Cz En

063716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Břízová, Psí škola od Svaté Lucie

    Člen KA

Pes

  1. Apollon Ellie's Jolly, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  2. SA3 1. SA3: 11/15, 45.13 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  3. SA3 2. SA3: 1/15, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  4. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  5. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  6. I. zkouška SA3: 9/13, 40.85 s, 18.85 tr. b., 3.87 m/s

  7. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  8. II.zkouška SA2: 6/9, 40.95 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. I. zkouška SA2: 5/9, 36.75 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  10. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  11. II. zkouška SA2: 3/16, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  12. I. zkouška SA2: 6/16, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  14. 1. Zka - SA2: 2/6, 44.0 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  15. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  16. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  17. Zkouška II SA2: 3/11, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  18. Zkouška I SA2: 3/11, 41.58 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  19. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  20. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  21. Zkouška I. SA2: 5/11, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  22. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  23. II. zkouška SA2: 3/10, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  24. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. jumping SA2: 1/10, 26.36 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  26. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  27. 1. zkouška SA2: 2/10, 42.09 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  28. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  29. 3. zkouška SA2: 6/10, 36.5 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  30. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  31. 1.ZkA - SA2: 1/9, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  32. 2.ZkA - SA2: Diskvalifikován

  33. 3.ZkA - SA2: 5/9, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  34. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  35. Sobota SA2 1: 4/7, 34.04 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  36. Sobota SA2 2: 1/7, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  37. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  38. Agility II. S: 22/54, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  39. Agility I. S: Diskvalifikován

  40. Jumping II. S: Diskvalifikován

  41. Jumping I. S: Diskvalifikován

  42. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  43. QA4 Agility: Diskvalifikován

  44. QA5 Agility: Diskvalifikován

  45. QA6 Agility: 28/43, 56.2 s, 27.2 tr. b., 3.49 m/s

  46. QJ4 Jumping: 10/45, 40.75 s, 1.75 tr. b., 4.42 m/s

  47. QJ5 Jumping: 35/45, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  48. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  49. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  50. QA1 agility: 30/53, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  51. QA2 agility: 49/53, 50.37 s, 17.37 tr. b., 4.01 m/s

  52. QA3 agility: 30/52, 44.16 s, 10.16 tr. b., 4.3 m/s

  53. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  54. QJ2 jumping: 18/53, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  55. QJ3 jumping: 36/53, 38.16 s, 25.0 tr. b., 4.8 m/s

  56. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  57. Agility II Small: 28/55, 36.19 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  58. Agility I Small: 26/64, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  59. Jumping III Small: 28/55, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  60. Jumping II Small: 38/56, 36.67 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  61. Jumping I Small: Diskvalifikován

  62. MR pudl Small - II. kolo: 10/19, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  63. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  64. III.zkouška SA2: Diskvalifikován

  65. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. I. zkouška SA2: 3/7, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  67. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  68. I Agility Open: 41/75, 36.62 s, 25.0 tr. b., 4.7 m/s

  69. II Agility Open: Diskvalifikován

  70. II Jumping Open: 38/73, 34.2 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  71. I Jumping Open: Diskvalifikován

  72. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  73. ZkA. II. SA2: 1/5, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  74. ZkA. I. SA2: 1/5, 31.1 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  75. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  76. Agility: 8/22, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  77. Agility: Diskvalifikován

  78. Finále: 9/14, 48.48 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  79. Jumping: 5/22, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  80. Jumping: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA2: 1/7, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  83. Zk.A II. SA2: 2/5, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  84. ZkA. I. SA2: 4/5, 40.03 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  85. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  86. 1 SA2: Diskvalifikován

  87. 2 SA2: Diskvalifikován

  88. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  89. II. Packa SA2: 3/9, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  90. I. Packa SA2: Diskvalifikován

  91. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  92. Agility: Diskvalifikován

  93. Jumping: 10/28, 41.11 s, 20.11 tr. b., 4.09 m/s

  94. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  95. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  96. Agilty: 5/33, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  97. Jumping: 17/33, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  98. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  100. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  101. ZkA I. SA2: 1/15, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  102. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  103. II. zkouška SA2: 4/11, 33.65 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  104. I. zkouška SA2: 3/11, 29.98 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  105. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  106. Czech Imp Jump Small: 11/24, 22.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  107. Jumping 1 Small: 3/24, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  108. Jumping 2 Small: 13/24, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  109. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  110. Agility: 2/24, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  111. Agility: 8/24, 46.78 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  112. FINÁLE: Diskvalifikován

  113. Jumping: 9/24, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  114. Jumping: 9/25, 37.79 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  115. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  117. ZkA. II. SA2: 3/17, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  118. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  119. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  120. Agility: 5/27, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  121. Jumping: 4/28, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  122. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  124. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  125. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  126. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  127. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  128. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  129. Jumping SA sobota: 6/32, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  130. Velké finále SA neděle: 4/17, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  131. Zkoušky SA1 neděle: 1/4, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  132. Zkoušky SA1 sobota: 1/4, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  133. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  134. Agility: 10/28, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  135. Jumping: Diskvalifikován

  136. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  137. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  138. Zkouška pro Kenzi SA1: 1/10, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  139. Zkouška pro Kenzi SA1: 1/10, 23.38 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  140. Zkouška pro Lili SA1: Diskvalifikován