Cz En

QJ1 jumping

  1. Datum: 19. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 32.15 5.19 V V
2 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 32.32 5.17 V V
3 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 32.53 5.13 V V
4 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 32.64 5.12 V V
5 081516 Lenka Zindulková Alpáč 0 0 0.0 0.0 32.92 5.07 V V
6 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 33.05 5.05 V V
7 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.35 5.01 V V
8 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 33.49 4.99 V V
9 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 33.5 4.99 V V
10 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 33.6 4.97 V V
11 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 33.79 4.94 V V
12 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 33.98 4.91 V V
13 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary 0 0 0.0 0.0 34.18 4.89 V V
13 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 34.18 4.89 V V
15 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 34.23 4.88 V V
16 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 34.64 4.82 V V
17 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 34.9 4.79 V V
18 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 35.05 4.76 V V
19 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 35.1 4.76 V V
20 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 35.86 4.66 V V
21 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 35.88 4.65 V V
22 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.19 4.61 V V
23 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 36.83 4.53 V V
24 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 37.4 4.47 V V
25 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 38.35 4.35 V V
26 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 1 0 0.0 5.0 32.17 5.19 V V
27 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 32.78 5.09 V V
28 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 1 0 0.0 5.0 32.93 5.07 V V
29 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 33.24 5.02 V V
30 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 33.98 4.91 V V
31 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 34.24 4.88 V V
32 022117 Jiří Bureš Happy 1 0 0.0 5.0 36.71 4.55 V V
33 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 37.43 4.46 V V
34 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 1 0.0 5.0 37.82 4.42 V V
35 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 0 1 0.0 5.0 38.96 4.29 V V
36 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 1 3.25 8.25 42.25 3.95 VD VD
37 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 1 1 0.0 10.0 38.63 4.32 VD VD
38 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 2 0.0 10.0 38.96 4.29 VD VD
39 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce 0 2 5.36 15.36 44.36 3.76 VD VD
40 038909 Pavla Tomanová Kim 1 2 11.84 26.84 50.84 3.28 BO BO
DIS 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027313 Karolína Smíšková Hermína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO