Cz En

028413

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dita Korcová, Psí škola Superpes

    Člen KA

Pes

  1. Extra Pepe Elita Triumphans, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: 10/48, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  3. QA2 agility: 10/48, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  4. QA3 agility: 7/48, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: 10/48, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  7. QJ3 jumping: 12/45, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  9. Agility I: Diskvalifikován

  10. Agility II: Diskvalifikován

  11. Jumping I: 9/81, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  12. Jumping II: 7/79, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  13. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  14. Jumping: Diskvalifikován

  15. Zkouška 1: 3/11, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  16. Zkouška 2: Diskvalifikován

  17. Zkouška 3: 3/13, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  18. Zkouška 4: 1/13, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  19. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  20. Agility 1: Diskvalifikován

  21. Jumping 1: Diskvalifikován

  22. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  23. Agility SA sobota: 1/22, 42.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  24. Finále SA neděle: 1/12, 43.36 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  25. Jumping SA neděle: 4/20, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  26. Jumping SA sobota: 5/22, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  27. Zkoušky SA3 sobota: 1/12, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  28. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  29. Jumping S: 2/9, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. Zkouška SA3: 1/6, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  31. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  32. Agility: 8/56, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  33. Agility DRUZSTVA: 37/56, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  34. Jumping: 6/57, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  35. Jumping DRUZSTVA: 13/56, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  36. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  37. QA4 Agility: Diskvalifikován

  38. QA5 Agility: 10/45, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  39. QA6 Agility: 4/43, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  40. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  41. QJ5 Jumping: 17/45, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  42. QJ6 Jumping: 7/42, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  44. QA1 agility: 4/53, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  45. QA2 agility: 16/53, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  46. QA3 agility: 7/52, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  47. QJ1 jumping: 33/53, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  48. QJ2 jumping: 6/53, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. QJ3 jumping: 24/53, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  50. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  51. I Agility Open: 3/75, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  52. II Agility Open: 4/69, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  53. II Jumping Open: 2/73, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  54. I Jumping Open: 7/75, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  55. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  56. Agility: 1/22, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  57. Agility: 1/25, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  58. Finále: Diskvalifikován

  59. Jumping: 2/22, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  60. Jumping: Diskvalifikován

  61. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  63. Agilty: 2/33, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  64. Jumping: 5/33, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  65. Zkouška SA3: 1/16, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  66. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  67. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  68. Jumping SA neděle: 4/27, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  69. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  70. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  71. Zkoušky SA3 neděle: 4/13, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  72. Zkoušky SA3 sobota: 2/13, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  73. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  74. Agility Individual: 31/98, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  75. Agility Squads - sorted as Individual: 24/130, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  76. Jumping Individual: 17/98, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  77. Jumping Squads - sorted as Individual: 96/130, 40.96 s, 5.96 tr. b., 4.37 m/s

  78. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  79. Agility družstev: 21/54, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  80. Agility jednotlivců: 6/54, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  81. Jumping družstev: Diskvalifikován

  82. Jumping jednotlivců: 8/54, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  83. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  84. Agility - Ne: 2/64, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  85. Agility - So: 1/71, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  86. Jumping - Ne: 4/69, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  87. Jumping - So: 37/72, 33.69 s, 7.69 tr. b., 3.83 m/s

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  89. QA4 agility: 6/56, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  90. QA5 agility: 5/55, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  91. QA6 agility: Diskvalifikován

  92. QJ4 jumping: 6/55, 29.49 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  93. QJ5 jumping: 8/53, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  94. QJ6 jumping: 6/50, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  95. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  96. QA1 agility: Diskvalifikován

  97. QA2 agility: 7/64, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  98. QA3 agility: 3/68, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  99. QJ1 jumping: 8/68, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  100. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  101. QJ3 jumping: 13/66, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  102. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  103. Jumping_1: 1/27, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  104. Jumping_2: 1/27, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  105. Jumping_3: 1/27, 26.82 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  107. Agility 1: 1/78, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  108. Agility 2: 3/78, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  109. Jumping 1: 2/77, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  110. Jumping 2: Diskvalifikován

  111. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  112. Agility: 1/24, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  113. Agility: Diskvalifikován

  114. FINÁLE: Diskvalifikován

  115. Jumping: 2/24, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  116. Jumping: 2/25, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  117. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  118. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  119. Czech Imp Jump Small: 7/25, 22.25 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  120. Jumping 1 Small: 3/25, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  121. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  122. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  123. Agility SA sobota: 2/31, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  124. Jumping SA neděle: 4/30, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  125. Jumping SA sobota: 4/32, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  126. Velké finále SA neděle: 2/17, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  127. Zkoušky SA3 neděle: 2/13, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  128. Zkoušky SA3 sobota: 3/13, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  129. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  130. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  131. Jumping SA neděle: 4/34, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  132. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  133. Velké finále SA neděle: 8/21, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  134. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  135. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  136. Agility SA sobota: 9/34, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  137. Jumping SA neděle: 3/34, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  138. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  139. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  140. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  141. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  142. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  143. 2. ZK SA3: 5/15, 51.16 s, 19.16 tr. b., 3.75 m/s

  144. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  145. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 1/24, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  146. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 2/24, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  147. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  148. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  149. Agility SA sobota: 9/30, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  150. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  151. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  152. Velké finále SA neděle: 10/19, 46.17 s, 6.17 tr. b., 4.05 m/s

  153. Zkoušky SA3 neděle: 1/10, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  154. Zkoušky SA3 sobota: 2/13, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  155. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  156. Finále S: 3/11, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  157. Jumping neděle S: 4/25, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  158. Jumping sobota S: Diskvalifikován

  159. Open agility sobota S: 1/22, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  160. Zkouška neděle SA3: 1/10, 41.4 s, 0.0 tr. b., 0.51 m/s

  161. Zkouška sobota SA3: 1/11, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  162. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  163. Agility: 1/38, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  164. Agility squads: Diskvalifikován

  165. Jumping: 5/40, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  166. Jumping Squads: 6/40, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  167. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  168. Agility Ne: 2/74, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  169. Agility So: 25/80, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  170. Jumping Ne: 3/78, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  171. Jumping So: 39/84, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  172. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  173. Agility II Open: 17/84, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  174. Agility I Open: Diskvalifikován

  175. FINAL: 1/10, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  176. Jumping II Open: 3/86, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  177. Jumping I Open: 9/90, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  178. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  179. JUMPING: 1/30, 28.24 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  180. SA3: 1/9, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  181. ŒTAFETA SMALL: 14/28, 47.53 s, 50.0 tr. b., 4.21 m/s

  182. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  183. Agility 1: Diskvalifikován

  184. Agility 2: 17/96, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  185. Jumping 1: Diskvalifikován

  186. Jumping 2: 5/97, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  187. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  188. AGILITY: 2/26, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  189. AGILITY: Diskvalifikován

  190. JUMPING: 1/24, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  191. JUMPING: Diskvalifikován

  192. SA3: 1/10, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  193. SA3: 1/11, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  194. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  195. 1. Zka: Diskvalifikován

  196. 2. Zka: Diskvalifikován

  197. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  198. Agility: 8/30, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  199. Jumping: 3/30, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  200. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  201. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  202. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  203. SMALL - JUMPING 1: 4/26, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  204. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  205. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  206. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  207. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  208. SMALL - JUMPING 2: 4/30, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  209. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  210. SMALL - Czech Imp Jump: 3/24, 19.35 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  211. SMALL - JUMPING 1: 4/24, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  212. SMALL - JUMPING 2: 4/24, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  213. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  214. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  215. Jumping SA neděle: 5/48, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  216. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  217. Velké finále SA neděle: 1/20, 39.06 s, 0.06 tr. b., 4.33 m/s

  218. Zkoušky SA3 neděle: 6/17, 46.67 s, 6.67 tr. b., 3.96 m/s

  219. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  220. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  221. Agility Individual: 3/61, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  222. Agility Squads: Diskvalifikován

  223. Jumping Individual: 5/62, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  224. Jumping Squads: 48/61, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  225. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  226. Agility Small: 17/38, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  227. Jumping Small: 4/39, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  228. ZkA: 2/16, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  229. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  230. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  231. Zkouška 2 SA2: 1/12, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  232. Zkouška 3 SA2: 1/12, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  233. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  234. SO - Acana agility S: 10/31, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  235. SO - Acana jumping S: 5/32, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  236. SO - zkouška SA2 SA2: 1/9, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  237. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  238. Agility (Parkur A): 2/44, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  239. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  240. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  241. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  242. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  243. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  244. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  245. I. Agility: 5/56, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  246. II. Agility: Diskvalifikován

  247. III. Agility: 19/56, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  248. II. Jumping: 25/54, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  249. I. Jumping: Diskvalifikován

  250. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  251. agility open S: 1/29, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  252. jumping S: Diskvalifikován

  253. zkouška SA2: Diskvalifikován

  254. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  255. Agility - Malé finále : 5/12, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  256. Agility Open I.: 8/56, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  257. Agility Open II.: 19/55, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  258. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  259. Jumping Open III: 11/54, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  260. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  261. Agility - II. kvalifikační běh: 1/23, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  262. Finále - Agility: Diskvalifikován

  263. Jumping - III. kvalifikační běh: 1/22, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  264. Jumping - I. kvalifikační běh: 5/23, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  265. ZkA 1: 1/10, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  266. ZkA 2: 1/8, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  267. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  268. Agility 1: 4/71, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  269. Agility 2: 2/71, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  270. Finále: Diskvalifikován

  271. Jumping 1: Diskvalifikován

  272. Jumping 2: 12/71, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  273. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  274. FINÁLE SMALL: Diskvalifikován

  275. JUMPING 1: Diskvalifikován

  276. JUMPING 2: 1/24, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  277. SA1: 1/5, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  278. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  279. Agility: Diskvalifikován

  280. Agility: Diskvalifikován

  281. Jumping: Diskvalifikován

  282. Jumping: Diskvalifikován

  283. SA1: Diskvalifikován

  284. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  285. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  286. zkoušky 1 SA1: Diskvalifikován

  287. zkoušky 2 SA1: 1/9, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  288. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  289. Agility S: Diskvalifikován

  290. Jumping S: Diskvalifikován

  291. ZK SA1: Diskvalifikován

  292. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  293. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 1/18, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  294. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 1/18, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s