Cz En

015318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Sommerová, Agility Hloubětín

    Člen KA

Pes

  1. Coraline Zapa Moravia, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: 15/36, 40.91 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  3. QA5 Agility: 15/36, 37.43 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  8. Zkouška SA2 I: 1/2, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  9. Zkouška SA2 II: 1/2, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  10. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  11. QA1 agility: 22/48, 39.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  12. QA2 agility: Diskvalifikován

  13. QA3 agility: Diskvalifikován

  14. QJ1 jumping: 16/48, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  16. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  17. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  18. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  19. Zkouška I. SA2: 1/8, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  20. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  21. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  22. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  23. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  24. Agility I: Diskvalifikován

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Jumping I: 2/81, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  27. Jumping II: Diskvalifikován

  28. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  29. II. zkouška SA2: 9/18, 56.65 s, 12.65 tr. b., 3.2 m/s

  30. I. zkouška SA2: 1/18, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  32. Czech Imp Jump: 1/21, 19.96 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  33. Jumping 1: 10/21, 30.03 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  34. Jumping 2: 1/21, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  35. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  36. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  37. Jumping 1: 7/27, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  38. Jumping 2: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  40. Czech Imp Jump: 1/30, 17.5 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  41. Jumping 1: 1/31, 23.7 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  42. Jumping 2: 19/31, 24.62 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  43. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  44. Czech Imp Jump: 2/31, 18.16 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  45. Jumping 1: 1/32, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  46. Jumping 2: 1/31, 23.9 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  47. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  48. AGILITY: 1/19, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  49. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  50. 1.kvalifikace: 14/25, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  51. 2.kvalifikace: 1/25, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  52. 3.kvalifikace: 1/25, 23.45 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  53. Východočeské finále: 1/12, 27.23 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  54. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  55. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  56. 2. Zk SA2: Diskvalifikován

  57. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  58. Zkouška 1 SA2: 7/14, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  59. Zkouška 2 SA2: 1/14, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  60. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  61. AGILITY: 8/23, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  62. JUMPING: 1/22, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  63. SA2: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  65. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. I. zkouška SA2: Diskvalifikován