Cz En

092612

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Mikulová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Colombina Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška SA3: 6/12, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: 2/12, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: 23/67, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  6. Agility Squads as Individual: 38/69, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  7. Jumping Individual: 37/68, 34.86 s, 1.86 tr. b., 4.36 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: 34/68, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  10. Agility 1: 7/19, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  11. Finále: 2/10, 46.26 s, 0.26 tr. b., 4.32 m/s

  12. Jumping 1: Diskvalifikován

  13. Jumping 2: 6/19, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. Zkouška 1: Diskvalifikován

  15. Zkouška 2: 2/6, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  16. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  17. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  19. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  20. Agility S: 5/21, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  21. Jumping S: 4/21, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. Tuneliáda S : 17/21, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  23. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  24. II. zkouška A3 S: 3/6, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  25. I. zkouška A3 S: 1/6, 51.2 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  26. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  27. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 6/20, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  28. Agility Spokojenypes.cz S: 11/18, 58.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  29. Jelení Jumping S: 5/20, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  30. Jumping Short S Jacob & Joseph: 10/18, 31.09 s, 6.09 tr. b., 4.18 m/s

  31. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  32. agility open S: 3/11, 56.39 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  33. Jumping open S: Diskvalifikován

  34. Zkouška A3 S: 2/7, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  35. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  36. Agility sobota S: 7/14, 50.23 s, 11.23 tr. b., 3.78 m/s

  37. Jumping sobota S: 2/14, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  38. ZkouškaSA3 sobota: 1/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  39. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  40. Open AGI S: 2/17, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  41. Open JUMP S: Diskvalifikován

  42. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  43. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  44. I. agility S: 7/65, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  45. II. agility S: 27/65, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  46. II. jumping S: 12/63, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  47. I. jumping S: 16/64, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  49. SA3 - I.: 2/7, 49.37 s, 0.37 tr. b., 4.29 m/s

  50. SA3 - II.: Diskvalifikován

  51. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  52. III. jumping S: Diskvalifikován

  53. II. jumping S: 10/31, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  54. I. jumping S: Diskvalifikován

  55. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  56. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  59. Agility Spokojeného psa S: 6/22, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  60. Jacob & Joseph Jumping S: 10/22, 25.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. Jelenův Jumping S: 5/22, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  62. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  64. A3 II S: Diskvalifikován

  65. A3 I S: Diskvalifikován

  66. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  67. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. I. zkouška SA3: 2/7, 42.17 s, 5.17 tr. b., 3.79 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  70. SA3 I: Diskvalifikován

  71. SA3 II: Diskvalifikován

  72. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  73. Agility Open: Diskvalifikován

  74. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  75. Jumping Open: 13/71, 36.99 s, 0.99 tr. b., 4.38 m/s

  76. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  77. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  78. 1. Zka - SA3: 6/13, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  79. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  80. Jumping - Small: 6/25, 24.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  81. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  82. 1. běh SA3: 4/8, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  83. 2. běh SA3: 2/8, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  84. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  85. Agility 1: Diskvalifikován

  86. Agility 2: Diskvalifikován

  87. Agility 3: Diskvalifikován

  88. Agility 4: 26/63, 48.75 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Jumping 1: Diskvalifikován

  91. Jumping 2: Diskvalifikován

  92. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  93. QA4 Agility: 10/36, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  94. QA5 Agility: 21/36, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  95. QA6 Agility: 24/35, 55.5 s, 17.5 tr. b., 3.96 m/s

  96. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  97. QJ5 Jumping: 17/36, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  98. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  99. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  100. Agility - SA: 1/18, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  101. Jumping - SA: 1/19, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  102. ZkA - SA3: 3/8, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  104. QA1 agility: 16/48, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  105. QA2 agility: 24/48, 51.74 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  106. QA3 agility: 27/48, 49.44 s, 5.44 tr. b., 4.19 m/s

  107. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  108. QJ2 jumping: 13/48, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  109. QJ3 jumping: 16/45, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  110. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  111. Agility SA: 5/25, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  112. Jumping SA: 4/25, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  113. Zkouška SA3: 2/18, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  114. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  115. Agility Trial I: 6/13, 53.15 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  116. Agility Trial II: 3/13, 48.09 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  117. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  118. Agility: 4/23, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  119. Jumping: 4/24, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  120. Tuneliáda: Diskvalifikován

  121. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  122. Jumping S: 2/34, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  123. Zkouška SA3 I: 1/17, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  124. Zkouška SA3 II: 10/17, 60.98 s, 22.98 tr. b., 3.31 m/s

  125. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  126. Agility I: 29/81, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  127. Agility II: 7/75, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  128. Jumping I: 18/81, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  129. Jumping II: 19/79, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  130. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  131. SA3 I.: 2/20, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  132. SA3 II.: 3/20, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  133. SA3 III.: Diskvalifikován

  134. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  135. 1. Zkouška SA3: 1/6, 49.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  136. 2. Zkouška SA3: 1/6, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  137. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  138. 1. Zkouška SA3: 4/10, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  139. 2. Zkouška SA3: 5/10, 40.42 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  140. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  141. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  142. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  144. 1. zkouška SA3: 2/6, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  145. 2. zkouška SA3: 5/6, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  147. 1. Zkouška SA3: 1/5, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  148. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  150. 1.ZK SA3: 5/8, 50.63 s, 19.63 tr. b., 3.38 m/s

  151. 2.ZK SA3: 1/8, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  152. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  153. Agility: Diskvalifikován

  154. Agility DRUZSTVA: 34/56, 49.65 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  155. Jumping: 14/57, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  156. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  157. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  158. 1. Zka - SA3: 3/11, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  159. 2. Zka - SA3: 4/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  160. Jumping - Small: 3/29, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  161. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  162. Agility 1: 16/72, 50.36 s, 5.36 tr. b., 4.17 m/s

  163. Agility 2: Diskvalifikován

  164. Agility 3: 11/71, 52.8 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  165. Agility 4: Diskvalifikován

  166. Agility Trial: Diskvalifikován

  167. Jumping 1: 16/73, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  168. Jumping 2: 32/67, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  169. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  170. III. jumping S: 5/12, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  171. II. Jumping S: 4/12, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  172. I. JUMPING S: 1/12, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  173. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  174. II.zkouška SA3: 1/7, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  175. I. zkouška SA3: 2/7, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  176. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  177. Agility II. S: 11/54, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  178. Agility I. S: 17/58, 49.02 s, 22.02 tr. b., 3.47 m/s

  179. Jumping II. S: 8/57, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  180. Jumping I. S: 10/58, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  181. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  182. QA4 Agility: 10/45, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  183. QA5 Agility: 19/45, 48.22 s, 0.22 tr. b., 3.98 m/s

  184. QA6 Agility: 15/43, 47.97 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  185. QJ4 Jumping: 12/45, 40.96 s, 1.96 tr. b., 4.39 m/s

  186. QJ5 Jumping: 25/45, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  187. QJ6 Jumping: 15/42, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  188. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  189. Zkouška 1 SA3 SA3: 1/6, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  190. Zkouška 2 SA3 SA3: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  191. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  192. QA1 agility: 12/53, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  193. QA2 agility: 23/53, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  194. QA3 agility: 13/52, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  195. QJ1 jumping: 11/53, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  196. QJ2 jumping: 14/53, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  197. QJ3 jumping: 18/53, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  198. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  199. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  200. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  201. I. zkouška SA3: 1/13, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  202. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  203. agility open S: 7/25, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  204. Jumping open S: 5/26, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  205. Tuneliáda S: 6/26, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  206. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  207. Agility_: 2/24, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  208. Jumping_: Diskvalifikován

  209. Zkouška - SA3: 2/13, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  210. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  211. Agility S: 3/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  212. Jumping S: 1/23, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  213. Zkouška SA3: 1/12, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  214. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  215. I Agility Open: Diskvalifikován

  216. II Agility Open: Diskvalifikován

  217. II Jumping Open: Diskvalifikován

  218. I Jumping Open: 11/75, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  219. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  220. Zkoukša 1 SA3: 1/10, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  221. Zkouška 2 SA3: 1/10, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  223. 1. zkouška SA3: 3/8, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  224. 2. zkouška SA3: 1/8, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  225. Junioři S: 3/8, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  226. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  227. 1. zkouška SA3: 5/10, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  228. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  229. Junioři S: 2/4, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  230. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  231. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  232. 2. zkouška SA3: 3/12, 47.99 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  233. Junioři S: 1/7, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  234. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  235. Barelový a tunelový běh S: 4/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  236. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  237. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  238. 1. zkouška SA3: 2/10, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  239. 2. zkouška SA3: 3/10, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  240. Junioři S: 2/7, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  241. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  242. 1. zkouška SA3: 3/9, 45.2 s, 9.2 tr. b., 3.65 m/s

  243. 2. zkouška SA3: 2/9, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  244. Junioři S: Diskvalifikován

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  246. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška SA3: 2/13, 38.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  248. Junioři S: 1/7, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  249. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  250. Agility družstev: Diskvalifikován

  251. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  252. Jumping družstev: 10/55, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  253. Jumping jednotlivců: 13/54, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  254. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  255. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  256. Agility So - SA: 7/40, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  257. Jumping Ne - SA: 2/39, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  258. Jumping So - SA: 1/40, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  259. Zka Ne - SA3: 2/20, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  260. Zka So - SA3: 8/19, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  261. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  262. II. zkouška SA3: 2/5, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  263. I. zkouška SA3: 1/5, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  264. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  265. 1. Zka - SA3: 2/20, 38.05 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  266. 2. Zka - SA3: 2/20, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  267. Jumping - Small: 8/36, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  268. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  269. Agility 1: Diskvalifikován

  270. Agility 2: 15/71, 45.61 s, 8.61 tr. b., 3.86 m/s

  271. Agility 3: Diskvalifikován

  272. Agility 4: 13/73, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  273. Agility Trial: 16/47, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  274. Jumping 1: Diskvalifikován

  275. Jumping 2: Diskvalifikován

  276. NATIVIA GRAND FINAL: 15/29, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  277. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  278. Agility open S: 2/5, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  279. III. zkouška SA3: 2/8, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  280. II. zkouška SA3: 1/2, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  281. II. zkouška SA3: 1/8, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  282. I. zkouška SA3: 1/8, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  283. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  284. Jumping open S: Diskvalifikován

  285. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  286. Agility - Ne: 6/64, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  287. Agility - So: Diskvalifikován

  288. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  289. Jumping - So: 5/72, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  290. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  291. QA4 agility: 23/56, 49.27 s, 10.27 tr. b., 3.69 m/s

  292. QA5 agility: Diskvalifikován

  293. QA6 agility: Diskvalifikován

  294. QJ4 jumping: 29/55, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  295. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  296. QJ6 jumping: 34/50, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  297. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  298. Agility: 2/27, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  299. Jumping: Diskvalifikován

  300. Zka - SA3: 2/18, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  301. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  302. QA1 agility: Diskvalifikován

  303. QA2 agility: 15/64, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  304. QA3 agility: Diskvalifikován

  305. QJ1 jumping: 10/68, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  306. QJ2 jumping: 14/69, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  307. QJ3 jumping: 23/66, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  308. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  309. Agility open S: 8/30, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  310. Jumping open S: 4/31, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  311. Zkouška SA3: 6/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  312. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  313. Agility II Small: Diskvalifikován

  314. Agility I Small: 7/63, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  315. Jumping III Small: 22/47, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  316. Jumping II Small: 7/51, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  317. Jumping I Small: Diskvalifikován

  318. Jumping IV - sheltie (S): 1/5, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  319. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  320. Agility - Small: 11/32, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  321. Jumping - Small: 1/32, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  322. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  323. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  324. Agility 1: Diskvalifikován

  325. Agility 2: 11/78, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  326. Jumping 1: 8/77, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  327. Jumping 2: 9/78, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  328. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  329. Agility Trial I: Diskvalifikován

  330. Jumping Trial I: 4/18, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  331. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  332. 1. ZK SA3: 3/15, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  333. 2. ZK SA3: 3/14, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  334. Junioři - finále S: 2/11, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  335. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  336. 1. ZK SA3: 4/14, 53.44 s, 5.44 tr. b., 3.72 m/s

  337. 2. ZK SA3: 2/14, 42.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  338. Junioři S: 2/9, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  339. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  340. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  341. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  342. Junioři S: 1/9, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  343. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  344. Agility: 13/41, 58.4 s, 11.4 tr. b., 3.24 m/s

  345. Jumping: Diskvalifikován

  346. Zka - SA3: 12/17, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  347. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  348. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  349. 2. zkouška SA3: 2/7, 48.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  350. Junioři S: 1/6, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  351. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  352. 1. ZK SA3: 2/8, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  353. 2. ZK SA3: 4/8, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  354. Junioři S: 1/8, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  355. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  356. 1. ZK SA3: 2/12, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  357. 2. ZK SA3: 1/12, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  358. Juniorský běh S: 1/10, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  359. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  360. Agility družstva: Diskvalifikován

  361. Agility - junioři: 1/30, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  362. Jumping družstva: 4/48, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  363. Jumping - junioři: 5/30, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  364. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  365. Agility S: Diskvalifikován

  366. Jumping S: 2/30, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  367. Zkoušky SA3: 8/17, 45.87 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  368. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  369. Agility - So: 10/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  370. Jumping - So: 4/43, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  371. ZkA - So: Diskvalifikován

  372. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  373. Agility družstva: 40/60, 44.63 s, 11.63 tr. b., 3.85 m/s

  374. Agility jednotlivci: 14/59, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  375. Jumping družstva: 24/60, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  376. Jumping jednotlivci: 15/59, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  377. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  378. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  379. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  380. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  381. Jumping: 1/23, 24.72 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  382. Zka 1: 1/9, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  383. Zka 2: Diskvalifikován

  384. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  385. 1. Zka: Diskvalifikován

  386. 2. Zka: 11/17, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  387. Jumping: 3/36, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  388. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  389. Agility: Diskvalifikován

  390. Agility I: 19/73, 51.17 s, 6.17 tr. b., 3.91 m/s

  391. Agility II: 18/67, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.53 m/s

  392. Agility III: 22/71, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  393. Agility IV: 18/73, 47.02 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  394. Jumping I: Diskvalifikován

  395. Jumping II: 9/67, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  396. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  397. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  398. 2. zkouška SA3: 3/10, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  399. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  400. Agility S: Diskvalifikován

  401. Jumping S: 6/27, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  402. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  403. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  404. QA5 Agility: 24/96, 46.66 s, 6.66 tr. b., 3.88 m/s

  405. QA6 Agility: Diskvalifikován

  406. QJ5 Jumping: 13/96, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  407. QJ6 Jumping: 41/90, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  408. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  409. I Agility: 3/15, 52.45 s, 8.45 tr. b., 3.7 m/s

  410. II Agility: 5/15, 46.38 s, 11.38 tr. b., 3.88 m/s

  411. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  412. QA3 Agility: 44/100, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  413. QA4 Agility: Diskvalifikován

  414. QJ3 Jumping: 34/101, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  415. QJ4 Jumping: 24/102, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  416. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  417. Agility S: 7/15, 48.61 s, 17.61 tr. b., 3.76 m/s

  418. Jumping S: Diskvalifikován

  419. Zkouska III SA3: 1/9, 54.4 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  420. Zkouska II SA3: 2/9, 45.56 s, 15.56 tr. b., 0.0 m/s

  421. Zkouska I SA3: 1/9, 45.03 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  422. Zkouska IV SA3: 1/7, 43.7 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  423. Zkouska VII SA3: Diskvalifikován

  424. Zkouska VI SA3: 2/7, 50.81 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  425. Zkouska V SA3: 1/7, 43.53 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  426. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  427. J Agility 1: 1/23, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  428. J Agility 2: 3/22, 34.72 s, 1.27 tr. b., 4.35 m/s

  429. J Agility 3: 3/23, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  430. J Agility 4: 8/22, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  431. J Jumping 1: 16/23, 42.07 s, 7.08 tr. b., 4.09 m/s

  432. J Jumping 2: 5/23, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  433. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  434. Agility II Small: 13/50, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  435. Agility I Small: 10/61, 40.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  436. Jumping III Small: Diskvalifikován

  437. Jumping II Small: 5/53, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  438. Jumping I Small: 34/52, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  439. MR sheltií (small) - 2.kolo: 3/9, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  440. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  441. QA1 Agility: 44/113, 51.58 s, 6.58 tr. b., 3.88 m/s

  442. QA2 Agility: Diskvalifikován

  443. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  444. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  445. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  446. Agility I: Diskvalifikován

  447. Agility II: 9/20, 55.74 s, 9.74 tr. b., 3.59 m/s

  448. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  449. Zkouska SA3 3: Diskvalifikován

  450. Zkouska SA3 4: 9/23, 45.77 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  451. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  452. Agility: 2/35, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  453. Jumping: 2/35, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  454. ZkA: 2/15, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  455. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  456. Tunelový běh S: 9/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  457. Zkouška SA3: 1/8, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  458. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  459. 1. ZK SA3: 2/10, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  460. 2. ZK SA3: 4/9, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  461. Junioři S: 2/8, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  462. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  463. Agility: 25/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  464. Agility 2: 8/28, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  465. Jumping: 9/29, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  466. Jumping 2: 7/28, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  467. Zkouška: 14/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  468. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  469. 1. ZK SA3: 8/17, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  470. 2. ZK SA3: 10/17, 50.09 s, 12.09 tr. b., 3.45 m/s

  471. Junioři S: 3/6, 40.34 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  472. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  473. Agility - Ne: 15/35, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  474. Agility - So: Diskvalifikován

  475. Jumping: Diskvalifikován

  476. Jumping - Ne: 4/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  477. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  478. ZkA - So: Diskvalifikován

  479. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  480. Agility: 10/27, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  481. Jumping: 3/27, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  482. Zkouška: Diskvalifikován

  483. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  484. 1. ZK SA3: 2/16, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  485. 2. ZK SA3: 4/16, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  486. JUNIOŘI S: 4/9, 34.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  487. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  488. Agility: 3/36, 56.31 s, 1.31 tr. b., 3.55 m/s

  489. Jumping: 5/36, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  490. ZkA: 2/17, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  491. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  492. agility: 4/34, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  493. jumping: 15/34, 45.95 s, 11.95 tr. b., 3.63 m/s

  494. zkouška: 2/19, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  495. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  496. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  497. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  498. Junioři S: 3/5, 37.16 s, 10.16 tr. b., 3.77 m/s

  499. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  500. 1. ZK SA3: 4/19, 45.77 s, 5.77 tr. b., 3.95 m/s

  501. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  502. JUNIOŘI S: 2/6, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  503. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  504. Tunelový běh S: 1/18, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  505. ZK SA3: Diskvalifikován

  506. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  507. 1. ZK SA3: 3/10, 40.07 s, 5.07 tr. b., 3.64 m/s

  508. 2. ZK SA3: 4/10, 34.89 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  509. Junioři S: Diskvalifikován

  510. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  511. Agility: 2/26, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  512. Jumping: Diskvalifikován

  513. ZkA: 1/12, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  514. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  515. Agility: Diskvalifikován

  516. Agility - J: 1/42, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  517. Jumping: 8/58, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  518. Jumping - J: 5/42, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  519. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  520. Agility Ne: Diskvalifikován

  521. Agility So: 4/35, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  522. Jumping Ne: 20/35, 32.73 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  523. Jumping So: Diskvalifikován

  524. ZkA Ne: 3/19, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  525. ZkA So: 1/19, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  526. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  527. Agility: Diskvalifikován

  528. Agility squads: Diskvalifikován

  529. Jumping: 18/40, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  530. Jumping Squads: 19/40, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  531. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  532. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  533. Horní Počernice, 2. běh: 4/10, 42.68 s, 5.68 tr. b., 3.87 m/s

  534. Horní Počernice, 3. běh: 2/10, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  535. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  536. Agility S: 1/22, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  537. Jumping S: 4/27, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  538. Zkouška SA3: 1/12, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  539. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  540. 1. Zka: 4/19, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  541. 2. Zka: 8/18, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  542. Jumping: Diskvalifikován

  543. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  544. Agility Individual J: 31/85, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  545. Agility Squads: 80/193, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  546. Jumping Individual J: 2/87, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  547. Jumping Squads: 12/191, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  548. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  549. Jump S: 2/14, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  550. Open Agility S: 1/14, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  551. Zkouška SA3: 1/1, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  552. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  553. 1.ZK SA3: 3/6, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  554. 2.ZK SA3: 1/6, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  555. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  556. Agility: 2/29, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  557. Jumping: Diskvalifikován

  558. Zka: Diskvalifikován

  559. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  560. Agility I: Diskvalifikován

  561. Agility II: 2/7, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  562. Agility Open: 1/18, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  563. Jumping Open: Diskvalifikován

  564. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  565. Agility: Diskvalifikován

  566. Agility II Open: 10/84, 45.44 s, 0.44 tr. b., 3.96 m/s

  567. Agility I Open: Diskvalifikován

  568. Jumping II Open: Diskvalifikován

  569. Jumping I Open: 17/90, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  570. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  571. Agility S: Diskvalifikován

  572. Jumping S: 14/24, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  573. Tuneliáda S: 12/17, 21.83 s, 1.83 tr. b., 4.58 m/s

  574. Zkouška SA3: 3/6, 41.03 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  575. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  576. Agility Open II Small: 7/52, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  577. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  578. Jumping IV, MR-sheltie S: 3/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  579. Jumping Open III Small: 6/53, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  580. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  581. Jumping Open I Small: 19/57, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  582. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  583. Agility 1: Diskvalifikován

  584. Agility 2: 30/96, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  585. Jumping 1: Diskvalifikován

  586. Jumping 2: Diskvalifikován

  587. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  588. Zkouška 1: Diskvalifikován

  589. Zkouška 2: Diskvalifikován

  590. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  591. Agility III - Small - Junioři: Diskvalifikován

  592. Agility II - Small - Junioři: 3/36, 40.46 s, 3.46 tr. b., 4.05 m/s

  593. Agility I - Small - Junioři: 17/36, 45.4 s, 17.4 tr. b., 3.5 m/s

  594. Agility IV - Small - Junioři: 2/35, 40.1 s, 1.1 tr. b., 4.31 m/s

  595. Jumping II - Small - Junioři: 3/36, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  596. Jumping I - Small - Junioři: 4/36, 30.29 s, 0.29 tr. b., 4.79 m/s

  597. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  598. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  599. 1. ZK SA3: 1/8, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  600. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  601. 3. ZK SA3: Diskvalifikován

  602. Junioři S: 2/4, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  603. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  604. 1. ZK SA3: 4/18, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  605. 2. ZK SA3: 5/18, 41.46 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  606. Junioři S: Diskvalifikován

  607. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  608. Agility: 9/30, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  609. Agility: 16/31, 44.32 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  610. Jumping: 6/30, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  611. Jumping: 20/31, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  612. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  613. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  614. 1. ZK SA3: 11/19, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.59 m/s

  615. 2. ZK SA3: 3/19, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.73 m/s

  616. Junioři jump S: Diskvalifikován

  617. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  618. Agility: Diskvalifikován

  619. Jumping: 5/34, 29.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  620. Zkouška SA3: 2/16, 42.27 s, 2.27 tr. b., 3.74 m/s

  621. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  622. 1.ZK SA3: Diskvalifikován

  623. 2.ZK SA3: 9/15, 51.06 s, 6.06 tr. b., 3.39 m/s

  624. Juniorský běh - 4. kolo S: 3/8, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  625. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  626. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  627. Jumping SA neděle: 26/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  628. Jumping SA sobota: 10/40, 40.75 s, 3.75 tr. b., 3.88 m/s

  629. Zkoušky SA3 neděle: 7/21, 41.44 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  630. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  631. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  632. Agility: 4/33, 44.29 s, 2.29 tr. b., 3.79 m/s

  633. Jumping: Diskvalifikován

  634. Zkouška SA3: 8/15, 47.04 s, 11.04 tr. b., 3.83 m/s

  635. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  636. 1. zkouška SA3: 12/16, 40.44 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  637. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  638. 3. kolo JUNIOŘI S: 1/7, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  639. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  640. 1.ZK SA3: 1/15, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  641. 2.ZK SA3: 3/15, 46.44 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  642. Junioři 2. kolo S: 1/8, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  643. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  644. Junioři SMALL S: Diskvalifikován

  645. SA3 -1. zk SA3: 6/16, 46.4 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  646. SA3 - 2. zk SA3: 3/16, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  647. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  648. Agility: Diskvalifikován

  649. Jumping: 1/33, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  650. ZkA: 2/12, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  651. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  652. Agility jednotlivci: 3/30, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  653. Družstva - Agility: 2/44, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  654. Družstva - Jumping: 2/43, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  655. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  656. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  657. Horní Počernice, 1. běh: 7/15, 47.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  658. Horní Počernice, 2. běh: 1/14, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  659. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  660. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  661. Agility Small: 7/38, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  662. Jumping Small: 10/39, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  663. ZkA: 5/12, 44.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  664. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  665. II. Zka SA2: 2/11, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  666. I. Zka SA2: 1/11, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  667. Jumping - S: 3/31, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  668. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  669. Agility: 6/32, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  670. Jumping: 14/32, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  671. ZkA: 7/10, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  672. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  673. Agilty junioři: 1/10, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  674. Jumping junioři: 7/10, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  675. Zkouška: Diskvalifikován

  676. Zkouška 2: 1/4, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  677. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  678. Jumping: 5/9, 33.63 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  679. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  680. ZkA 1: 1/5, 37.92 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  681. ZkA 2: 1/5, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  682. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  683. ZkA 1: 1/5, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  684. ZkA 2: 1/5, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  685. ZkA 3: Diskvalifikován

  686. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  687. Junioři Agility 1: 13/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  688. Junioři Agility 2: 6/16, 40.54 s, 2.54 tr. b., 3.5 m/s

  689. Junioři Agility 3: 7/16, 48.0 s, 8.0 tr. b., 3.33 m/s

  690. Junioři Agility 4: 7/16, 40.06 s, 0.06 tr. b., 4.07 m/s

  691. Junioři Jumping 1: 5/16, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  692. Junioři Jumping 2: Diskvalifikován

  693. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  694. Agility S: Diskvalifikován

  695. Jumping S: 6/20, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  696. Zkouška SA2: 3/9, 52.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  697. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  698. Agility: 2/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  699. ZkA: Diskvalifikován

  700. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  701. Agility: 10/26, 43.46 s, 6.46 tr. b., 3.89 m/s

  702. Agility finále: 3/16, 45.61 s, 3.61 tr. b., 3.62 m/s

  703. Jumping: Diskvalifikován

  704. ZkA: 1/4, 42.29 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  705. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  706. Agility: Diskvalifikován

  707. Jumping: 4/30, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  708. ZkA: 2/7, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  709. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  710. Agility: 1/28, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  711. Jumping: 7/28, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  712. ZkA: 1/15, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  713. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  714. Zka ne1: Diskvalifikován

  715. Zka ne2: Diskvalifikován

  716. Zka ne3: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  717. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  718. Zka so1: Diskvalifikován

  719. Zka so2: Diskvalifikován

  720. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  721. JUNIOŘI - Agility: 15/29, 52.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  722. JUNIOŘI - Jumping: 3/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  723. JUNIOŘI - Left or Right: 16/31, 50.24 s, 13.24 tr. b., 2.79 m/s

  724. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  725. 2.Zkouška A: Diskvalifikován

  726. Jumping: 1/21, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  727. Jumping: 4/12, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  728. Noční jumping: 7/12, 42.67 s, 10.67 tr. b., 3.52 m/s

  729. Zkouška A: 1/2, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  730. Zkouška A: 1/4, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  731. Zkouška J: 2/2, 29.18 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  732. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  733. Agility: Diskvalifikován

  734. Jumping: 14/24, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  735. ZkA: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  736. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  737. Agility S: 21/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.02 m/s

  738. Jumping S: Diskvalifikován

  739. Zkoušky SA1: 4/8, 43.28 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  740. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  741. Agility Junior S: Diskvalifikován

  742. Jumping Junior S: Diskvalifikován

  743. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  744. Agility- So: 4/30, 50.11 s, 0.11 tr. b., 3.49 m/s

  745. Finále Small: Diskvalifikován

  746. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  747. Jumping - So: Diskvalifikován

  748. Zka1: 3/7, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  749. Zka2: 1/9, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  750. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  751. jumping I: Diskvalifikován

  752. jumping II: Diskvalifikován

  753. zkouška: Diskvalifikován

  754. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  755. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 12/26, 46.96 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  756. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  757. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  758. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  759. Jarní cena, Chuchle, Agility: 1/10, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  760. Jarní cena, Chuchle, Agility: 10/26, 46.78 s, 12.78 tr. b., 3.08 m/s

  761. Jarní cena, Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  762. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  763. SA1 - II SA1: 7/18, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  764. SA1 - I SA1: 8/18, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s