Cz En

092612

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Mikulová, ZKO Litvínov

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Colombina Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Agility DRUZSTVA: 34/56, 49.65 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  4. Jumping: 14/57, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  5. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  6. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  7. 1. Zka - SA3: 3/11, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  8. 2. Zka - SA3: 4/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  9. Jumping - Small: 3/29, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  11. Agility 1: 16/72, 50.36 s, 5.36 tr. b., 4.17 m/s

  12. Agility 2: Diskvalifikován

  13. Agility 3: 11/71, 52.8 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  14. Agility 4: Diskvalifikován

  15. Agility Trial: Diskvalifikován

  16. Jumping 1: 16/73, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  17. Jumping 2: 32/67, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  18. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  19. III. jumping S: 5/12, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  20. II. Jumping S: 4/12, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  21. I. JUMPING S: 1/12, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  22. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  23. II.zkouška SA3: 1/7, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  24. I. zkouška SA3: 2/7, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  25. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  26. Agility II. S: 11/54, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  27. Agility I. S: 17/58, 49.02 s, 22.02 tr. b., 3.47 m/s

  28. Jumping II. S: 8/57, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  29. Jumping I. S: 10/58, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  30. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  31. QA4 Agility: 10/45, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  32. QA5 Agility: 19/45, 48.22 s, 0.22 tr. b., 3.98 m/s

  33. QA6 Agility: 15/43, 47.97 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  34. QJ4 Jumping: 12/45, 40.96 s, 1.96 tr. b., 4.39 m/s

  35. QJ5 Jumping: 25/45, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  36. QJ6 Jumping: 15/42, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  37. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  38. Zkouška 1 SA3 SA3: 1/6, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  39. Zkouška 2 SA3 SA3: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  41. QA1 agility: 12/53, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  42. QA2 agility: 23/53, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  43. QA3 agility: 13/52, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  44. QJ1 jumping: 11/53, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  45. QJ2 jumping: 14/53, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  46. QJ3 jumping: 18/53, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  47. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  48. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  49. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. I. zkouška SA3: 1/13, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  51. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  52. agility open S: 7/25, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  53. Jumping open S: 5/26, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  54. Tuneliáda S: 6/26, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  55. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  56. Agility_: 2/24, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  57. Jumping_: Diskvalifikován

  58. Zkouška - SA3: 2/13, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  59. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  60. Agility S: 3/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  61. Jumping S: 1/23, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. Zkouška SA3: 1/12, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  63. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  64. I Agility Open: Diskvalifikován

  65. II Agility Open: Diskvalifikován

  66. II Jumping Open: Diskvalifikován

  67. I Jumping Open: 11/75, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  68. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  69. Zkoukša 1 SA3: 1/10, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  70. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  71. 1. zkouška SA3: 3/8, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  72. 2. zkouška SA3: 1/8, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  73. Junioři S: 3/8, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  74. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  75. 1. zkouška SA3: 5/10, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  76. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. Junioři S: 2/4, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  79. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška SA3: 3/12, 47.99 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  81. Junioři S: 1/7, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  82. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  83. Barelový a tunelový běh S: 4/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  84. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  86. 1. zkouška SA3: 2/10, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  87. 2. zkouška SA3: 3/10, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  88. Junioři S: 2/7, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  89. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  90. 1. zkouška SA3: 3/9, 45.2 s, 9.2 tr. b., 3.65 m/s

  91. 2. zkouška SA3: 2/9, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  92. Junioři S: Diskvalifikován

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  94. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška SA3: 2/13, 38.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  96. Junioři S: 1/7, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  97. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  98. Agility družstev: Diskvalifikován

  99. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  100. Jumping družstev: 10/55, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  101. Jumping jednotlivců: 13/54, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  102. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  103. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  104. Agility So - SA: 7/40, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  105. Jumping Ne - SA: 2/39, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  106. Jumping So - SA: 1/40, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  107. Zka Ne - SA3: 2/20, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  108. Zka So - SA3: 8/19, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  110. II. zkouška SA3: 2/5, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  111. I. zkouška SA3: 1/5, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  112. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  113. 1. Zka - SA3: 2/20, 38.05 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  114. 2. Zka - SA3: 2/20, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  115. Jumping - Small: 8/36, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  116. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  117. Agility 1: Diskvalifikován

  118. Agility 2: 15/71, 45.61 s, 8.61 tr. b., 3.86 m/s

  119. Agility 3: Diskvalifikován

  120. Agility 4: 13/73, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  121. Agility Trial: 16/47, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  122. Jumping 1: Diskvalifikován

  123. Jumping 2: Diskvalifikován

  124. NATIVIA GRAND FINAL: 15/29, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  125. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  126. Agility open S: 2/5, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  127. III. zkouška SA3: 2/8, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  128. II. zkouška SA3: 1/8, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  129. II. zkouška SA3: 1/2, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  130. I. zkouška SA3: 1/8, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  131. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  132. Jumping open S: Diskvalifikován

  133. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  134. Agility - Ne: 6/64, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  135. Agility - So: Diskvalifikován

  136. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  137. Jumping - So: 5/72, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  138. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  139. QA4 agility: 23/56, 49.27 s, 10.27 tr. b., 3.69 m/s

  140. QA5 agility: Diskvalifikován

  141. QA6 agility: Diskvalifikován

  142. QJ4 jumping: 29/55, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  143. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  144. QJ6 jumping: 34/50, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  145. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  146. Agility: 2/27, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  147. Jumping: Diskvalifikován

  148. Zka - SA3: 2/18, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  149. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  150. QA1 agility: Diskvalifikován

  151. QA2 agility: 15/64, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  152. QA3 agility: Diskvalifikován

  153. QJ1 jumping: 10/68, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  154. QJ2 jumping: 14/69, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  155. QJ3 jumping: 23/66, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  156. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  157. Agility open S: 8/30, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  158. Jumping open S: 4/31, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  159. Zkouška SA3: 6/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  160. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  161. Agility II Small: Diskvalifikován

  162. Agility I Small: 7/63, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  163. Jumping III Small: 22/47, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  164. Jumping II Small: 7/51, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  165. Jumping I Small: Diskvalifikován

  166. Jumping IV - sheltie (S): 1/5, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  167. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  168. Agility - Small: 11/32, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  169. Jumping - Small: 1/32, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  170. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  171. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  172. Agility 1: Diskvalifikován

  173. Agility 2: 11/78, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  174. Jumping 1: 8/77, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  175. Jumping 2: 9/78, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  176. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  177. Agility Trial I: Diskvalifikován

  178. Jumping Trial I: 4/18, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  179. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  180. 1. ZK SA3: 3/15, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  181. 2. ZK SA3: 3/14, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  182. Junioři - finále S: 2/11, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  184. 1. ZK SA3: 4/14, 53.44 s, 5.44 tr. b., 3.72 m/s

  185. 2. ZK SA3: 2/14, 42.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  186. Junioři S: 2/9, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  188. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  189. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  190. Junioři S: 1/9, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  191. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  192. Agility: 13/41, 58.4 s, 11.4 tr. b., 3.24 m/s

  193. Jumping: Diskvalifikován

  194. Zka - SA3: 12/17, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  195. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  196. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  197. 2. zkouška SA3: 2/7, 48.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  198. Junioři S: 1/6, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  199. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  200. 1. ZK SA3: 2/8, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  201. 2. ZK SA3: 4/8, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  202. Junioři S: 1/8, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  204. 1. ZK SA3: 2/12, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  205. 2. ZK SA3: 1/12, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  206. Juniorský běh S: 1/10, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  207. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  208. Agility družstva: Diskvalifikován

  209. Agility - junioři: 1/30, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  210. Jumping družstva: 4/48, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  211. Jumping - junioři: 5/30, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  212. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  213. Agility S: Diskvalifikován

  214. Jumping S: 2/30, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  215. Zkoušky SA3: 8/17, 45.87 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  216. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  217. Agility - So: 10/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  218. Jumping - So: 4/43, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  219. ZkA - So: Diskvalifikován

  220. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  221. Agility družstva: 40/60, 44.63 s, 11.63 tr. b., 3.85 m/s

  222. Agility jednotlivci: 14/59, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  223. Jumping družstva: 24/60, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  224. Jumping jednotlivci: 15/59, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  225. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  226. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  227. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  228. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  229. Jumping: 1/23, 24.72 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  230. Zka 1: 1/9, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  231. Zka 2: Diskvalifikován

  232. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  233. 1. Zka: Diskvalifikován

  234. 2. Zka: 11/17, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  235. Jumping: 3/36, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  236. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  237. Agility: Diskvalifikován

  238. Agility I: 19/73, 51.17 s, 6.17 tr. b., 3.91 m/s

  239. Agility II: 18/67, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.53 m/s

  240. Agility III: 22/71, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  241. Agility IV: 18/73, 47.02 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  242. Jumping I: Diskvalifikován

  243. Jumping II: 9/67, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  244. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  245. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška SA3: 3/10, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  247. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  248. Agility S: Diskvalifikován

  249. Jumping S: 6/27, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  250. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  251. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  252. QA5 Agility: 24/96, 46.66 s, 6.66 tr. b., 3.88 m/s

  253. QA6 Agility: Diskvalifikován

  254. QJ5 Jumping: 13/96, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  255. QJ6 Jumping: 41/90, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  256. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  257. I Agility: 3/15, 52.45 s, 8.45 tr. b., 3.7 m/s

  258. II Agility: 5/15, 46.38 s, 11.38 tr. b., 3.88 m/s

  259. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  260. QA3 Agility: 44/100, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  261. QA4 Agility: Diskvalifikován

  262. QJ3 Jumping: 34/101, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  263. QJ4 Jumping: 24/102, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  264. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  265. Agility S: 7/15, 48.61 s, 17.61 tr. b., 3.76 m/s

  266. Jumping S: Diskvalifikován

  267. Zkouska III SA3: 1/9, 54.4 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  268. Zkouska II SA3: 2/9, 45.56 s, 15.56 tr. b., 0.0 m/s

  269. Zkouska I SA3: 1/9, 45.03 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  270. Zkouska IV SA3: 1/7, 43.7 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  271. Zkouska VII SA3: Diskvalifikován

  272. Zkouska VI SA3: 2/7, 50.81 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  273. Zkouska V SA3: 1/7, 43.53 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  274. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  275. J Agility 1: 1/23, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  276. J Agility 2: 3/22, 34.72 s, 1.27 tr. b., 4.35 m/s

  277. J Agility 3: 3/23, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  278. J Agility 4: 8/22, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  279. J Jumping 1: 16/23, 42.07 s, 7.08 tr. b., 4.09 m/s

  280. J Jumping 2: 5/23, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  281. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  282. Agility II Small: 13/50, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  283. Agility I Small: 10/61, 40.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  284. Jumping III Small: Diskvalifikován

  285. Jumping II Small: 5/53, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  286. Jumping I Small: 34/52, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  287. MR sheltií (small) - 2.kolo: 3/9, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  288. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  289. QA1 Agility: 44/113, 51.58 s, 6.58 tr. b., 3.88 m/s

  290. QA2 Agility: Diskvalifikován

  291. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  292. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  293. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  294. Agility I: Diskvalifikován

  295. Agility II: 9/20, 55.74 s, 9.74 tr. b., 3.59 m/s

  296. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  297. Zkouska SA3 3: Diskvalifikován

  298. Zkouska SA3 4: 9/23, 45.77 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  299. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  300. Agility: 2/35, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  301. Jumping: 2/35, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  302. ZkA: 2/15, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  303. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  304. Tunelový běh S: 9/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  305. Zkouška SA3: 1/8, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  306. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  307. 1. ZK SA3: 2/10, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  308. 2. ZK SA3: 4/9, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  309. Junioři S: 2/8, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  310. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  311. Agility: 25/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  312. Agility 2: 8/28, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  313. Jumping: 9/29, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  314. Jumping 2: 7/28, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  315. Zkouška: 14/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  316. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  317. 1. ZK SA3: 8/17, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  318. 2. ZK SA3: 10/17, 50.09 s, 12.09 tr. b., 3.45 m/s

  319. Junioři S: 3/6, 40.34 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  320. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  321. Agility - Ne: 15/35, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  322. Agility - So: Diskvalifikován

  323. Jumping: Diskvalifikován

  324. Jumping - Ne: 4/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  325. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  326. ZkA - So: Diskvalifikován

  327. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  328. Agility: 10/27, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  329. Jumping: 3/27, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  330. Zkouška: Diskvalifikován

  331. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  332. 1. ZK SA3: 2/16, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  333. 2. ZK SA3: 4/16, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  334. JUNIOŘI S: 4/9, 34.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  335. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  336. Agility: 3/36, 56.31 s, 1.31 tr. b., 3.55 m/s

  337. Jumping: 5/36, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  338. ZkA: 2/17, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  339. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  340. agility: 4/34, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  341. jumping: 15/34, 45.95 s, 11.95 tr. b., 3.63 m/s

  342. zkouška: 2/19, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  344. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  345. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  346. Junioři S: 3/5, 37.16 s, 10.16 tr. b., 3.77 m/s

  347. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  348. 1. ZK SA3: 4/19, 45.77 s, 5.77 tr. b., 3.95 m/s

  349. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  350. JUNIOŘI S: 2/6, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  351. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  352. Tunelový běh S: 1/18, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  353. ZK SA3: Diskvalifikován

  354. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  355. 1. ZK SA3: 3/10, 40.07 s, 5.07 tr. b., 3.64 m/s

  356. 2. ZK SA3: 4/10, 34.89 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  357. Junioři S: Diskvalifikován

  358. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  359. Agility: 2/26, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  360. Jumping: Diskvalifikován

  361. ZkA: 1/12, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  362. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  363. Agility: Diskvalifikován

  364. Agility - J: 1/42, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  365. Jumping: 8/58, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  366. Jumping - J: 5/42, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  367. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  368. Agility Ne: Diskvalifikován

  369. Agility So: 4/35, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  370. Jumping Ne: 20/35, 32.73 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  371. Jumping So: Diskvalifikován

  372. ZkA Ne: 3/19, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  373. ZkA So: 1/19, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  374. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  375. Agility: Diskvalifikován

  376. Agility squads: Diskvalifikován

  377. Jumping: 18/40, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  378. Jumping Squads: 19/40, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  379. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  380. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  381. Horní Počernice, 2. běh: 4/10, 42.68 s, 5.68 tr. b., 3.87 m/s

  382. Horní Počernice, 3. běh: 2/10, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  383. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  384. Agility S: 1/22, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  385. Jumping S: 4/27, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  386. Zkouška SA3: 1/12, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  387. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  388. 1. Zka: 4/19, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  389. 2. Zka: 8/18, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  390. Jumping: Diskvalifikován

  391. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  392. Agility Individual J: 31/85, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  393. Agility Squads: 80/193, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  394. Jumping Individual J: 2/87, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  395. Jumping Squads: 12/191, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  396. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  397. Jump S: 2/14, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  398. Open Agility S: 1/14, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  399. Zkouška SA3: 1/1, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  400. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  401. 1.ZK SA3: 3/6, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  402. 2.ZK SA3: 1/6, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  403. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  404. Agility: 2/29, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  405. Jumping: Diskvalifikován

  406. Zka: Diskvalifikován

  407. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  408. Agility I: Diskvalifikován

  409. Agility II: 2/7, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  410. Agility Open: 1/18, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  411. Jumping Open: Diskvalifikován

  412. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  413. Agility: Diskvalifikován

  414. Agility II Open: 10/84, 45.44 s, 0.44 tr. b., 3.96 m/s

  415. Agility I Open: Diskvalifikován

  416. Jumping II Open: Diskvalifikován

  417. Jumping I Open: 17/90, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  418. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  419. Agility S: Diskvalifikován

  420. Jumping S: 14/24, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  421. Tuneliáda S: 12/17, 21.83 s, 1.83 tr. b., 4.58 m/s

  422. Zkouška SA3: 3/6, 41.03 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  423. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  424. Agility Open II Small: 7/52, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  425. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  426. Jumping IV, MR-sheltie S: 3/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  427. Jumping Open III Small: 6/53, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  428. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  429. Jumping Open I Small: 19/57, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  430. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  431. Agility 1: Diskvalifikován

  432. Agility 2: 30/96, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  433. Jumping 1: Diskvalifikován

  434. Jumping 2: Diskvalifikován

  435. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  436. Zkouška 1: Diskvalifikován

  437. Zkouška 2: Diskvalifikován

  438. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  439. Agility III - Small - Junioři: Diskvalifikován

  440. Agility II - Small - Junioři: 3/36, 40.46 s, 3.46 tr. b., 4.05 m/s

  441. Agility I - Small - Junioři: 17/36, 45.4 s, 17.4 tr. b., 3.5 m/s

  442. Agility IV - Small - Junioři: 2/35, 40.1 s, 1.1 tr. b., 4.31 m/s

  443. Jumping II - Small - Junioři: 3/36, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  444. Jumping I - Small - Junioři: 4/36, 30.29 s, 0.29 tr. b., 4.79 m/s

  445. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  446. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  447. 1. ZK SA3: 1/8, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  448. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  449. 3. ZK SA3: Diskvalifikován

  450. Junioři S: 2/4, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  451. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  452. 1. ZK SA3: 4/18, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  453. 2. ZK SA3: 5/18, 41.46 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  454. Junioři S: Diskvalifikován

  455. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  456. Agility: 9/30, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  457. Agility: 16/31, 44.32 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  458. Jumping: 6/30, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  459. Jumping: 20/31, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  460. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  461. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  462. 1. ZK SA3: 11/19, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.59 m/s

  463. 2. ZK SA3: 3/19, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.73 m/s

  464. Junioři jump S: Diskvalifikován

  465. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  466. Agility: Diskvalifikován

  467. Jumping: 5/34, 29.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  468. Zkouška SA3: 2/16, 42.27 s, 2.27 tr. b., 3.74 m/s

  469. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  470. 1.ZK SA3: Diskvalifikován

  471. 2.ZK SA3: 9/15, 51.06 s, 6.06 tr. b., 3.39 m/s

  472. Juniorský běh - 4. kolo S: 3/8, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  473. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  474. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  475. Jumping SA neděle: 26/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  476. Jumping SA sobota: 10/40, 40.75 s, 3.75 tr. b., 3.88 m/s

  477. Zkoušky SA3 neděle: 7/21, 41.44 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  478. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  479. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  480. Agility: 4/33, 44.29 s, 2.29 tr. b., 3.79 m/s

  481. Jumping: Diskvalifikován

  482. Zkouška SA3: 8/15, 47.04 s, 11.04 tr. b., 3.83 m/s

  483. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  484. 1. zkouška SA3: 12/16, 40.44 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  485. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  486. 3. kolo JUNIOŘI S: 1/7, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  487. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  488. 1.ZK SA3: 1/15, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  489. 2.ZK SA3: 3/15, 46.44 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  490. Junioři 2. kolo S: 1/8, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  491. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  492. Junioři SMALL S: Diskvalifikován

  493. SA3 -1. zk SA3: 6/16, 46.4 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  494. SA3 - 2. zk SA3: 3/16, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  495. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  496. Agility: Diskvalifikován

  497. Jumping: 1/33, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  498. ZkA: 2/12, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  499. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  500. Agility jednotlivci: 3/30, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  501. Družstva - Agility: 2/44, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  502. Družstva - Jumping: 2/43, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  503. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  504. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  505. Horní Počernice, 1. běh: 7/15, 47.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  506. Horní Počernice, 2. běh: 1/14, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  507. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  508. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  509. Agility Small: 7/38, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  510. Jumping Small: 10/39, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  511. ZkA: 5/12, 44.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  512. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  513. II. Zka SA2: 2/11, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  514. I. Zka SA2: 1/11, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  515. Jumping - S: 3/31, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  516. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  517. Agility: 6/32, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  518. Jumping: 14/32, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  519. ZkA: 7/10, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  520. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  521. Agilty junioři: 1/10, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  522. Jumping junioři: 7/10, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  523. Zkouška: Diskvalifikován

