Cz En

QJ5 Jumping

  1. Datum: 10. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 33.71 5.19 V V
2 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 34.13 5.13 V V
3 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 34.27 5.11 V V
4 081516 Lenka Zindulková Alpáč 0 0 0.0 0.0 34.41 5.09 V V
5 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 34.61 5.06 V V
6 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 34.86 5.02 V V
7 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 34.97 5.0 V V
8 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 35.32 4.95 V V
9 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 35.37 4.95 V V
10 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary 0 0 0.0 0.0 35.59 4.92 V V
11 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 35.74 4.9 V V
12 Tatiana Mareková A3Ch ELIS Kralovská Manta - "NAJLA" 0 0 0.0 0.0 35.77 4.89 V V
13 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 35.97 4.87 V V
14 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 35.98 4.86 V V
15 027313 Karolína Smíšková Hermína 0 0 0.0 0.0 36.16 4.84 V V
16 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 36.39 4.81 V V
17 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.06 4.72 V V
18 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 37.14 4.71 V V
19 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 37.2 4.7 V V
20 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 37.31 4.69 V V
21 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 37.46 4.67 V V
22 Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko - "Nick" 0 0 0.0 0.0 37.57 4.66 V V
23 022117 Jiří Bureš Happy 0 0 0.0 0.0 37.93 4.61 V V
24 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.27 4.57 V V
25 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 39.05 4.48 V V
26 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.4 0.4 40.4 4.33 V V
27 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 1.6 1.6 41.6 4.21 V V
28 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 35.7 4.9 V V
29 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 36.21 4.83 V V
30 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 36.53 4.79 V V
31 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 1 0 0.0 5.0 37.75 4.64 V V
32 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 0 1 0.0 5.0 39.6 4.42 V V
33 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 1 0 2.82 7.82 42.82 4.09 VD VD
34 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 8.2 8.2 48.2 3.63 VD VD
35 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 2 0 0.0 10.0 38.64 4.53 VD VD
36 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 1 1.75 11.75 41.75 4.19 VD VD
37 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 2 3.36 13.36 43.36 4.04 VD VD
38 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 0 2 5.81 15.81 45.81 3.82 VD VD
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO