Cz En

Dita Korcová

  1. Číslo: 002388
  2. OSA: Psí škola Superpes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009607 (L), Falka Klodo od skály

  2. 051709 (L), Elfie Drapa

  3. 020312 (L), František Superpes

  4. 028413 (S), Extra Pepe Elita Triumphans

  5. 068219 (M), Bombastic Zazu Jump Jett Team

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  2. 1. Zkouška MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/9, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  3. 2. Zkouška MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 2/9, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. 3. Zkouška MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  6. 1. Zkouška MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 2/12, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  7. 2. Zkouška MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  9. Agility M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/15, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  10. Jumping M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  11. MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/9, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  12. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  13. 1. Zkouška MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/8, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  14. 2. Zkouška MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 2/8, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  15. 3. Zkouška MA3, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/8, 42.37 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  16. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  17. Agility Open M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  18. Jumping Open M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/15, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  19. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/5, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  20. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  21. 1. zkouška A2 M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 2/4, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  22. 2. zkouška A2 M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 2/4, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  23. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  24. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  25. Agility Spokojenypes.cz M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  26. Jelení Jumping Short M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 9/21, 22.4 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  27. PetExpert Jumping M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 11/21, 40.82 s, 6.82 tr. b., 4.21 m/s

  28. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  29. 1. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/5, 40.62 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  30. 2. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 2/5, 52.42 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  31. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  32. Neděle Agility M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  33. Neděle Jumping M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/17, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  34. Neděle zkouška M A2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  35. Sobota Agility M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 5/17, 48.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  36. Sobota Jumping M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/17, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  37. Sobota zkouška M A2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/5, 54.99 s, 14.99 tr. b., 3.82 m/s

  38. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  39. 1. Jumping M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/10, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  40. 1. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/5, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  42. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  43. 1.zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/6, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  45. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  46. 1. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  48. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  49. II. Zk MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  50. I. Zk MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  51. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  52. 1. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  54. 3. Zkouška MA2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  56. 1.kvalifikace, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  57. 2.kvalifikace, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 5/15, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  58. 3.kvalifikace, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  59. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  60. II. Zk MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  61. I. Zk MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/5, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  62. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  63. Jumping, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  64. Zkouška 1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/8, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  65. Zkouška 2, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  66. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  67. II. zkouška A1 M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  68. I. zkouška A1 M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/4, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  69. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  70. 1. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  72. 3. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  73. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  74. 1. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/3, 28.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  75. 2. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 1/3, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  76. 3. Zkouška MA1, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  77. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  78. 1.zkouška, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  79. 2.zkouška, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  80. Jumping, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  81. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  82. agility open M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  83. Jumping open M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  84. Zkouška A1 M, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  85. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  86. Jumping Open I, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  87. Jumping Open II, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 9/17, 39.26 s, 10.26 tr. b., 3.72 m/s

  88. Jumping Open III, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  89. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  90. Jumping, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  91. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  92. Agility M sobota, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  93. Agility S sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/10, 50.34 s, 5.34 tr. b., 3.99 m/s

  94. Jumping M neděle, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  95. Jumping M sobota, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  96. Jumping S sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/10, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  97. Zkouška MA1 neděle, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  98. Zkouška MA1 sobota, Bombastic Zazu Jump Jett Team: Diskvalifikován

  99. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  100. Zkouška MA1 I, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/12, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  101. Zkouška MA1 II, Bombastic Zazu Jump Jett Team: 3/12, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  102. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  103. Agility Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/70, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  104. Agility Squads as Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/71, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  105. Jumping Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/71, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  106. Jumping Squads as Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  107. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  108. QA1 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/48, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  109. QA2 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/48, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  110. QA3 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/48, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  111. QJ1 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  112. QJ2 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/48, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  113. QJ3 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 12/45, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  114. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  115. Agility I, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  116. Agility II, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  117. Jumping I, Extra Pepe Elita Triumphans: 9/81, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  118. Jumping II, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/79, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  119. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  120. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  121. Zkouška 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/11, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  122. Zkouška 2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  123. Zkouška 3, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/13, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  124. Zkouška 4, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/13, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  125. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  126. Agility 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  127. Jumping 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  128. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  129. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/22, 42.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  130. Finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/12, 43.36 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  131. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/20, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  132. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/22, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  133. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/12, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  134. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  135. Jumping S, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/9, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  136. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/6, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  137. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  138. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/56, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  139. Agility DRUZSTVA, Extra Pepe Elita Triumphans: 37/56, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  140. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/57, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  141. Jumping DRUZSTVA, Extra Pepe Elita Triumphans: 13/56, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  142. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  143. QA4 Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  144. QA5 Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/45, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  145. QA6 Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/43, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  146. QJ4 Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  147. QJ5 Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/45, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  148. QJ6 Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/42, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  149. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  150. QA1 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/53, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  151. QA2 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 16/53, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  152. QA3 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/52, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  153. QJ1 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 33/53, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  154. QJ2 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/53, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  155. QJ3 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 24/53, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  156. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  157. I Agility Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/75, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  158. II Agility Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/69, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  159. II Jumping Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/73, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  160. I Jumping Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/75, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  161. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  162. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/22, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  163. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/25, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  164. Finále, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  165. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/22, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  166. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  167. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  168. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  169. Agilty, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/33, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  170. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/33, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  171. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/16, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  172. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  173. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  174. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/27, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  175. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  176. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  177. Zkoušky SA3 neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/13, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  178. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/13, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  179. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  180. Agility Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 31/98, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  181. Agility Squads - sorted as Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 24/130, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  182. Jumping Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/98, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  183. Jumping Squads - sorted as Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 96/130, 40.96 s, 5.96 tr. b., 4.37 m/s

  184. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  185. Agility družstev, Extra Pepe Elita Triumphans: 21/54, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  186. Agility jednotlivců, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/54, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  187. Jumping družstev, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  188. Jumping jednotlivců, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/54, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  189. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  190. Agility - Ne, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/64, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  191. Agility - So, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/71, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  192. Jumping - Ne, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/69, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  193. Jumping - So, Extra Pepe Elita Triumphans: 37/72, 33.69 s, 7.69 tr. b., 3.83 m/s

  194. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  195. QA4 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/56, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  196. QA5 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/55, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  197. QA6 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  198. QJ4 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/55, 29.49 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  199. QJ5 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/53, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  200. QJ6 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/50, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  201. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  202. QA1 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  203. QA2 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/64, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  204. QA3 agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/68, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  205. QJ1 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/68, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  206. QJ2 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  207. QJ3 jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 13/66, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  208. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  209. Jumping_1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/27, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  210. Jumping_2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/27, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  211. Jumping_3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/27, 26.82 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  212. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  213. Agility 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/78, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  214. Agility 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/78, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  215. Jumping 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/77, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  216. Jumping 2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  217. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  218. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/24, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  219. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  220. FINÁLE, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  221. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/24, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  222. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/25, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  223. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  224. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  225. Czech Imp Jump Small, Extra Pepe Elita Triumphans: 7/25, 22.25 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  226. Jumping 1 Small, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/25, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  227. Jumping 2 Small, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  228. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  229. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/31, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  230. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/30, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  231. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/32, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  232. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/17, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  233. Zkoušky SA3 neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/13, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  234. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/13, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  235. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  236. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  237. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/34, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  238. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  239. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/21, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  240. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  241. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  242. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 9/34, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  243. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/34, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  244. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  245. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  246. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  248. 1. ZK SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  249. 2. ZK SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/15, 51.16 s, 19.16 tr. b., 3.75 m/s

  250. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  251. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/24, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  252. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/24, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  253. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  254. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  255. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 9/30, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  256. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  257. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  258. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/19, 46.17 s, 6.17 tr. b., 4.05 m/s

  259. Zkoušky SA3 neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  260. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/13, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  261. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  262. Finále S, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/11, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  263. Jumping neděle S, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/25, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  264. Jumping sobota S, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  265. Open agility sobota S, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/22, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  266. Zkouška neděle SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 41.4 s, 0.0 tr. b., 0.51 m/s

  267. Zkouška sobota SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/11, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  268. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  269. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/38, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  270. Agility squads, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  271. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/40, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  272. Jumping Squads, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/40, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  273. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  274. Agility Ne, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/74, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  275. Agility So, Extra Pepe Elita Triumphans: 25/80, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  276. Jumping Ne, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/78, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  277. Jumping So, Extra Pepe Elita Triumphans: 39/84, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  278. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  279. Agility II Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/84, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  280. Agility I Open, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  281. FINAL, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  282. Jumping II Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/86, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  283. Jumping I Open, Extra Pepe Elita Triumphans: 9/90, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  284. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  285. JUMPING, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/30, 28.24 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  286. SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/9, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  287. ŒTAFETA SMALL, Extra Pepe Elita Triumphans: 14/28, 47.53 s, 50.0 tr. b., 4.21 m/s

  288. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  289. Agility 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  290. Agility 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/96, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  291. Jumping 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  292. Jumping 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/97, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  293. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  294. AGILITY, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/26, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  295. AGILITY, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  296. JUMPING, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/24, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  297. JUMPING, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  298. SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/11, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  299. SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  300. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  301. 1. Zka, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  302. 2. Zka, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  303. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  304. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 8/30, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  305. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/30, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  306. Zkouška SA3, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  307. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  308. SMALL - Czech Imp Jump, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  309. SMALL - JUMPING 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/26, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  310. SMALL - JUMPING 2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  311. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  312. SMALL - Czech Imp Jump, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  313. SMALL - JUMPING 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  314. SMALL - JUMPING 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/30, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  315. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  316. SMALL - Czech Imp Jump, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/24, 19.35 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  317. SMALL - JUMPING 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/24, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  318. SMALL - JUMPING 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/24, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  319. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  320. Agility SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  321. Jumping SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/48, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  322. Jumping SA sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  323. Velké finále SA neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/20, 39.06 s, 0.06 tr. b., 4.33 m/s

  324. Zkoušky SA3 neděle, Extra Pepe Elita Triumphans: 6/17, 46.67 s, 6.67 tr. b., 3.96 m/s

  325. Zkoušky SA3 sobota, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  326. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  327. Agility Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 3/61, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  328. Agility Squads, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  329. Jumping Individual, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/62, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  330. Jumping Squads, Extra Pepe Elita Triumphans: 48/61, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  331. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  332. Agility Small, Extra Pepe Elita Triumphans: 17/38, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  333. Jumping Small, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/39, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  334. ZkA, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/16, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  335. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  336. Zkouška 1 SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  337. Zkouška 2 SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/12, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  338. Zkouška 3 SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/12, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  339. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  340. SO - Acana agility S, Extra Pepe Elita Triumphans: 10/31, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  341. SO - Acana jumping S, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/32, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  342. SO - zkouška SA2 SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/9, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  343. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  344. Agility (Parkur A), Extra Pepe Elita Triumphans: 2/44, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  345. Agility Parkur A, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  346. Agility (Parkur C), Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  347. Agility Parkur C, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  348. Jumping (Parkur B), Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  349. Jumping Parkur B, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  350. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  351. I. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/56, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  352. II. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  353. III. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: 19/56, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  354. II. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: 25/54, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  355. I. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  356. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  357. agility open S, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/29, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  358. jumping S, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  359. zkouška SA2, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  360. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  361. Agility - Malé finále , Extra Pepe Elita Triumphans: 5/12, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  362. Agility Open I., Extra Pepe Elita Triumphans: 8/56, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  363. Agility Open II., Extra Pepe Elita Triumphans: 19/55, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  364. Jumping Open I., Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  365. Jumping Open III, Extra Pepe Elita Triumphans: 11/54, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  366. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  367. Agility - II. kvalifikační běh, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/23, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  368. Finále - Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  369. Jumping - III. kvalifikační běh, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/22, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  370. Jumping - I. kvalifikační běh, Extra Pepe Elita Triumphans: 5/23, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  371. ZkA 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/10, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  372. ZkA 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/8, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  373. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  374. Agility 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 4/71, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  375. Agility 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 2/71, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  376. Finále, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  377. Jumping 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  378. Jumping 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 12/71, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  379. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  380. FINÁLE SMALL, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  381. JUMPING 1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  382. JUMPING 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/24, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  383. SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/5, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  384. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  385. Agility družstev, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  386. Jumping, Elfie Drapa: 64/102, 41.64 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  387. Jumping družstev, Elfie Drapa: 44/104, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  388. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  389. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, Elfie Drapa: 2/32, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  390. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, Elfie Drapa: 9/32, 29.67 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  391. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, Elfie Drapa: 7/32, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  392. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  393. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  394. Agility - sobota, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  395. Jumping - sobota, Elfie Drapa: 4/28, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  396. Zkouška - sobota, Elfie Drapa: 3/9, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  397. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2013

  398. Agility, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  399. Jumping, Elfie Drapa: 6/26, 29.42 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  400. LA3, Elfie Drapa: 5/6, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  401. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  402. Agility I., Elfie Drapa: Diskvalifikován

  403. Agility II., Elfie Drapa: 17/62, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  404. Jumping I., Elfie Drapa: 8/60, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  405. Jumping III., Elfie Drapa: Diskvalifikován

  406. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  407. AGILITY-L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  408. JUMPING-L, Elfie Drapa: 7/46, 31.87 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  409. JUMPING-L, Elfie Drapa: 10/43, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  410. LA2, Elfie Drapa: 2/18, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  411. LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  412. Velké finále LA neděle, Elfie Drapa: 1/26, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  413. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  414. Agility, Elfie Drapa: 18/82, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  415. Agility, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  416. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  417. Agility, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  418. Jumping, Elfie Drapa: 26/84, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  419. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  420. Jumping, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  421. Jumping , Elfie Drapa: Diskvalifikován

  422. LA2, Elfie Drapa: 3/30, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  423. SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  424. Zkouška SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  425. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  426. zkoušky 1 LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  427. zkoušky 1 SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  428. zkoušky 2 LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  429. zkoušky 2 SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/9, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  430. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  431. Agility L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  432. Agility S, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  433. Jumping L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  434. Jumping S, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  435. ZK LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  436. ZK SA1, Extra Pepe Elita Triumphans: Diskvalifikován

  437. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  438. Agility 1, Elfie Drapa: 6/90, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  439. Agility 2, Elfie Drapa: 39/85, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  440. Jumping 1, Elfie Drapa: 31/90, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  441. Jumping 2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  442. Zkouška, Elfie Drapa: 5/33, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  443. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  444. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/18, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  445. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  446. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Extra Pepe Elita Triumphans: 1/18, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  447. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Elfie Drapa: 2/14, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  448. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  449. Agility - neděle L, Elfie Drapa: 5/26, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  450. Agility - sobota L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  451. Finále L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  452. Jumping - neděle L, Elfie Drapa: 13/26, 47.89 s, 21.89 tr. b., 3.07 m/s

  453. Jumping - sobota L, Elfie Drapa: 6/28, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  454. Zkouška So LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  455. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  456. AGILITY-L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  457. Finále LA neděle, Elfie Drapa: 5/37, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  458. JUMPING-L, Elfie Drapa: 14/74, 41.52 s, 13.52 tr. b., 4.05 m/s

  459. JUMPING-L, Elfie Drapa: 16/71, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  460. LA2, Elfie Drapa: 1/31, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  461. LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  462. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  463. Agility, Elfie Drapa: 7/29, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  464. Agility, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  465. Jumping, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  466. Jumping, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  467. LA2, Elfie Drapa: 5/12, 39.2 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  468. LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  469. Memoriál Ivy Patákové LA, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  470. SA3, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  471. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  472. Agility Large, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  473. Jumping Large, Elfie Drapa: 18/32, 31.06 s, 25.0 tr. b., 4.64 m/s

  474. Zkouška LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  475. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  476. Agility III / Parkur A L, Elfie Drapa: 54/109, 49.1 s, 16.1 tr. b., 3.42 m/s

  477. Agility II / Parkur A L, Elfie Drapa: 33/107, 44.91 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  478. Agility I / Parkur B L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  479. Agility IV / Parkur A L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  480. Jumping II / Parkur B L, Elfie Drapa: 37/103, 38.1 s, 8.1 tr. b., 4.38 m/s

  481. Jumping I / Parkur A L, Elfie Drapa: 29/121, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  482. Small final / Parkur B L, Elfie Drapa: 9/28, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  483. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  484. Agility Open - neděle L, Elfie Drapa: 27/67, 43.47 s, 10.47 tr. b., 3.96 m/s

  485. Agility Open - sobota L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  486. Jumping Open - neděle L, Elfie Drapa: 19/69, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  487. Jumping Open - sobota L, Elfie Drapa: 4/74, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  488. Zkoušky neděle LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  489. Zkoušky sobota LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  490. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  491. Agility 1 L, Elfie Drapa: 18/79, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  492. Agility 2 L, Elfie Drapa: 46/80, 44.43 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  493. Jumping 1 L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  494. Jumping 2 L, Elfie Drapa: 19/79, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  495. Jumping 3 L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  496. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  497. 1.LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  498. 2.LA2, Elfie Drapa: 12/24, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  499. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  500. AGILITY, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  501. JUMPING, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  502. LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  503. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  504. AGILITY I, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  505. AGILITY II, Elfie Drapa: 13/118, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  506. JUMPING I, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  507. JUMPING II, Elfie Drapa: 47/124, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  508. JUMPING III, Elfie Drapa: 25/119, 33.36 s, 5.36 tr. b., 4.47 m/s

  509. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  510. So-Agility L, František Superpes: Diskvalifikován

  511. So-Jumping L, Elfie Drapa: 7/64, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  512. So-Jumping L, František Superpes: Diskvalifikován

  513. So- LA2, František Superpes: Diskvalifikován

  514. So- LA2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  515. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  516. Agility Ne, Elfie Drapa: 7/30, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  517. Agility Ne, František Superpes: Diskvalifikován

  518. Jumping Ne, Elfie Drapa: 10/30, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  519. Jumping Ne, František Superpes: Diskvalifikován

  520. Zk Ne, František Superpes: 1/15, 46.09 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  521. Zk Ne, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  522. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  523. Zk 1, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  524. Zk 2, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  525. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  526. Agility, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  527. Jumping, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  528. Zkouška, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  529. Hradišťko u Sadské - Hopsání u Dědy Mráze, 07. 03. 2010

  530. Agility LARGE, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  531. Jumping LARGE, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  532. Zkouška Large A1, Elfie Drapa: 7/13, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  533. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  534. AGILITY-L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  535. JUMPING-L, Elfie Drapa: Diskvalifikován

  536. LA1, Elfie Drapa: 2/18, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s