Cz En

096815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Macurová

    Člen KA

Pes

  1. Lasiie, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  2. TRIAL II. SA3: Diskvalifikován

  3. TRIAL I. SA3: Diskvalifikován

  4. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  5. Agility S: 2/33, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  6. Jumping S: Diskvalifikován

  7. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  9. Agility Trial I: Diskvalifikován

  10. Agility Trial II: 6/9, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  11. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  12. Agility I: Diskvalifikován

  13. Agility II: 4/6, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  14. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  15. MČR KKCHS agility S: Diskvalifikován

  16. MČR KKCHS jumping S: 3/12, 38.03 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  17. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  18. Agility Trial I: Diskvalifikován

  19. Agility Trial II: 3/6, 41.67 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  20. Jumping 2+3: 10/19, 42.59 s, 7.59 tr. b., 3.71 m/s

  21. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  22. Agility Trial I: 5/13, 49.67 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  23. Agility Trial II: Diskvalifikován

  24. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  25. Agility open 1 S: 4/23, 50.34 s, 4.34 tr. b., 3.68 m/s

  26. Agility open 2 S: 7/23, 61.1 s, 17.1 tr. b., 3.27 m/s

  27. Zkoušky SA2: 3/12, 51.15 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  28. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  29. Agility Ju: 10/35, 49.59 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  30. Agility Squads: 22/59, 45.34 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  31. Hra Ju: Diskvalifikován

  32. Jumping Ju: 12/35, 50.41 s, 2.41 tr. b., 3.93 m/s

  33. Jumping Squads: 25/59, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  34. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  35. 1.běh SA2: Diskvalifikován

  36. 2. běh SA2: 5/7, 47.74 s, 12.74 tr. b., 3.48 m/s

  37. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  38. Agility Open: Diskvalifikován

  39. Agility Trial: 8/10, 42.43 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  40. Jumping Open: 10/28, 37.97 s, 1.97 tr. b., 3.63 m/s

  41. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  42. Agility Open: 6/14, 52.33 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  43. Agility Trial: 2/6, 47.99 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  44. Jumping Open: 8/17, 40.11 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  45. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  46. Agility S: 10/27, 45.55 s, 5.55 tr. b., 3.8 m/s

  47. Jumping S: 8/28, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  48. Zkouška SA2: 4/12, 48.83 s, 6.83 tr. b., 3.67 m/s

  49. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  50. 1. Agility S: 7/19, 57.97 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  51. 1. Jumping S: 3/20, 42.25 s, 1.25 tr. b., 3.91 m/s

  52. 2. Agility S: 6/19, 46.87 s, 1.87 tr. b., 3.48 m/s

  53. 2. Jumping S: 10/20, 47.53 s, 8.53 tr. b., 3.3 m/s

  54. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  55. QA1 agility: 29/67, 53.08 s, 14.08 tr. b., 3.58 m/s

  56. QA2 agility: Diskvalifikován

  57. QA3 agility: 31/68, 52.98 s, 9.98 tr. b., 3.27 m/s

  58. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  59. QJ2 jumping: 37/69, 41.88 s, 7.88 tr. b., 4.08 m/s

  60. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  61. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  62. 1. SA2: 6/12, 57.19 s, 15.19 tr. b., 3.37 m/s

  63. 2. SA2: 3/12, 54.88 s, 11.88 tr. b., 3.43 m/s

  64. 3. SA2: Diskvalifikován

  65. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  66. zkouška 1 SA2: 4/10, 51.08 s, 7.08 tr. b., 3.8 m/s

  67. zkouška 2 SA2: 3/10, 47.51 s, 6.51 tr. b., 3.83 m/s

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  69. Agility 1 Ju: 13/22, 50.82 s, 9.32 tr. b., 3.74 m/s

  70. Agility 2 Ju: 17/22, 48.67 s, 19.64 tr. b., 3.49 m/s

  71. Agility 3 Ju: 14/22, 49.94 s, 6.51 tr. b., 3.92 m/s

  72. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  73. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  74. Jumping 2 Ju: 10/20, 39.51 s, 6.95 tr. b., 3.67 m/s

  75. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  76. 1. zkouška SA2: 3/10, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  77. 2. zkouška SA2: 4/10, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  78. 3. zkouška SA2: 3/10, 46.31 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  79. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  80. 1.běh SA2: Diskvalifikován

  81. 2.běh SA2: 4/10, 48.06 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  82. 3.běh SA2: 5/10, 42.81 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  83. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  84. 1. zkouška SA2: 3/15, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  85. 2. zkouška SA2: 2/15, 51.32 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  86. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  87. 1. zkouška SA2: 4/10, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  88. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  89. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  90. 1. zkouška SA2: 4/9, 35.71 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  91. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  93. Agility družstva: Diskvalifikován

  94. Agility - junioři: 10/30, 46.59 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  95. Jumping družstva: Diskvalifikován

  96. Jumping - junioři: 14/30, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  97. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  98. Agility Open: 6/22, 45.46 s, 7.46 tr. b., 3.59 m/s

  99. Agility Trial: Diskvalifikován

  100. Jumping Open: 4/22, 29.45 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  101. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  102. 1. Zkouška SA2: 4/9, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  103. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  104. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  106. Jumping S: 7/20, 42.09 s, 12.09 tr. b., 3.42 m/s

  107. Jumping speciál S: 10/19, 54.2 s, 9.2 tr. b., 3.47 m/s

  108. Zkouška SA2: 2/6, 50.79 s, 2.79 tr. b., 3.64 m/s

  109. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  110. Agility: 3/8, 43.3 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  111. Agility Open: 6/25, 46.19 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  112. Jumping Open: Diskvalifikován

  113. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  114. Agility S: 3/22, 43.26 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  115. Jumping S: 6/22, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  116. Zkouška SA2: 1/6, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  117. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  118. Jumping II S: Diskvalifikován

  119. Jumping I. S: Diskvalifikován

  120. Zkouška SA1: 3/5, 48.05 s, 21.05 tr. b., 2.87 m/s

  121. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  122. J Agility 1: Diskvalifikován

  123. J Agility 2: Diskvalifikován

  124. J Agility 3: Diskvalifikován

  125. J Agility 4: 18/22, 55.5 s, 29.04 tr. b., 3.39 m/s

  126. J Jumping 1: 14/23, 43.1 s, 3.11 tr. b., 3.99 m/s

  127. J Jumping 2: 13/23, 37.35 s, 6.21 tr. b., 3.88 m/s

  128. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  129. 1. zkouška SA1: 1/9, 47.13 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  130. 2. zkouška SA1: 5/9, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  131. 3. zkouška SA1: 1/9, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  132. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  133. Druhá SA1: 2/7, 50.31 s, 10.0 tr. b., 3.14 m/s

  134. První SA1: 1/7, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  135. Třetí SA1: Diskvalifikován

  136. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  137. 1. zkouška SA1: 7/13, 37.64 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  138. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován