082418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Cimrová, ZKO Žamberk

    Arrow_down

Pes

  1. D´Artagnan Jet Bat, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  2. 4. zkouška A1 XS: 1/2, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  3. 5. zkouška A1 XS: 1/2, 43.31 s, 0.31 tr. b., 3.46 m/s

  4. 6. zkouška A1 XS: 1/2, 55.33 s, 19.33 tr. b., 2.93 m/s

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  6. 1.zkouška: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška: 1/2, 47.75 s, 6.75 tr. b., 3.35 m/s

  8. 3.zkouška: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  10. 1. A1 XS: 2/3, 44.74 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  11. 2. A1 XS: Diskvalifikován

  12. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  13. Agility jednotlivců XS: 13/28, 49.4 s, 9.4 tr. b., 3.5 m/s

  14. Hra neděle XS: Diskvalifikován

  15. Jumping jednotlivců XS: 13/28, 48.22 s, 2.22 tr. b., 3.53 m/s

  16. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  17. Agility XS: 4/9, 54.42 s, 7.42 tr. b., 3.22 m/s

  18. Jumping XS: 3/9, 43.91 s, 1.91 tr. b., 3.55 m/s

  19. Zkouška XS A1: 1/4, 47.73 s, 11.73 tr. b., 3.04 m/s

  20. Janov u Litomyšle - Janovské trojzkoušky, 23. 09. 2023

  21. I. : 3/4, 46.75 s, 13.75 tr. b., 3.25 m/s

  22. II.: 2/4, 45.85 s, 5.85 tr. b., 3.45 m/s

  23. III: 2/4, 54.68 s, 8.68 tr. b., 3.26 m/s

  24. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  25. Zkouška XSA1 I.: 1/2, 48.12 s, 3.12 tr. b., 3.2 m/s

  26. Zkouška XSA1 II.: 2/2, 47.33 s, 7.33 tr. b., 3.25 m/s

  27. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  28. agility: 6/8, 57.62 s, 9.62 tr. b., 3.38 m/s

  29. jumping: 1/8, 52.47 s, 4.47 tr. b., 3.66 m/s

  30. zkoušky: 3/3, 49.11 s, 8.11 tr. b., 3.24 m/s

  31. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  32. Agility XS: 4/9, 61.2 s, 24.2 tr. b., 2.88 m/s

  33. Junping XS 1: 1/5, 51.79 s, 8.79 tr. b., 3.48 m/s

  34. Zkouška A1 XS: 2/5, 54.55 s, 7.55 tr. b., 2.99 m/s

  35. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky VI. + A0, 10. 06. 2023

  36. 1. zkouška: 1/2, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  37. 2. zkouška: 1/2, 49.7 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  38. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  39. Agility II XS: 12/24, 66.25 s, 17.25 tr. b., 2.99 m/s

  40. Agility I. XS: 16/28, 68.44 s, 31.44 tr. b., 2.81 m/s

  41. Jumping III XS: 11/26, 50.81 s, 4.81 tr. b., 3.44 m/s

  42. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  43. Jumping IV XS - papillonů: Diskvalifikován

  44. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  45. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  46. Agility XS: Diskvalifikován

  47. Jumping XS: 3/5, 45.72 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  48. Zkouška XSA1: 1/2, 53.35 s, 6.35 tr. b., 3.21 m/s

  49. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  50. II. Zkouška XSA1: 1/1, 52.85 s, 10.85 tr. b., 3.08 m/s

  51. I. Zkouška XSA1: 1/1, 58.4 s, 3.4 tr. b., 3.32 m/s

  52. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  53. Agility: 4/6, 66.56 s, 27.56 tr. b., 2.91 m/s

  54. Jumping: 4/6, 63.79 s, 23.79 tr. b., 2.92 m/s

  55. Zkoušky: 1/3, 52.25 s, 14.25 tr. b., 2.95 m/s

  56. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  57. Agility: 3/4, 57.91 s, 16.91 tr. b., 3.07 m/s