  524. Zkouška 2: 1/4, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  525. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  526. Jumping: 5/9, 33.63 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  527. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  528. ZkA 1: 1/5, 37.92 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  529. ZkA 2: 1/5, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  530. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  531. ZkA 1: 1/5, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  532. ZkA 2: 1/5, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  533. ZkA 3: Diskvalifikován

  534. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  535. Junioři Agility 1: 13/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  536. Junioři Agility 2: 6/16, 40.54 s, 2.54 tr. b., 3.5 m/s

  537. Junioři Agility 3: 7/16, 48.0 s, 8.0 tr. b., 3.33 m/s

  538. Junioři Agility 4: 7/16, 40.06 s, 0.06 tr. b., 4.07 m/s

  539. Junioři Jumping 1: 5/16, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  540. Junioři Jumping 2: Diskvalifikován

  541. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  542. Agility S: Diskvalifikován

  543. Jumping S: 6/20, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  544. Zkouška SA2: 3/9, 52.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  545. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  546. Agility: 2/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  547. ZkA: Diskvalifikován

  548. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  549. Agility: 10/26, 43.46 s, 6.46 tr. b., 3.89 m/s

  550. Agility finále: 3/16, 45.61 s, 3.61 tr. b., 3.62 m/s

  551. Jumping: Diskvalifikován

  552. ZkA: 1/4, 42.29 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  553. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  554. Agility: Diskvalifikován

  555. Jumping: 4/30, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  556. ZkA: 2/7, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  557. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  558. Agility: 1/28, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  559. Jumping: 7/28, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  560. ZkA: 1/15, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  561. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  562. Zka ne1: Diskvalifikován

  563. Zka ne2: Diskvalifikován

  564. Zka ne3: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  565. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  566. Zka so1: Diskvalifikován

  567. Zka so2: Diskvalifikován

  568. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  569. JUNIOŘI - Agility: 15/29, 52.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  570. JUNIOŘI - Jumping: 3/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  571. JUNIOŘI - Left or Right: 16/31, 50.24 s, 13.24 tr. b., 2.79 m/s

  572. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  573. 2.Zkouška A: Diskvalifikován

  574. Jumping: 1/21, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  575. Jumping: 4/12, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  576. Noční jumping: 7/12, 42.67 s, 10.67 tr. b., 3.52 m/s

  577. Zkouška A: 1/4, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  578. Zkouška A: 1/2, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  579. Zkouška J: 2/2, 29.18 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  580. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  581. Agility: Diskvalifikován

  582. Jumping: 14/24, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  583. ZkA: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  584. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  585. Agility S: 21/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.02 m/s

  586. Jumping S: Diskvalifikován

  587. Zkoušky SA1: 4/8, 43.28 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  588. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  589. Agility Junior S: Diskvalifikován

  590. Jumping Junior S: Diskvalifikován

  591. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  592. Agility- So: 4/30, 50.11 s, 0.11 tr. b., 3.49 m/s

  593. Finále Small: Diskvalifikován

  594. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  595. Jumping - So: Diskvalifikován

  596. Zka1: 3/7, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  597. Zka2: 1/9, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  598. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  599. jumping I: Diskvalifikován

  600. jumping II: Diskvalifikován

  601. zkouška: Diskvalifikován

  602. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  603. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 12/26, 46.96 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  604. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  605. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  606. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  607. Jarní cena, Chuchle, Agility: 1/10, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  608. Jarní cena, Chuchle, Agility: 10/26, 46.78 s, 12.78 tr. b., 3.08 m/s

  609. Jarní cena, Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  610. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  611. SA1 - II SA1: 7/18, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  612. SA1 - I SA1: 8/18, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s