Cz En

QJ2 jumping

  1. Datum: 19. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Celic, Lorenzo (IT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 34.76 5.61 V V
2 081516 Lenka Zindulková Alpáč 0 0 0.0 0.0 36.17 5.39 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.3 5.37 V V
4 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 36.65 5.32 V V
5 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 37.43 5.21 V V
6 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.61 5.18 V V
7 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 37.74 5.17 V V
8 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary 0 0 0.0 0.0 37.8 5.16 V V
9 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 37.96 5.14 V V
10 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 38.14 5.11 V V
11 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.0 0.0 38.74 5.03 V V
11 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 38.74 5.03 V V
13 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 39.06 4.99 V V
14 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 39.35 4.96 V V
15 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.7 4.91 V V
16 027313 Karolína Smíšková Hermína 0 0 0.0 0.0 39.94 4.88 V V
16 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 0 0.0 0.0 39.94 4.88 V V
18 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 40.23 4.85 V V
19 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 40.26 4.84 V V
20 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 41.55 4.69 V V
21 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.84 4.66 V V
22 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 0 0 0.31 0.31 42.31 4.61 V V
23 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.42 0.42 42.42 4.6 V V
24 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 1.22 1.22 43.22 4.51 V V
25 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 35.5 5.49 V V
26 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 1 0.0 5.0 37.6 5.19 V V
27 022117 Jiří Bureš Happy 1 0 0.0 5.0 38.0 5.13 V V
28 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 40.49 4.82 V V
29 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 0 1 2.47 7.47 44.47 4.38 VD VD
30 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 1 0 3.36 8.36 45.36 4.3 VD VD
31 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 2 0 0.0 10.0 37.34 5.22 VD VD
32 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 0 0.0 10.0 37.89 5.15 VD VD
33 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 1 0.0 10.0 40.96 4.76 VD VD
34 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce 1 0 5.98 10.98 47.98 4.06 VD VD
35 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 2 1 0.0 15.0 38.6 5.05 VD VD
36 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 1 1 5.72 15.72 47.72 4.09 VD VD
37 038909 Pavla Tomanová Kim 0 2 11.36 21.36 53.36 3.65 D D
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO