Cz En

070516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Pokorná

    Člen KA

Pes

  1. Carbon Z Dorky, Šiperka

Výsledky

  1. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  2. Horní Počernice, 1. běh: 3/10, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  3. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  4. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  5. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  6. J Agility: 15/35, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  7. J Hra: 2/35, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  8. J Jumping: Diskvalifikován

  9. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  10. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  11. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. I. zkouška SA2: 4/10, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  13. jumping SA2: Diskvalifikován

  14. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2018, 02. 06. 2018

  15. JOPKO Agility mládež S S: 1/4, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  16. JOPKO Jumping mládež S S: 1/4, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  17. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  18. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška SA2: 7/13, 45.26 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  20. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  21. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška SA2: 1/15, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  23. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  24. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. Junioři S: Diskvalifikován

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  28. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška SA2: 2/14, 39.02 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  30. Junioři S: 3/7, 42.32 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  31. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  32. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  33. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  34. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  35. Agility Ju: Diskvalifikován

  36. Agility Squads: Diskvalifikován

  37. Hra Ju: 5/36, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  38. Jumping Ju: Diskvalifikován

  39. Jumping Squads: Diskvalifikován

  40. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  41. 1. zkouška SA2: 5/13, 35.42 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  42. 2. zkouška SA2: 1/13, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  43. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  44. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. I. zkouška SA2: 2/5, 44.43 s, 2.43 tr. b., 3.56 m/s

  46. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  47. 1. Zka - SA1: 1/11, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  48. 2. Zka - SA1: 4/11, 29.51 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  49. 3. Zka - SA1: 1/11, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  50. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  51. Agility NE S: Diskvalifikován

  52. Agility So S: Diskvalifikován

  53. Jumping NE S: 11/18, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  54. Jumping So S: 6/21, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  55. Zkouška So SA1: 1/3, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  56. Zkoušky NE SA1: 1/2, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  57. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  58. Zkouška II SA1: 1/5, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  59. Zkouška I SA1: 2/5, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  60. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  61. Agility - Ne: Diskvalifikován

  62. Agility - So: Diskvalifikován

  63. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  64. Jumping - So: 45/72, 36.75 s, 10.75 tr. b., 3.51 m/s

  65. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  66. 1. běh SA1: 5/17, 34.04 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  67. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  68. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  69. II. zkouška SA1: 1/3, 28.54 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  72. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  73. I. zkouška SA1: Diskvalifikován