Cz En

038814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Zemková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Only One Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  2. 1.kvalifikace: 2/22, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  3. Východočeské finále: 1/11, 20.37 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  4. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  5. Agility Open: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping Open: 40/71, 37.36 s, 11.36 tr. b., 4.34 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  10. II. zkouška: 4/5, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  11. I. zkouška: Diskvalifikován

  12. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  13. 1.Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  14. 2.Zkouška - SA3: 1/8, 40.56 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  15. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  16. Agility 1: Diskvalifikován

  17. Agility 2: 18/61, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  18. Agility 3: Diskvalifikován

  19. Agility Trial: Diskvalifikován

  20. Jumping 1: 35/72, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  21. Jumping 2: Diskvalifikován

  22. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  23. Ne. - Agility II. S: 2/54, 37.92 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  24. Ne. - Jumping II. S: 2/56, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  25. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  26. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  27. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  28. QA4 Agility: 3/36, 39.51 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  29. QA5 Agility: Diskvalifikován

  30. QA6 Agility: 23/35, 50.95 s, 12.95 tr. b., 4.32 m/s

  31. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  32. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  33. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  34. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  35. QA1 agility: Diskvalifikován

  36. QA2 agility: 23/48, 53.91 s, 5.91 tr. b., 4.08 m/s

  37. QA3 agility: 33/48, 46.04 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  38. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  39. QJ2 jumping: 7/48, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  40. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  41. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  42. Agility: Diskvalifikován

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Tuneliáda: Diskvalifikován

  45. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  46. AGILITY S: 12/32, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  47. JUMPING S: Diskvalifikován

  48. ZKOUŠKA SA3: 1/13, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  49. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  50. 1. zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  51. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 11/12, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  52. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  53. Agility I: Diskvalifikován

  54. Agility II: 33/75, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  55. Jumping I: 10/81, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  56. Jumping II: 53/79, 48.82 s, 8.82 tr. b., 4.01 m/s

  57. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  58. 2. zkouška SA3: 1/4, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  59. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  61. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  62. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  63. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  64. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: 4/11, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  69. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  70. Jumping III S: 1/14, 20.27 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  71. Jumping II S: 1/14, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  72. Jumping I S: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  74. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  75. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  76. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  77. Agility OPEN S: 3/17, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  78. Jumping OPEN S: 1/18, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  79. Zk.A SA3: 1/6, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  80. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  81. Agility: Diskvalifikován

  82. Agility DRUZSTVA: 17/56, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  83. Jumping: Diskvalifikován

  84. Jumping DRUZSTVA: 33/56, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  85. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  86. Agility 1 S: 1/15, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  87. Finále S: Diskvalifikován

  88. Jumping 1 S: 1/15, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  89. Jumping 2 S: 1/17, 27.77 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  90. Zkouška 1 SA3: 1/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  91. Zkouška 2 SA3: 3/7, 39.61 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  92. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  93. Agility 1: 11/72, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  94. Agility 2: Diskvalifikován

  95. Agility 3: Diskvalifikován

  96. Agility 4: 23/66, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  97. Agility Trial: Diskvalifikován

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: Diskvalifikován

  100. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  101. Agility II. S: Diskvalifikován

  102. Agility I. S: Diskvalifikován

  103. Jumping II. S: 4/57, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  104. Jumping I. S: 20/58, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  105. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  106. QA4 Agility: Diskvalifikován

  107. QA5 Agility: 24/45, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  108. QA6 Agility: 6/43, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  109. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  110. QJ5 Jumping: 7/45, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  111. QJ6 Jumping: 2/42, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  113. QA1 agility: 21/53, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  114. QA2 agility: 1/53, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  115. QJ1 jumping: 12/53, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  116. QJ2 jumping: 28/53, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  117. QJ3 jumping: 28/53, 40.7 s, 5.7 tr. b., 4.5 m/s

  118. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  119. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  120. II. zkouška SA3: 3/13, 43.88 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  121. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  122. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  123. agility open S: 2/25, 41.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  124. Jumping open S: 19/26, 39.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  125. Tuneliáda S: 7/26, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  126. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  127. I Agility Open: Diskvalifikován

  128. II Agility Open: Diskvalifikován

  129. II Jumping Open: Diskvalifikován

  130. I Jumping Open: 8/75, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  131. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  132. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  134. Czech Imp Jump Small: 1/28, 17.9 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  135. Jumping 1 Small: 17/28, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  136. Jumping 2 Small: 4/28, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  137. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  138. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  139. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  140. Agility I: 1/21, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  141. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  142. Jumping I: 3/21, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  143. Jumping II: 3/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  144. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  145. ACANA Finále S: 1/12, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  146. Jumping 1 S: 1/28, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  147. Jumping 2 S: 1/20, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  148. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  149. Zkouška 2 SA3: 6/11, 38.38 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  150. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  151. Agility družstev: Diskvalifikován

  152. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  153. Jumping družstev: 5/55, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  154. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  155. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  156. Agility S: Diskvalifikován

  157. Jumping S: Diskvalifikován

  158. Zkouška - SA3: 1/10, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  159. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  160. Agility - Ne: 20/64, 40.81 s, 5.81 tr. b., 3.9 m/s

  161. Agility - So: Diskvalifikován

  162. Jumping - Ne: 2/69, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  163. Jumping - So: 4/72, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  165. QA4 agility: Diskvalifikován

  166. QA5 agility: 25/55, 58.75 s, 23.75 tr. b., 3.17 m/s

  167. QA6 agility: Diskvalifikován

  168. QJ4 jumping: 30/55, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  169. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  170. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  171. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  172. QA1 agility: Diskvalifikován

  173. QA2 agility: Diskvalifikován

  174. QA3 agility: Diskvalifikován

  175. QJ1 jumping: 3/68, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  176. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  177. QJ3 jumping: 7/66, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  178. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  179. Agility open S: 1/30, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  180. Jumping open S: Diskvalifikován

  181. Zkouška SA3: 5/13, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  182. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  183. Jumping_1: 2/27, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  184. Jumping_2: 12/27, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  185. Jumping_3: Diskvalifikován

  186. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  187. 1. zkouška A3 SA3: 3/4, 46.06 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  188. 2. zkouška A3 SA3: 1/4, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  189. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 1/13, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  190. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  191. Agility 1: Diskvalifikován

  192. Agility 2: 34/78, 43.32 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  193. Jumping 1: 38/77, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  194. Jumping 2: Diskvalifikován

  195. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  196. Agility Trial I: Diskvalifikován

  197. Jumping Trial I: 1/18, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  198. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  199. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  200. I. zkouška SA3: 1/7, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  201. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  202. V Agility: Diskvalifikován

  203. VI Agility: Diskvalifikován

  204. VII Agility: 3/8, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  205. VIII Agility: Diskvalifikován

  206. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  207. zkouška 1 SA2: 6/8, 53.26 s, 11.26 tr. b., 3.19 m/s

  208. zkouška 2 SA2: 1/8, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  209. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  210. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  211. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  212. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  213. 15.prorubská: 1/6, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  214. 16.prorubská: Diskvalifikován

  215. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  216. Agility I SH: 6/18, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  217. Jumping II SH: 9/18, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  218. Jumping I SH: Diskvalifikován

  219. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  220. AGILITY: 1/25, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  221. JUMPING: 1/27, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  222. SA2: Diskvalifikován

  223. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  224. Agility S: Diskvalifikován

  225. Jumping Large S: 4/10, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  226. zkoušky SA2: 1/4, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  227. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  228. Finále: Diskvalifikován

  229. Jumping (1): Diskvalifikován

  230. Jumping (2): Diskvalifikován

  231. Zkouška: 3/4, 36.07 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  232. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  233. Agility 1 S: 1/22, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  234. Finálový běh S: 9/12, 41.86 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  235. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  236. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  237. Zkouška 1 SA2: 1/12, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  238. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  239. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  240. Agility družstva: Diskvalifikován

  241. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  242. Jumping družstva: 40/60, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  243. Jumping jednotlivci: 37/59, 30.96 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  244. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  245. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  246. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  247. Agility S: Diskvalifikován

  248. Jumping S: Diskvalifikován

  249. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  250. 1.zkouška: 1/9, 30.35 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  251. 2.zkouška: 1/9, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  252. Jumping Open: 1/11, 29.16 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  253. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  254. QA5 Agility: Diskvalifikován

  255. QA6 Agility: Diskvalifikován

  256. QJ5 Jumping: 45/96, 52.54 s, 31.54 tr. b., 2.85 m/s

  257. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  258. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  259. I Agility: 1/13, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  260. II Agility: Diskvalifikován

  261. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  262. QA3 Agility: Diskvalifikován

  263. QA4 Agility: 42/104, 47.06 s, 14.06 tr. b., 3.65 m/s

  264. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  265. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  266. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  267. Agility open S: 9/24, 46.34 s, 5.34 tr. b., 3.82 m/s

  268. Jumping open S: Diskvalifikován

  269. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  270. QA1 Agility: Diskvalifikován

  271. QA2 Agility: 5/110, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  272. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  273. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  274. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  275. Agility I: Diskvalifikován

  276. Agility II: 2/15, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  277. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  278. 1. zkouška A2 SA2: 1/11, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  279. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  280. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: Diskvalifikován

  281. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  282. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  283. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  284. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  285. Agility SA: Diskvalifikován

  286. Jumping SA: 1/35, 30.02 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  287. Zkouška SA2: 3/9, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  288. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  289. I Agility: 2/6, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  290. I Agility: Diskvalifikován

  291. II Agility: 1/6, 43.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  292. II Agility: Diskvalifikován

  293. III Agility: 4/6, 38.24 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  294. IV Agility: Diskvalifikován

  295. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  296. 7.prorubská: 2/3, 46.68 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  297. 8.prorubská: Diskvalifikován

  298. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  299. Jump III S: Diskvalifikován

  300. Jump II S: Diskvalifikován

  301. Jump I S: 9/19, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  302. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  303. Agility: 1/18, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  304. Jumping: 5/18, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  305. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  306. Jumping II. S: Diskvalifikován

  307. Jumping I. S: Diskvalifikován

  308. ZkA SA2: 1/9, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  309. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  310. O Pohár PPP 2015: 3/31, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  311. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  312. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  313. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  314. (1) zkouška: 1/10, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  315. (2) zkouška: Diskvalifikován

  316. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  317. Agility Ne: Diskvalifikován

  318. Agility So: Diskvalifikován

  319. Jumping Ne: 28/78, 42.13 s, 0.13 tr. b., 4.34 m/s

  320. Jumping So: Diskvalifikován

  321. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  322. Agility II Open: 27/84, 45.02 s, 5.02 tr. b., 4.0 m/s

  323. Agility I Open: Diskvalifikován

  324. Jumping II Open: Diskvalifikován

  325. Jumping I Open: Diskvalifikován

  326. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  327. Agility S: Diskvalifikován

  328. Jumping S: Diskvalifikován

  329. Tuneliáda S: 2/17, 17.83 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  330. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  331. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  332. Prvomájové závody agility 2015 - A: 5/27, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  333. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  334. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  335. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  336. Agility 1: Diskvalifikován

  337. Agility 2: Diskvalifikován

  338. Jumping 1: Diskvalifikován

  339. Jumping 2: Diskvalifikován

  340. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  341. Zkouška 1: 2/12, 30.05 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  342. Zkouška 2: 5/12, 27.2 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  343. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  344. 1. Zkouška A1 SA1: 4/10, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  345. 2. Zkouška A1 SA1: 1/10, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  346. Hra - tuneliáda A1 SA1: Diskvalifikován

  347. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  348. Agility I: 1/11, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  349. Agility II: 2/11, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  350. Agility III: 1/11, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  351. Agility IV: Diskvalifikován

  352. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  353. Agility S: 12/19, 51.3 s, 10.3 tr. b., 3.76 m/s

  354. Jumping S: 2/20, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  355. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  356. 1. zkouška SA1: 6/15, 31.69 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  357. 2. zkouška SA1: 1/15, 26.4 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  358. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  359. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  360. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  361. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  362. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  363. Zkoušky SA1 sobota: Diskvalifikován

  364. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  365. (1) Bannyho zkouška: Diskvalifikován

  366. (2) Cargova zkouška: 5/8, 40.68 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  367. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  368. Agility 1 S: Diskvalifikován

  369. Jumping 1 S: 8/17, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  370. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  371. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  372. Zkouška 2 SA1: 1/5, 29.36 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  373. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  374. Agility Small: Diskvalifikován

  375. Jumping Small: Diskvalifikován

  376. ZkA: Diskvalifikován

  377. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  378. NE - Acana jumping S: Diskvalifikován

  379. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  380. NE - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  381. SO - Acana agility S: Diskvalifikován

  382. SO - Acana jumping S: 17/32, 41.84 s, 15.84 tr. b., 3.54 m/s

  383. SO - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  384. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  385. 1. zkouška: 3/16, 35.56 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  386. 2. zkouška : Diskvalifikován