Cz En

039213

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karolina Šonská

    Člen KA

Pes

  1. Zora, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  4. Jumping: 10/57, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  5. Jumping DRUZSTVA: 8/56, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  6. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  7. QA4 Agility: 15/45, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  8. QA5 Agility: 23/45, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  9. QA6 Agility: 18/43, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  10. QJ4 Jumping: 3/45, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  11. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ6 Jumping: 23/42, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  13. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  14. QA1 agility: 27/53, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  15. QA2 agility: 14/53, 40.04 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  16. QA3 agility: 10/52, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  17. QJ1 jumping: 8/53, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  18. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  19. QJ3 jumping: 15/53, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  20. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  21. Agility_: 1/24, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  22. Jumping_: Diskvalifikován

  23. Zkouška - SA3: 1/13, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  24. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  25. I Agility Open: 1/75, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  26. II Agility Open: Diskvalifikován

  27. II Jumping Open: 4/73, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  28. I Jumping Open: 2/75, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  29. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  30. 1 SA3: Diskvalifikován

  31. 2 SA3: 1/15, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  32. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  33. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  34. Jumping 1 Small: 2/22, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  35. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  36. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  37. Agility S: 11/33, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  38. Jumping S: 1/33, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  39. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  40. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  41. Agility Ju: Diskvalifikován

  42. Agility Squads: 1/59, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  43. Hra Ju: 2/36, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  44. Jumping Ju: 1/35, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  45. Jumping Squads: 1/59, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  46. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  47. Agility družstev: 19/54, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  48. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  49. Jumping družstev: Diskvalifikován

  50. Jumping jednotlivců: 24/54, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  51. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  52. Agility S: 1/23, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  53. Jumping S: 1/23, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  54. Zkouska SA3: Diskvalifikován

  55. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  56. Agility - Ne: 22/64, 41.39 s, 6.39 tr. b., 3.84 m/s

  57. Agility - So: Diskvalifikován

  58. Jumping - Ne: 3/69, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  59. Jumping - So: 3/72, 28.69 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  60. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  61. QA4 agility: 10/56, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  62. QA5 agility: Diskvalifikován

  63. QA6 agility: Diskvalifikován

  64. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  65. QJ5 jumping: 25/53, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  66. QJ6 jumping: 13/50, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  67. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  68. QA1 agility: 19/67, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  69. QA2 agility: 13/64, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  70. QA3 agility: 23/68, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  71. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  72. QJ2 jumping: 13/69, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  73. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  74. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  75. Agility 1 Ju: 2/22, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  76. Agility 2 Ju: 3/22, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  77. Agility 3 Ju: 2/22, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  78. Agility 4 Ju: 8/20, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  79. Jumping 1 Ju: 1/22, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  80. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  82. Agility 1: 21/78, 48.25 s, 6.25 tr. b., 4.15 m/s

  83. Agility 2: 27/78, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  84. Jumping 1: 7/77, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  85. Jumping 2: 12/78, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  86. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  87. Agility Trial I: Diskvalifikován

  88. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  89. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  90. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  91. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  92. Junioři - finále S: 1/11, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  94. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  95. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  96. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  97. Agility družstva: Diskvalifikován

  98. Agility - junioři: 11/30, 54.8 s, 1.8 tr. b., 3.52 m/s

  99. Jumping družstva: 2/48, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  100. Jumping - junioři: 3/30, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  101. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  102. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  103. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  104. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  105. Agility S: Diskvalifikován

  106. Jumping S: 1/45, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  107. Teriéři agility S: Diskvalifikován

  108. Teriéři jumping S: Diskvalifikován

  109. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  111. Agility družstva: 24/60, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  112. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  113. Jumping družstva: 9/60, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  114. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  115. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  116. QA5 Agility: 19/96, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  117. QA6 Agility: Diskvalifikován

  118. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  119. QJ6 Jumping: 8/90, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  120. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  121. A3 SA3: 5/8, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  122. Agility S: 1/21, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  123. Jumping S: 10/21, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  124. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  125. QA3 Agility: Diskvalifikován

  126. QA4 Agility: Diskvalifikován

  127. QJ3 Jumping: 8/101, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  128. QJ4 Jumping: 10/102, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  129. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  130. J Agility 1: 9/23, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  131. J Agility 2: Diskvalifikován

  132. J Agility 3: 2/23, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  133. J Agility 4: Diskvalifikován

  134. J Jumping 1: Diskvalifikován

  135. J Jumping 2: 2/23, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  136. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  137. QA1 Agility: Diskvalifikován

  138. QA2 Agility: 26/110, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  139. QJ1 Jumping: 40/116, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  140. QJ2 Jumping: 18/109, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  141. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  142. 1. ZK SA3: 1/10, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  143. 2. ZK SA3: 1/9, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  144. Junioři S: Diskvalifikován

  145. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  146. 1. ZK SA3: 1/17, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  147. 2. ZK SA3: 8/17, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  149. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  150. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  151. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  152. Jump III S: Diskvalifikován

  153. Jump II S: 1/19, 25.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  154. Jump I S: 2/19, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  155. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  156. A3 (Top Cup) Small: 3/11, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  157. Agility Open (TopCup) Small: 9/24, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  158. TOP CUP Finále Small: Diskvalifikován

  159. Zkouška SA3: 6/11, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  160. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  161. Agility: 1/58, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  162. Agility - J: 2/42, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  163. Jumping: 4/58, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  164. Jumping - J: Diskvalifikován

  165. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  166. Agility Ne: Diskvalifikován

  167. Agility So: 1/35, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  168. Jumping Ne: 1/35, 25.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  169. Jumping So: Diskvalifikován

  170. ZkA Ne: Diskvalifikován

  171. ZkA So: Diskvalifikován

  172. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  173. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  174. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  175. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  176. Agility S: 4/22, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  177. Jumping S: 2/27, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  178. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  179. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  180. Agility Individual J: Diskvalifikován

  181. Agility Squads: 74/193, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  182. Jumping Individual J: 5/87, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  183. Jumping Squads: 4/191, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  184. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  185. Agility I: 5/7, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  186. Agility II: 4/7, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  187. Agility Open: Diskvalifikován

  188. Jumping Open: 2/16, 30.56 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  189. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  190. Agility 1: Diskvalifikován

  191. Agility 2: Diskvalifikován

  192. Jumping 1: Diskvalifikován

  193. Jumping 2: Diskvalifikován

  194. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  195. Agility III - Small - Junioři: Diskvalifikován

  196. Agility II - Small - Junioři: 6/36, 39.94 s, 7.94 tr. b., 4.11 m/s

  197. Agility I - Small - Junioři: Diskvalifikován

  198. Agility IV - Small - Junioři: 15/35, 42.57 s, 13.57 tr. b., 4.06 m/s

  199. Jumping II - Small - Junioři: 1/36, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  200. Jumping I - Small - Junioři: 1/36, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  201. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  202. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  203. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  204. 2. ZK SA3: 2/8, 44.69 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  205. 3. ZK SA3: Diskvalifikován

  206. Junioři S: 1/4, 45.03 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  208. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  209. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  210. Junioři S: Diskvalifikován

  211. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  212. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  213. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  214. Junioři jump S: 1/5, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  215. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  216. 1.ZK SA3: Diskvalifikován

  217. 2.ZK SA3: 6/15, 49.44 s, 4.44 tr. b., 3.5 m/s

  218. Juniorský běh - 4. kolo S: 4/8, 41.56 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  219. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  220. 1. zkouška SA2: 1/11, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  221. 2. zkouška SA2: 2/11, 37.53 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  222. 3. kolo JUNIOŘI S: 2/7, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  223. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  224. 1. ZK SA2: 1/11, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  225. 2.ZK SA2: 6/11, 43.0 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  226. Junioři 2. kolo S: 2/8, 49.5 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  227. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  228. Junioři SMALL S: 3/7, 28.56 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  229. SA2 - 1. zk SA2: 7/12, 39.66 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  230. SA2 - 2. zk SA2: Diskvalifikován

  231. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  232. Agility: 14/23, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  233. Jumping: Diskvalifikován

  234. ZkA: 1/7, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  235. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  236. Agility jednotlivci: 20/30, 51.0 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  237. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  238. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  239. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  240. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  241. Dobříš: 1/13, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  242. Dobříš: 11/31, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  243. Dobříš: Diskvalifikován

  244. Dobříš: Diskvalifikován

  245. Dobříš: Diskvalifikován

  246. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  247. Agilty junioři: Diskvalifikován

  248. Jumping junioři: 1/10, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  249. Zkouška: 1/4, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  250. Zkouška 2: Diskvalifikován

  251. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  252. Junioři Agility 1: 12/16, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  253. Junioři Agility 2: 2/16, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  254. Junioři Agility 3: 3/16, 42.08 s, 2.08 tr. b., 3.8 m/s

  255. Junioři Agility 4: 2/16, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  256. Junioři Jumping 1: Diskvalifikován

  257. Junioři Jumping 2: 1/16, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  258. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  259. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 8/29, 40.9 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  260. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 5/28, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  261. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  262. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  263. Agility Open S: 2/26, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  264. Jumping Open S: Diskvalifikován

  265. MR Agility kříženců a psů bez PP S: 1/17, 42.0 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  266. Zkoušky Agility SA2: 2/8, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  267. Řitka - ZKOUŠKY duben 2014, 25. 04. 2014

  268. 1.zk SA2: Diskvalifikován

  269. 2.zk SA2: Diskvalifikován

  270. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  271. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  272. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  273. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  274. 1. Zkouška: 1/10, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  275. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  276. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  277. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility: 11/22, 35.24 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  278. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping: Diskvalifikován

  279. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility: Diskvalifikován

  280. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping: Diskvalifikován

  281. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  282. DĚTI - Agility: 13/20, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  283. DĚTI - Jumping: Diskvalifikován

  284. DĚTI - Left or Right: Diskvalifikován

  285. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  286. Agility KIDS: 3/11, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  287. Agility squads/družstva: Diskvalifikován

  288. Jumping KIDS: Diskvalifikován

  289. Jumping squads/družstva: Diskvalifikován

  290. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  291. 1.běh SA1: Diskvalifikován

  292. 2.běh SA1: 1/17, 34.37 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  293. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  294. Agility Děti S: Diskvalifikován

  295. Jumping Děti S: Diskvalifikován