  58. Jumping XS1: 1/2, 45.66 s, 5.66 tr. b., 3.66 m/s

  59. Zkouška XS1: Diskvalifikován

  60. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  61. II. Zkouška SA1: 5/7, 52.33 s, 8.33 tr. b., 2.87 m/s

  62. I. Zkouška SA1: 3/7, 52.2 s, 5.2 tr. b., 3.08 m/s

  63. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  64. Zkouška II SA1: 1/2, 63.17 s, 14.17 tr. b., 2.98 m/s

  65. Zkouška I SA1: 1/2, 50.26 s, 13.26 tr. b., 2.98 m/s

  66. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  67. II. zkouška S: 2/4, 55.05 s, 14.05 tr. b., 2.94 m/s

  68. I. zkouška A1 S: 1/4, 47.05 s, 4.05 tr. b., 3.27 m/s

  69. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  70. Agility S: Diskvalifikován

  71. Hra S neděle: Diskvalifikován

  72. Jumping S: Diskvalifikován

  73. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  74. Agility II S: 20/32, 71.25 s, 20.25 tr. b., 2.84 m/s

  75. Agility I S: 28/36, 76.21 s, 31.21 tr. b., 2.35 m/s

  76. Jumping III S: 26/31, 55.67 s, 15.67 tr. b., 2.84 m/s

  77. Jumping II S: Diskvalifikován

  78. Jumping I S: Diskvalifikován

  79. Jumping IV S - papillonů: 6/8, 60.53 s, 25.53 tr. b., 2.63 m/s

  80. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  81. Agility 1: 5/10, 65.79 s, 7.79 tr. b., 3.34 m/s

  82. Finále: 4/11, 53.81 s, 6.81 tr. b., 3.64 m/s

  83. Jumping 1: 7/11, 63.11 s, 8.11 tr. b., 3.49 m/s

  84. Jumping 2: 3/8, 46.27 s, 13.27 tr. b., 3.24 m/s

  85. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  86. 1. zkouška: 2/5, 45.03 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  87. 2. zkouška: 2/5, 54.02 s, 4.02 tr. b., 3.26 m/s

  88. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  89. Agility: Diskvalifikován

  90. Jumping S1: Diskvalifikován

  91. Zkouška S1: 3/6, 65.23 s, 22.23 tr. b., 2.24 m/s

  92. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  93. 1.zkouška: 2/5, 51.49 s, 8.49 tr. b., 2.93 m/s

  94. 2.zkouška: 2/5, 63.44 s, 20.44 tr. b., 2.4 m/s

  95. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  96. 1. zkouška: 4/6, 53.06 s, 13.06 tr. b., 3.0 m/s

  97. 2. zkouška: 3/6, 47.43 s, 12.43 tr. b., 3.63 m/s

  98. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  99. Agility II S: Diskvalifikován

  100. Agility I S: Diskvalifikován

  101. Jumping III S: 26/43, 63.29 s, 17.29 tr. b., 2.77 m/s

  102. Jumping II S: Diskvalifikován

  103. Jumping I S: 25/42, 57.48 s, 16.48 tr. b., 2.73 m/s

  104. Jumping IV papiloni S: 13/19, 69.96 s, 32.96 tr. b., 2.29 m/s

  105. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  106. Agility: 6/10, 74.79 s, 26.79 tr. b., 2.51 m/s

  107. Jumping : 7/10, 59.19 s, 20.19 tr. b., 2.64 m/s

  108. Zkoušky: 1/4, 69.59 s, 25.59 tr. b., 2.24 m/s

  109. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  110. Agility S: Diskvalifikován

  111. Jumping S: 6/12, 49.77 s, 4.77 tr. b., 3.46 m/s

  112. Zkouška SA1: 3/5, 65.85 s, 23.85 tr. b., 2.64 m/s

  113. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  114. Agility: 14/17, 90.09 s, 55.09 tr. b., 2.22 m/s

