Cz En

Agility Ju

  1. Datum: 24. 09. 2017
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001816 Markéta Klevarová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.3 4.84 V V
2 036212 Simona Janošková Sisi 0 0 0.0 0.0 42.08 4.75 V V
3 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 42.84 4.67 V V
4 068313 Simona Janošková Think of It ze Skalní vyhlídky 0 0 0.0 0.0 44.74 4.47 V V
5 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 44.87 4.46 V V
6 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 46.87 4.27 V V
7 056316 Eliška Pochtiolová Brubaker Bohemia Amber 0 0 0.0 0.0 47.66 4.2 V V
8 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 47.9 4.18 V V
9 083115 Nela Vyvlečková Kiki 0 0 0.0 0.0 48.37 4.13 V V
10 096815 Aneta Macurová Lasiie 0 0 0.0 0.0 49.59 4.03 V V
11 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 0 0 0.64 0.64 50.64 3.95 V V
12 033915 Aneta Marodiová Lola 0 0 1.46 1.46 51.46 3.89 V V
13 019113 Kateřina Neumanová Stella 0 0 2.66 2.66 52.66 3.8 V V
14 080614 Pavla Šrámková Keissy Angelina Ruby Star 0 0 3.18 3.18 53.18 3.76 V V
15 031413 Adéla Klepalová Jessý 1 0 0.0 5.0 41.89 4.77 V V
16 088316 Eliška Tučková Gina 1 0 0.0 5.0 42.79 4.67 V V
17 006115 Eliška Tučková Maya 1 0 0.0 5.0 44.81 4.46 V V
18 004414 Alena Frimmelová Angelica Silver - Choco Michelle 0 1 0.0 5.0 49.72 4.02 V V
19 069814 Klára Cholastová Megy 0 1 0.79 5.79 50.79 3.94 V V
20 046213 Tereza Poledníková Kejssy 0 0 8.6 8.6 58.6 3.41 VD VD
21 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka 1 0 4.97 9.97 54.97 3.64 VD VD
22 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 2 0 0.0 10.0 41.68 4.8 VD VD
23 076216 Dominik Machotka Ace from Cheerydom 1 1 1.73 11.73 51.73 3.87 VD VD
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003416 Jitka Čermáková Monty Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070516 Anežka Pokorná Carbon Z Dorky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008014 Pavlína Hofmanová Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026017 Markéta Koloničná Bonela Last of Mohycan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094215 Zuzana Citorová Bottega Veneta al Bader DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064815 Kateřina Frimlová Meggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074016 Vendula Mašíčková Alma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034515 Libuše Kantorová Pastelka Dominik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076111 Anna Pešková Niky Zaječická Horka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004116 Michaela Piňosová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO