Cz En

Agility I S

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Miliūnaitė, Jūratė (LT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 34.87 5.13 V V
2 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 36.2 4.94 V V
3 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 36.3 4.93 V V
4 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 36.46 4.91 V V
5 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 36.65 4.88 V V
6 063717 Ingrid Šefčíková A3Ch Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 37.91 4.72 V V
7 077916 Štěpánka Řeholová A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 40.51 4.42 V V
8 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 40.78 4.39 V V
9 008015 Pavel Klouček Sára z Chalupecké Louky 0 0 0.0 0.0 46.77 3.83 V V
10 081117 Martina Bittnerová Denny 0 0 0.0 0.0 47.17 3.79 V V
11 032219 Jaroslav Frančík Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 47.77 3.75 V V
12 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky 0 0 3.24 3.24 53.24 3.36 V V
13 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito 0 0 3.63 3.63 53.63 3.34 V V
14 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 36.61 4.89 V V
15 Lenka Adámková Mája Krásný motýl 1 0 0.0 5.0 37.71 4.75 V V
16 099015 Barbora Halotová A3Ch Olivia Jessie Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 39.1 4.58 V V
17 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat 1 0 0.0 5.0 47.4 3.78 V V
18 Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl 1 0 0.0 5.0 47.78 3.75 V V
19 Adrián Botka Rebelona Diabla z Koloru 1 0 0.0 5.0 49.77 3.6 V V
20 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 0 5.52 5.52 55.52 3.22 V V
21 046315 Nataša Mühlová Carry Cranberry Bohemian Beauty 0 0 7.61 7.61 57.61 3.11 VD VD
22 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 1 4.24 9.24 54.24 3.3 VD VD
23 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise 0 0 9.81 9.81 59.81 2.99 VD VD
24 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee 1 1 0.0 10.0 40.58 4.41 VD VD
25 000921 Jana Šedivá Kristian Běsíkův domeček 2 0 0.0 10.0 42.66 4.2 VD VD
26 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 1 1 0.0 10.0 43.63 4.1 VD VD
27 001320 Jana Šedivá Patrica Romy's Choco 1 1 0.0 10.0 43.73 4.09 VD VD
28 082418 Marie Cimrová D´Artagnan Jet Bat 0 1 26.21 31.21 76.21 2.35 BO BO
DIS 052217 Barbora Krejsová A3Ch Bexie od Pístecké duny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024621 Jindřich Vydra Black Narcissa Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063820 Alena Krejčová Alizeti Nyota Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004321 Jana Němcová Asante Nyota Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046615 Tereza Mühlová Cayena Cassiopeia Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003620 Olga Hábová Dasty Kingdom of our Dreams DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046515 Nataša Mühlová Creamy Cassandra Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO