Cz En

077916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Štěpánka Řeholová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Baccara Top Narcis, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 S: 10/36, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  3. Agility 2 S: 4/32, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  4. Jumping 1 S: 5/35, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  5. Jumping 2 S: 8/32, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  6. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  7. QA4 Agility: 22/42, 51.92 s, 10.85 tr. b., 4.24 m/s

  8. QA5 Agility: Diskvalifikován

  9. QA6 Agility: Diskvalifikován

  10. QJ4 Jumping: 18/42, 46.0 s, 6.9 tr. b., 4.35 m/s

  11. QJ5 Jumping: 25/42, 43.22 s, 6.3 tr. b., 4.97 m/s

  12. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  13. Agility S: Diskvalifikován

  14. Jumping 2 S: 1/12, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  15. Jumping S: 1/11, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  16. Zkouška 2 SA3: 1/4, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  17. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  19. Agility S: 4/22, 41.53 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  20. Jumping S: 6/22, 41.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  21. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  23. FINÁLE S: 1/11, 52.52 s, 1.52 tr. b., 4.06 m/s

  24. neděle Jumping2+3 S: 3/11, 45.83 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  25. neděle SA3: Diskvalifikován

  26. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  27. sobota SA3 I: Diskvalifikován

  28. sobota SA3 II: 4/10, 49.55 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  29. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  30. Pátek SA3 I.: Diskvalifikován

  31. Pátek SA3 II.: Diskvalifikován

  32. Sobota Jumping2+3 S: 2/10, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  33. Sobota SA3 I.: Diskvalifikován

  34. Sobota SA3 II.: Diskvalifikován

  35. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  36. ČT - 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  37. ČT - 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  38. PÁ - 1. zkouška A3 S: 2/3, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  39. PÁ - 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  40. SO - 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  41. SO - 2. zkoušku A3 S: Diskvalifikován

  42. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  43. Agility II S: 8/32, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  44. Agility I S: 7/36, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  45. Jumping III S: 8/31, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  46. Jumping II S: 9/33, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  47. Jumping I S: 5/33, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  48. Jumping IV S - pudlů: 4/15, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  49. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  50. Agility S: 2/23, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. Jumping S: 1/23, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. Neděle Agility S: 1/25, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  53. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  54. Neděle Zkouška S3: 3/12, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  55. Zkouška SA3: 1/12, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  56. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  57. 1. zkouška SA3: 1/6, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  58. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  59. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  60. Agility 1 S: Diskvalifikován

  61. Agility 2 S: Diskvalifikován

  62. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  63. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  64. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  65. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška A3 S: 1/9, 49.46 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  67. 2. zkouška A3 S: 1/9, 49.46 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  68. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  69. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška SA3: 1/5, 46.88 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  71. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  72. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  73. 1. Zkouška SA3: 2/8, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  74. 2. Jumping S: 3/11, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  75. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  77. 1. Agility S: 4/13, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  78. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  79. 2. Agility S: Diskvalifikován

  80. 2. Jumping S: 4/13, 23.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  81. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  82. 1. Zkouška SA3: 1/10, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  83. 2. Zkouška SA3: 1/10, 47.45 s, 6.45 tr. b., 4.05 m/s

  84. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  86. Agility II S: 8/43, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  87. Agility I S: Diskvalifikován

  88. Jumping III S: 4/43, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Jumping II S: 7/43, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  90. Jumping I S: Diskvalifikován

  91. Jumping IV pudlové S: 4/15, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  93. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  94. Jumping Individual: Diskvalifikován

  95. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  96. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  97. NE Agility S: 1/26, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  98. NE Jumping S: 1/27, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  99. NE Zkouška SA3: Diskvalifikován

  100. SO Agility S: Diskvalifikován

  101. So Jumping S: 1/24, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  102. SO Zkouška SA3: 1/13, 48.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  103. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  104. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  105. Jelení Jumping S: 6/20, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  106. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  107. 1. Zkouška SA3: 2/12, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  108. 2. Zkouška SA3: 2/12, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  109. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  110. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  111. SOUTĚŽ DVOJIC: 9/23, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  112. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  113. SOUTĚŽ KLUBŮ: 1/23, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  114. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 2/23, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  115. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 1/23, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  116. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  117. Jumping 1 - S: 12/19, 39.88 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  118. Jumping 2 - S: 5/19, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  119. Jumping 3 - S: 4/18, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  120. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  121. I. agility S: 6/65, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  122. II. agility S: Diskvalifikován

  123. II. jumping S: 16/63, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  124. I. jumping S: 34/64, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  125. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  126. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  127. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  128. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  129. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  131. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  132. II. zkouška SA3 neděle: 1/4, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  133. I. zkouška SA3 neděle: 1/4, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  134. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  135. Jumping : Diskvalifikován

  136. Zkouška I.: 2/15, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  137. Zkouška II.: 3/15, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  138. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  139. Zkouška1 SA3: Diskvalifikován

  140. Zkouška2 SA3: Diskvalifikován

  141. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  142. Zkouška1 SA3: 6/12, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  143. Zkouška2 SA3: Diskvalifikován

  144. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  145. Agility S: 1/14, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  146. Jumping S: 1/14, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  147. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  148. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  149. Neděle Agility SA: Diskvalifikován

  150. Neděle Jumping SA: 2/27, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  151. Neděle Zkouška SA3: 1/14, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  152. Sobota Agility SA: Diskvalifikován

  153. Sobota Jumping SA: 2/31, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  154. Sobota zkouška SA3: 1/16, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  155. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  156. Agility Open: Diskvalifikován

  157. Agility Squads as Individual: 45/71, 49.15 s, 12.15 tr. b., 3.83 m/s

  158. Jumping Open: 18/71, 38.27 s, 2.27 tr. b., 4.23 m/s

  159. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  160. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  161. Soutěž družstev: 4/38, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  162. Soutěž dvojic: 2/38, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  163. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 4/36, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  164. Soutěž klubů: 9/38, 44.94 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  165. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 13/38, 45.68 s, 10.68 tr. b., 3.83 m/s

  166. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  167. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  168. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  169. Jumping - Small: 9/25, 26.37 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  170. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  171. Ne-: Diskvalifikován

  172. Ne-Agility: Diskvalifikován

  173. Ne-Jumping: 8/35, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  174. So-: 4/18, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  175. So-Agility: 21/38, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  176. So-Jumping: 13/38, 45.13 s, 8.13 tr. b., 3.9 m/s

  177. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  178. Zkouška SA3 I: 1/3, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  179. Zkouška SA3 II: 3/3, 62.98 s, 19.98 tr. b., 3.0 m/s

  180. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  181. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  182. Neděle Zkouška II SA3: 6/13, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  183. Neděle Zkouška I SA3: 6/13, 52.01 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  184. Sobota Jumping SA: 4/39, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  185. Sobota Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  186. Sobota Zkouška I SA3: 9/16, 54.0 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  187. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  188. Agility SA: 7/25, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  189. Jumping SA: 6/25, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  190. Zkouška SA3: 3/18, 45.38 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  191. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  192. Agility Finále: 7/12, 49.74 s, 11.74 tr. b., 3.66 m/s

  193. Agility I.: 6/32, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  194. Agility II.: 5/31, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  195. Agility III.: 2/31, 48.75 s, 1.75 tr. b., 4.49 m/s

  196. Jumping I.: Diskvalifikován

  197. Jumping II.: Diskvalifikován

  198. Jumping III.: Diskvalifikován

  199. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  200. Agility I: 15/81, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  201. Agility II: Diskvalifikován

  202. Jumping I: 19/81, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  203. Jumping II: Diskvalifikován

  204. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  205. SA3 I.: Diskvalifikován

  206. SA3 II.: Diskvalifikován

  207. SA3 III.: 10/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  208. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  209. SA3 I.: 7/12, 46.87 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  210. SA3 II.: Diskvalifikován

  211. SA3 III.: 2/12, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  212. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  213. SA3 1. SA3: 8/15, 52.11 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  214. SA3 2. SA3: Diskvalifikován

  215. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  216. Jumping S: 4/13, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  217. SA3: Diskvalifikován

  218. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  219. 1. zkouška SA3: 1/6, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  220. 2. zkouška SA3: 1/6, 46.14 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  221. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  222. 1. zkouška SA3: 1/4, 44.35 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  223. 2. zkouška SA3: 1/4, 44.32 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  224. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  225. Jumping DUO S: 1/3, 39.2 s, 2.2 tr. b., 4.23 m/s

  226. Jumping Open S: 1/9, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  227. zkouška jumping J1 SA2: 1/2, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  228. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  229. Jumping: 2/11, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  230. Jumping DUO: Diskvalifikován

  231. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  232. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  233. Jumping: 2/16, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  234. Zkouška 1.: 1/4, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  235. Zkouška 2.: 1/4, 43.11 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  236. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  237. Jumping hra S: Diskvalifikován

  238. Zkoušky SA2: 1/13, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  239. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  240. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  241. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  242. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  243. Druhá zkouška neděle SA2: Diskvalifikován

  244. Druhá zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  245. První zkouška neděle SA2: Diskvalifikován

  246. První zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  247. SuperG Basic agility S: Diskvalifikován

  248. SuperG Basic jumping S: 5/9, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  249. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  250. Zkouška II. SA2: 1/11, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  251. Zkouška I. SA2: 1/11, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  252. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  253. Soutěž družstev: 5/42, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  254. Soutěž dvojic: 12/42, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  255. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  256. Soutěž klubů: 4/41, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  257. Soutěž podle plemen: 6/40, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  258. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  259. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  260. Agility II. S: Diskvalifikován

  261. Agility I. S: Diskvalifikován

  262. Jumping II. S: 21/57, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  263. Jumping I. S: Diskvalifikován

  264. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  265. Agility - SA: Diskvalifikován

  266. Jumping SA: 2/15, 25.49 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  267. ZkA - SA2: 2/4, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  268. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  269. QA1 agility: 41/53, 53.54 s, 15.54 tr. b., 3.4 m/s

  270. QA2 agility: 48/53, 50.63 s, 12.63 tr. b., 3.99 m/s

  271. QA3 agility: 34/52, 58.35 s, 19.35 tr. b., 3.26 m/s

  272. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  273. QJ2 jumping: 30/53, 45.36 s, 8.36 tr. b., 4.3 m/s

  274. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  275. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  276. Agility Trial: Diskvalifikován

  277. Jumping Trial: Diskvalifikován

  278. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  279. Agility 1: Diskvalifikován

  280. Agility 2: Diskvalifikován

  281. Agility 3: Diskvalifikován

  282. Jumping 1: 8/31, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  283. Jumping 2: 18/31, 40.07 s, 6.07 tr. b., 3.74 m/s

  284. Jumping 3: Diskvalifikován

  285. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  286. I Agility Open: Diskvalifikován

  287. II Agility Open: 14/69, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  288. II Jumping Open: Diskvalifikován

  289. I Jumping Open: Diskvalifikován

  290. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  291. AGILITY: 10/20, 54.92 s, 11.92 tr. b., 3.57 m/s

  292. AGILITY: Diskvalifikován

  293. JUMPING: Diskvalifikován

  294. JUMPING: Diskvalifikován

  295. SA2: 1/9, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  296. SA2: Diskvalifikován

  297. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  298. 1. zkouška SA2: 5/13, 46.61 s, 10.61 tr. b., 3.69 m/s

  299. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  300. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  301. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  302. 2. zkouška SA2: 1/5, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  303. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  304. 1. zkouška SA2: 1/6, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  305. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  306. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  307. 1. zkouška SA2: 1/3, 46.44 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  308. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  309. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  310. 1. zkouška SA2: 2/15, 49.17 s, 8.17 tr. b., 3.64 m/s

  311. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  312. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  313. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  314. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  315. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  316. Agilty: Diskvalifikován

  317. Jumping: Diskvalifikován

  318. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  319. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  320. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  321. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  322. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  323. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  324. II. Zkouška SA1: 1/5, 35.61 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  325. I. Zkouška SA1: 1/5, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  327. 1. zkouška SA1: 1/8, 38.21 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  328. 2. zkouška SA1: 3/8, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  329. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  330. 1. zkouška SA1: 2/3, 38.5 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  331. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  332. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  333. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  334. 2. zkouška SA1: 1/8, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  335. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  336. Agility - hra Small: 11/17, 48.45 s, 14.45 tr. b., 3.01 m/s

  337. Agility SuperG - Basic Small: Diskvalifikován

  338. Jumping - hra Small: Diskvalifikován

  339. Jumping SuperG - Basic Small: Diskvalifikován

  340. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  341. Jumping - 2. kolo Small: Diskvalifikován

  342. Jumping - hra Small: Diskvalifikován

  343. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  344. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  345. II. zkouška SA1: 1/2, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  346. I. zkouška SA1: 1/2, 49.9 s, 12.9 tr. b., 2.61 m/s

  347. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  348. Agility Open Small: Diskvalifikován

  349. druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  350. Jumping Open Small: 3/17, 41.28 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  351. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  352. první zkouška SA1: Diskvalifikován

  353. Zkouška SA1: 1/7, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  354. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  355. Agility Ne - SA: 15/38, 46.05 s, 6.05 tr. b., 3.6 m/s

  356. Agility So - SA: 16/40, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  357. Jumping Ne - SA: Diskvalifikován

  358. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  359. Zka Ne - SA1: 4/8, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  360. Zka So - SA1: Diskvalifikován

  361. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  362. Agility open S: Diskvalifikován

  363. Jump III. S: Diskvalifikován

  364. Jump II. S: Diskvalifikován

  365. Jump I. S: 26/32, 40.59 s, 13.59 tr. b., 3.62 m/s

  366. Tunel I. S: 13/25, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  367. ZkA. Ne SA1: Diskvalifikován

  368. ZkA. So SA1: Diskvalifikován

  369. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  370. A0 - AGI SA1: Diskvalifikován

  371. A0 - jump SA1: Diskvalifikován

  372. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  373. Kat. A0 - 1. běh J SA1: Diskvalifikován

  374. Kat. A0 - 2. běh SA1: Diskvalifikován

  375. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  376. Kat A0-AGI SA1: Diskvalifikován

  377. Kat A0-JUMP SA1: 1/5, 22.8 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  378. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  379. A0 - AGI SA1: Diskvalifikován

  380. A0 - jump SA1: 1/4, 20.24 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  381. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  382. 1. Kategorie A0 SA1: 1/3, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  383. 2. Kategorie A0 SA1: Diskvalifikován