  115. Jumping S1: 2/7, 56.05 s, 4.05 tr. b., 3.21 m/s

  116. Zkouška S1: 4/7, 76.5 s, 23.5 tr. b., 2.03 m/s

  117. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  118. Agility senioři: 7/9, 80.73 s, 23.73 tr. b., 2.33 m/s

  119. Jumping senioři: 4/9, 60.59 s, 9.59 tr. b., 2.81 m/s

  120. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  121. 1.zkouška: 2/6, 65.16 s, 19.16 tr. b., 2.33 m/s

  122. 2.zkouška: Diskvalifikován

  123. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  124. 1. zkouška: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška: Diskvalifikován

  126. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  127. II. zkouška: 2/4, 73.91 s, 36.91 tr. b., 2.22 m/s

  128. I. zkouška: 2/4, 61.78 s, 10.78 tr. b., 2.91 m/s

  129. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  130. Jumping I: 7/16, 52.99 s, 12.99 tr. b., 2.89 m/s

  131. Jumping II: 6/16, 52.89 s, 18.89 tr. b., 2.8 m/s

  132. Jumping III: 11/16, 49.89 s, 13.89 tr. b., 2.75 m/s

  133. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  134. Agility družstva S: 22/36, 88.47 s, 51.47 tr. b., 2.23 m/s

  135. Agility jednotlivci S: 35/45, 64.28 s, 17.28 tr. b., 2.75 m/s

  136. Jumping družstva S: 31/36, 55.86 s, 25.86 tr. b., 2.49 m/s

  137. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  138. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  139. II. zkouška: 2/2, 53.49 s, 6.49 tr. b., 2.9 m/s

  140. I. zkouška: 1/2, 50.69 s, 8.69 tr. b., 2.78 m/s

  141. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  142. Agility S: 12/17, 68.39 s, 33.39 tr. b., 2.32 m/s

  143. Jumping S: Diskvalifikován

  144. Zkoušky SA1: 3/8, 54.9 s, 16.9 tr. b., 2.64 m/s

  145. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Jumping: 8/11, 69.03 s, 26.03 tr. b., 2.58 m/s

  148. Zkouška: Diskvalifikován

  149. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  150. Zkouška II. SA1: 2/4, 57.57 s, 12.57 tr. b., 2.61 m/s

  151. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  152. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  153. AGILITY: 13/28, 92.85 s, 46.85 tr. b., 2.05 m/s

  154. JUMPING: 12/28, 42.61 s, 9.61 tr. b., 3.24 m/s

  155. SA1: 9/11, 61.05 s, 24.05 tr. b., 2.7 m/s

  156. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  157. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  158. 2. běh SA1: 4/5, 62.22 s, 27.22 tr. b., 2.23 m/s

  159. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  160. Agility Trial I: Diskvalifikován

  161. Agility Trial II: 6/10, 67.89 s, 18.89 tr. b., 2.78 m/s

  162. Jumping Trial I: 8/9, 62.6 s, 14.6 tr. b., 2.86 m/s

  163. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  164. Zkouška Ne-1 SA1: 1/4, 66.57 s, 23.57 tr. b., 2.79 m/s

  165. Zkouška Ne-2 SA1: 4/4, 74.7 s, 27.7 tr. b., 2.44 m/s

  166. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  167. 1.zkouška SA1: 5/10, 63.88 s, 12.88 tr. b., 2.58 m/s

  168. 2.zkouška SA1: 4/10, 51.19 s, 2.19 tr. b., 3.13 m/s

  169. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  170. Jumping open S: 4/17, 56.82 s, 10.82 tr. b., 2.75 m/s

  171. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  172. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  173. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  174. 1. Jumping A0 : 2/4, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  175. 2. Jumping A0: 3/4, 43.88 s, 5.88 tr. b., 2.94 m/s