024621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jindřich Vydra, PETRIS

    Arrow_down

Pes

  1. Black Narcissa Pražský Cyrano, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 18. 05. 2024

  2. Agility XS: Diskvalifikován

  3. Jumping XS: Diskvalifikován

  4. Zkouška agility XSA2: Diskvalifikován

  5. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  6. Jumping Družstev: 4/11, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  7. Jumping Dva krát Dva: 2/11, 24.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  8. Jumping EKOgility: 4/11, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  9. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  10. QA4 Agility: Diskvalifikován

  11. QA5 Agility: Diskvalifikován

  12. QA6 Agility: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  15. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  16. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  17. Agility II XS: Diskvalifikován

  18. Agility I. XS: Diskvalifikován

  19. Jumping III XS: Diskvalifikován

  20. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  21. Jumping IV XS- pudlů: 5/7, 34.84 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  22. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  23. Praha - Kvalifikační závod na Senior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  24. Agility II S: 9/13, 53.02 s, 23.02 tr. b., 3.68 m/s

  25. Agility I S: 7/13, 43.32 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. Jumping II S: 8/13, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  27. Jumping I S: Diskvalifikován

  28. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  29. QA1 Agility: Diskvalifikován

  30. QA2 Agility: 2/39, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  31. QA3 Agility: Diskvalifikován

  32. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  33. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  34. QJ3 Jumping: 6/37, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  35. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  36. Agility 1 - XSmall: 8/15, 31.27 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  37. Agility 2 - XSmall: Diskvalifikován

  38. Jumping 1 - XSmall: 1/15, 20.65 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  39. Jumping 2 - XSmall: 9/14, 21.49 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  40. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  41. Czech Imp Jump XSmall: 6/17, 26.35 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  42. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  43. Jumping 2 - XSmall: 4/17, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  44. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  45. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  47. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  48. Czech Imp Jump XSmall: 4/15, 20.88 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  49. Jumping 1 - XSmall: 6/15, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  50. Jumping 2 - XSmall: 4/15, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  51. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  52. 1. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  54. 3. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  55. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  56. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE XS: Diskvalifikován

  57. OPEN AGILITY sobota XS: Diskvalifikován

  58. OPEN JUMPING neděle XS: Diskvalifikován

  59. OPEN JUMPING sobota XS: Diskvalifikován

  60. Zkouška XSA2 neděle: Diskvalifikován

  61. Zkouška XSA2 sobota: 1/2, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  62. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  63. Agility družstev XS: 4/15, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  64. Agility jednotlivců XS: 8/28, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  65. Hra neděle XS: 3/25, 14.77 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  66. Hra sobota XS: 5/13, 20.18 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  67. Jumping družstev XS: 12/15, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  68. Jumping jednotlivců XS: 3/28, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  69. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  70. Agility OPEN XS: 2/10, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  71. JUMPING OPEN XS: 1/10, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  72. ZkA. II. XSA2: 1/3, 46.34 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  73. ZkA. I. XSA2: 2/3, 48.16 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  74. ZkA. XSA2: 2/3, 39.43 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  75. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  76. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  77. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  78. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  80. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  81. Agility XS: Diskvalifikován

  82. Jumping XS: Diskvalifikován

  83. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  84. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  85. 1.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  86. 2.zkouška XSA2: 1/4, 37.09 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  87. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  88. Agility II XS: 10/24, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  89. Agility I. XS: Diskvalifikován

  90. Jumping III XS: Diskvalifikován

  91. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  92. Jumping IV XS- pudlů: Diskvalifikován

  93. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  94. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  95. Agility 1 - XSmall: Diskvalifikován

  96. Agility 2 - XSmall: Diskvalifikován

  97. Jumping 1 - XSmall: 7/20, 22.79 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  98. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  99. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  100. 1. Zkouška XSA2: 2/5, 48.35 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  101. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  102. 3. Zkouška XSA2: 3/5, 38.95 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  103. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  104. Czech Imp Jump XSmall: 4/19, 22.63 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  105. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  107. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  108. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  110. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  111. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška XSA1: 1/2, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  113. 3. Zkouška XSA1: 1/2, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  114. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  115. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  117. 3. Zkouška XSA1: 1/5, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  118. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  119. 1.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška XSA1: 1/5, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  121. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  122. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  123. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  124. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  125. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  126. Agility II XS: Diskvalifikován

  127. Agility I XS: 17/23, 53.44 s, 19.44 tr. b., 3.63 m/s

  128. Jumping III XS: Diskvalifikován

  129. Jumping II XS: 7/21, 47.17 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  130. Jumping IV XS- pudlů: Diskvalifikován

  131. Jumping I XS: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  133. Jumping III. S: 10/19, 48.53 s, 14.53 tr. b., 3.52 m/s

  134. Jumping II. S: Diskvalifikován

  135. Jumping I. S: Diskvalifikován

  136. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  137. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  138. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  139. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  140. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  141. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  142. 2. Jumping S: 4/15, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  143. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  144. 4. Jumping S: 5/13, 29.2 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  145. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  146. Agility 1 - Small: 29/35, 39.34 s, 21.34 tr. b., 3.41 m/s

  147. Agility 2 - Small: Diskvalifikován

  148. Jumping 1 - Small: 19/34, 28.18 s, 5.18 tr. b., 4.61 m/s

  149. Jumping 2 - Small: 18/35, 26.43 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  150. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  151. Czech Imp Jump Small: 15/25, 24.43 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  152. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  154. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  155. 1. Zkouška SA1: 1/5, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  156. 2. Zkouška SA1: 4/5, 31.96 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  157. 3. Zkouška SA1: 2/5, 31.34 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  158. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  159. 1. Zkouška SA1: 1/3, 37.26 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  160. 2. Zkouška SA1: 1/3, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  161. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  162. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  163. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  164. Zkouška SA1 II: 2/5, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  165. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  166. Czech Imp Jump Small: 19/30, 29.65 s, 4.65 tr. b., 4.18 m/s

  167. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  168. Jumping 2 - Small: 18/30, 46.29 s, 6.29 tr. b., 4.39 m/s

  169. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  170. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  171. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  172. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  173. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  174. 1. Zkouška SA1: 3/6, 34.34 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  175. 2. Zkouška SA1: 3/6, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  176. 3. Zkouška SA1: 3/6, 36.08 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  177. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  178. 1.zkouška SA1: 5/10, 33.75 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  179. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  180. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  181. 1. Zkouška SA1: 3/4, 42.69 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  182. 2. Zkouška SA1: 2/4, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  183. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  184. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  185. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  186. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  187. Czech Imp Jump Small: 8/24, 27.3 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  188. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  189. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  190. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  191. 1. Zkouška SA1: 6/11, 42.8 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  192. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  193. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  194. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  195. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  196. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  197. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  198. 1. Zkouška SA1: 2/9, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  199. 2. Zkouška SA1: 2/8, 38.48 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  200. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  201. Agility S: Diskvalifikován

  202. Agility S družstva: Diskvalifikován

  203. Hra S neděle: Diskvalifikován

  204. Hra S sobota: 10/28, 17.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  205. Jumping S: Diskvalifikován

  206. Jumping S družstva: Diskvalifikován

  207. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  208. 1.zkouška SA1: 3/5, 52.54 s, 20.54 tr. b., 2.95 m/s

  209. 2.zkouška SA1: 2/5, 51.37 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  210. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  211. Agility II S: Diskvalifikován

  212. Agility I S: Diskvalifikován

  213. Jumping III S: Diskvalifikován

  214. Jumping II S: Diskvalifikován

  215. Jumping I S: Diskvalifikován

  216. Jumping IV S - pudlů: Diskvalifikován