104. 2. zkouška: 3/10, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  105. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  106. Agility Spokojeného psa S: 4/22, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  107. Jacob & Joseph Jumping S: 8/22, 24.45 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  108. Jelenův Jumping S: 9/22, 40.76 s, 0.76 tr. b., 4.17 m/s

  109. PhysioDOG Agility S: 5/22, 52.3 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  110. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  111. Agility S: Diskvalifikován

  112. Jumping S: 7/14, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  113. Zkouška A2 S: 1/4, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  114. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  115. Jelenův Jumping S: 3/12, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  116. PhysioDOG Agility S: 3/11, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  117. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  118. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  119. Agility Open S: 3/24, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  120. Jumping Open S: 5/24, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  121. ZkA. SA2: 2/9, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  122. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  123. 1. zkouška SA2: 1/5, 40.35 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  124. 2. zkouška SA2: 4/5, 50.63 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  125. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  126. 1. Zka - SA2: 3/9, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  127. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  128. Jumping - Small: 8/25, 24.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  129. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  130. Agility S: Diskvalifikován

  131. Jumping S: Diskvalifikován

  132. Zkouška SA2: 1/7, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  133. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  134. Agility neděle S: 1/22, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  135. Agility sobota S: 18/28, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  136. Jumping neděle S: 2/22, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  137. Jumping sobota S: 2/28, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  138. Zkouška neděle SA2: Diskvalifikován

  139. Zkouška sobota SA2: 1/12, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  140. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  141. 1.Zkouška SA2: 3/5, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  142. 2.Zkouška SA2: 1/5, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  143. 3.Zkouška SA2: 1/5, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  144. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  145. Agility 1: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: 7/31, 49.46 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  147. Zkouška: 2/8, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  149. 1. Zkouška SA2: 1/9, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  150. 2. Zkouška SA2: 4/9, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  151. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  152. Agility S: 1/20, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  153. Jumping S: Diskvalifikován

  154. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  155. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  156. Jumping II S: 2/24, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  157. Jumping I S: 1/24, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  158. Tuneliáda S: 6/16, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  159. ZkA. I. SA1: 1/8, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  160. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  161. 1. Zka - SA1: 1/9, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  162. 2. Zka - SA1: 1/9, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  163. Jumping - Small: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  165. Czech Imp Jump Small : Diskvalifikován

  166. Jumping 1 Small: 8/36, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  167. Jumping 2 Small: 10/36, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  168. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  169. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  170. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  171. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  172. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  173. Zkoušky SA1 neděle: 2/4, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  174. Zkoušky SA1 sobota: 1/4, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  175. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  176. Agility open S: Diskvalifikován

  177. Jump I. S: 6/32, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  178. Tunel I. S: 7/25, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  179. ZkA. So SA1: 1/4, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  180. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  181. 1. Zka - SA1: 1/7, 27.05 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  182. 2. Zka - SA1: 1/8, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  183. Jumping - Small: 2/36, 27.17 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  184. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  185. Agility - Small: 1/24, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  186. Jumping - Small: Diskvalifikován

  187. ZkA - SA1: 3/4, 26.52 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  188. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  189. Zkouška SA1: 3/5, 34.03 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  190. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  191. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  192. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  193. ZkA. II. SA1: 1/4, 37.0 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  194. ZkA. I. SA1: 1/4, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  195. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  196. Jumping: 8/20, 27.19 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  197. Zka 1: 1/6, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  198. Zka 2: Diskvalifikován

  199. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  200. Zka 1: 1/10, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  201. Zka 2: 1/10, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  202. Zka 3: 1/9, 27.19 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  203. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  204. Zka 1: 2/11, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  205. Zka 2: 1/11, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  206. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  207. Agility: Diskvalifikován

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Zkouška: 1/2, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  210. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  211. 1. ZK SA1: 5/12, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  212. 2. ZK SA1: 1/12, 28.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  213. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  214. Czech Imp Jump Small: 13/30, 27.7 s, 4.7 tr. b., 3.61 m/s

  215. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  216. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  217. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  218. Jump S: Diskvalifikován

  219. Open Agility S: Diskvalifikován

  220. Zkouška SA1: 4/10, 33.58 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  221. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  222. 1. ZkA: 2/5, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  223. 2. ZkA: 3/5, 40.61 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  224. Jumping: Diskvalifikován

  225. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  226. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  227. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  228. SMALL - JUMPING 2: 18/30, 44.58 s, 13.58 tr. b., 3.72 m/s

  229. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  230. 1. ZK SA1: 2/11, 28.31 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  231. 2.ZK SA1: 3/11, 25.59 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  232. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  233. Agility: 7/9, 31.98 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  234. Agility: 11/25, 44.3 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  235. Agility: Diskvalifikován

  236. Agility: Diskvalifikován

  237. Jumping: Diskvalifikován

  238. Jumping: Diskvalifikován

  239. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  240. Agility: Diskvalifikován

  241. Jumping: 25/32, 40.53 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  242. ZkA: 1/10, 28.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  243. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  244. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  245. ZkA 2: 1/5, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s