Cz En

QA1 agility

  1. Datum: 19. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 37.02 4.92 V V
2 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.96 4.79 V V
3 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 38.48 4.73 V V
4 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 38.8 4.69 V V
5 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 38.96 4.67 V V
6 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary 0 0 0.0 0.0 38.97 4.67 V V
7 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.23 4.64 V V
8 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.41 4.62 V V
9 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 40.43 4.5 V V
10 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 40.71 4.47 V V
11 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 40.78 4.46 V V
12 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 40.92 4.45 V V
13 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 42.33 4.3 V V
14 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 42.37 4.3 V V
15 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 42.42 4.29 V V
16 022117 Jiří Bureš Happy 0 0 0.62 0.62 43.62 4.17 V V
17 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 0 0 1.07 1.07 44.07 4.13 V V
18 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 38.54 4.72 V V
19 068115 Klára Konečná Majda 1 0 0.0 5.0 38.92 4.68 V V
20 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 38.96 4.67 V V
21 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 39.52 4.61 V V
22 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 1 0 0.0 5.0 39.68 4.59 V V
23 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 40.0 4.55 V V
24 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 40.65 4.48 V V
25 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 0 1 0.0 5.0 40.73 4.47 V V
26 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 1 0.0 5.0 41.13 4.42 V V
27 039213 Karolina Šonská Zora 0 1 0.0 5.0 41.76 4.36 V V
28 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 1 0.0 5.0 42.09 4.32 V V
29 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 42.23 4.31 V V
30 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 1 0 0.0 5.0 42.33 4.3 V V
31 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 1 0.0 5.0 42.7 4.26 V V
32 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.59 5.59 43.59 4.18 V V
33 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 1 0 1.45 6.45 44.45 4.09 VD VD
34 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 1 0 4.15 9.15 47.15 3.86 VD VD
35 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 2 0 0.0 10.0 38.52 4.72 VD VD
36 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 0 0.0 10.0 39.59 4.6 VD VD
37 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 1 0.0 10.0 42.67 4.27 VD VD
38 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce 0 1 8.79 13.79 51.79 3.51 VD VD
39 038909 Pavla Tomanová Kim 0 1 9.4 14.4 52.4 3.47 VD VD
40 039716 Jana Jourová Umpalumpa 1 1 5.44 15.44 48.44 3.76 VD VD
41 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 1 0 10.54 15.54 53.54 3.4 VD VD
42 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 4 0 4.01 24.01 47.01 3.87 D D
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027313 Karolína Smíšková Hermína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081516 Lenka Zindulková Alpáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO