Cz En

068219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dita Korcová, Psí škola Superpes

    Člen KA

Pes

  1. Bombastic Zazu Jump Jett Team, Pudl

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  2. 1. Zkouška MA3: 3/9, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: 2/9, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  6. 1. Zkouška MA3: 2/12, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  7. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  9. Agility M: 3/15, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  10. Jumping M: Diskvalifikován

  11. MA3: 3/9, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  12. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  13. 1. Zkouška MA3: 3/8, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  14. 2. Zkouška MA3: 2/8, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  15. 3. Zkouška MA3: 1/8, 42.37 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  16. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  17. Agility Open M: Diskvalifikován

  18. Jumping Open M: 1/15, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  19. Zkouška MA2: 1/5, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  20. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  21. 1. zkouška A2 M: 2/4, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  22. 2. zkouška A2 M: 2/4, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  23. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  24. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  25. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  26. Jelení Jumping Short M: 9/21, 22.4 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  27. PetExpert Jumping M: 11/21, 40.82 s, 6.82 tr. b., 4.21 m/s

  28. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  29. 1. Zkouška MA2: 1/5, 40.62 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  30. 2. Zkouška MA2: 2/5, 52.42 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  31. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  32. Neděle Agility M: Diskvalifikován

  33. Neděle Jumping M: 3/17, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  34. Neděle zkouška M A2: Diskvalifikován

  35. Sobota Agility M: 5/17, 48.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  36. Sobota Jumping M: 1/17, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  37. Sobota zkouška M A2: 3/5, 54.99 s, 14.99 tr. b., 3.82 m/s

  38. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  39. 1. Jumping M: 1/10, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  40. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA2: 1/5, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  42. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  43. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška MA2: 3/6, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  45. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  46. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  48. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  49. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  50. I. Zk MA2: Diskvalifikován

  51. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  52. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  54. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  56. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  57. 2.kvalifikace: 5/15, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  58. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  59. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  60. II. Zk MA1: Diskvalifikován

  61. I. Zk MA1: 1/5, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  62. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  63. Jumping: Diskvalifikován

  64. Zkouška 1: 1/8, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  65. Zkouška 2: Diskvalifikován

  66. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  67. II. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  68. I. zkouška A1 M: 1/4, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  69. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  70. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  72. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  73. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  74. 1. Zkouška MA1: 1/3, 28.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  75. 2. Zkouška MA1: 1/3, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  76. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  77. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  78. 1.zkouška: Diskvalifikován

  79. 2.zkouška: Diskvalifikován

  80. Jumping: Diskvalifikován

  81. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  82. agility open M: Diskvalifikován

  83. Jumping open M: Diskvalifikován

  84. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  85. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  86. Jumping Open I: Diskvalifikován

  87. Jumping Open II: 9/17, 39.26 s, 10.26 tr. b., 3.72 m/s

  88. Jumping Open III: Diskvalifikován

  89. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  90. Jumping: Diskvalifikován

  91. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  92. Agility M sobota: Diskvalifikován

  93. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  94. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  95. Zkouška MA1 neděle: Diskvalifikován

  96. Zkouška MA1 sobota: Diskvalifikován

  97. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  98. Zkouška MA1 I: 3/12, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  99. Zkouška MA1 II: 3/12, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s