Cz En

069814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Cholastová, Argus Zlín

    Člen KA

Pes

  1. Megy, Barevný boloňský psík

Výsledky

  1. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  2. Agility Open: 20/30, 46.45 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  3. Agility Zk: Diskvalifikován

  4. Jumping Open: 7/30, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  5. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  6. 1. Jumping S: 11/16, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. 2. Jumping S: 1/16, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  8. 3. Jumping S: 5/16, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  9. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  10. Agility 1: 17/70, 53.08 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  11. Agility 2: 33/61, 60.97 s, 18.97 tr. b., 3.38 m/s

  12. Agility 3: 34/69, 43.69 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  13. Agility 4: Diskvalifikován

  14. Agility Trial: Diskvalifikován

  15. Jumping 1: 26/72, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  16. Jumping 2: Diskvalifikován

  17. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  18. Agility I: Diskvalifikován

  19. Agility II: Diskvalifikován

  20. Jumping I: 30/40, 48.67 s, 14.67 tr. b., 3.74 m/s

  21. Jumping II: 18/40, 49.67 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  22. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  23. Agility Open SA: 10/24, 47.62 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  24. Jumping Open SA: Diskvalifikován

  25. SA3: 7/13, 51.3 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  26. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  27. 1. Jumping S: 2/11, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  28. 2. Jumping S: 3/11, 47.04 s, 11.04 tr. b., 3.93 m/s

  29. 3. Jumping S: 3/11, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  30. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  31. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  33. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  34. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  38. Agility Open: Diskvalifikován

  39. Agility Trial: Diskvalifikován

  40. Jumping Open: 6/31, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  41. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  42. Agility S: 7/24, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  43. Jumping S: 1/24, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  44. Super Fin J S: 6/11, 37.96 s, 8.96 tr. b., 4.0 m/s

  45. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  46. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  47. Agility 1: Diskvalifikován

  48. Agility 2: Diskvalifikován

  49. Agility 3: Diskvalifikován

  50. Agility 4: 38/66, 53.76 s, 24.76 tr. b., 3.72 m/s

  51. Agility Trial: 11/37, 50.26 s, 6.26 tr. b., 4.02 m/s

  52. Jumping 1: 22/73, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  53. Jumping 2: 39/67, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  54. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  55. Agility I: 14/47, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  56. Agility II: 25/45, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  57. Jumping I: 37/47, 34.76 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  58. Jumping II: 22/46, 33.69 s, 7.69 tr. b., 4.21 m/s

  59. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  60. Agility S: 14/25, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  61. Jump S: 8/25, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  62. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  63. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  64. druhá zkouška SA3: 3/6, 53.49 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  65. první zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. třetí zkouška SA3: 1/6, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  67. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  68. druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. první zkouška SA3: 4/7, 52.74 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  70. třetí zkouška SA3: Diskvalifikován

  71. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  72. Agility S Ne : 24/66, 40.96 s, 6.96 tr. b., 3.96 m/s

  73. Agility S So : 14/65, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  74. Jumping S Ne : 28/66, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  75. Jumping S So : 17/65, 37.11 s, 2.11 tr. b., 3.96 m/s

  76. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  77. Agility hra: 7/13, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  78. Agility Open: 8/39, 45.99 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  79. Agility Trial: 2/15, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  80. Jumping Open: 8/43, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  81. Tuneliada: Diskvalifikován

  82. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  83. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  84. TRIAL I. SA2: 2/6, 53.96 s, 9.96 tr. b., 3.47 m/s

  85. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  86. Agility_: 5/36, 47.9 s, 0.9 tr. b., 3.55 m/s

  87. Jumping_: Diskvalifikován

  88. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  89. Agility I: 9/14, 38.26 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  90. Agility II: Diskvalifikován

  91. Agility III: Diskvalifikován

  92. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  93. Agility Trial I: 10/13, 56.11 s, 15.11 tr. b., 3.17 m/s

  94. Agility Trial II: 2/13, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  95. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  96. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  97. 2. Zk SA2: 5/13, 44.17 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  98. 3. Zk SA2: Diskvalifikován

  99. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  100. Trial II. SA2: Diskvalifikován

  101. Trial I. SA2: Diskvalifikován

  102. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  103. Agility Ju: 19/35, 50.79 s, 5.79 tr. b., 3.94 m/s

  104. Agility Squads: Diskvalifikován

  105. Hra Ju: Diskvalifikován

  106. Jumping Ju: 5/35, 46.74 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  107. Jumping Squads: 10/59, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  108. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  109. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. první zkouška SA2: 4/8, 36.18 s, 5.18 tr. b., 3.7 m/s

  111. třetí zkouška SA2: 3/8, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  112. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  113. SA2 - 1. SA2: 4/10, 47.49 s, 7.49 tr. b., 3.33 m/s

  114. SA2 - 2. SA2: Diskvalifikován

  115. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  116. Agility Small: 19/28, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  117. Jumping Small: 12/28, 33.42 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  118. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  119. Agility 1: 32/77, 52.81 s, 24.81 tr. b., 3.79 m/s

  120. Agility 2: Diskvalifikován

  121. Agility 3: Diskvalifikován

  122. Agility 4: Diskvalifikován

  123. Agility Trial: Diskvalifikován

  124. Jumping 1: Diskvalifikován

  125. Jumping 2: Diskvalifikován

  126. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  127. Agility 1: Diskvalifikován

  128. Agility 2: 10/45, 48.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  129. Jumping 1: Diskvalifikován

  130. Jumping 2: 11/45, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  131. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  132. Agility Open S: Diskvalifikován

  133. Jump Open S: 16/27, 40.63 s, 10.63 tr. b., 3.94 m/s

  134. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  135. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  136. QA1 agility: Diskvalifikován

  137. QA2 agility: 21/64, 49.12 s, 4.12 tr. b., 4.01 m/s

  138. QA3 agility: Diskvalifikován

  139. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  140. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  141. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  142. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  143. Agility Open: 10/30, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  144. Agility Trial: 3/8, 41.29 s, 5.29 tr. b., 3.78 m/s

  145. Jumping Special A2 + A3: 14/22, 36.43 s, 7.43 tr. b., 3.98 m/s

  146. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  147. druhá zkouška SA2: 2/5, 42.31 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  148. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  149. třetí zkouška SA2: 1/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  150. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  151. druhá zkouška SA2: 3/6, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  152. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  153. třetí zkouška SA2: 3/6, 37.35 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  154. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  155. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  156. Agility 2 Ju: 14/22, 42.45 s, 8.42 tr. b., 4.0 m/s

  157. Agility 3 Ju: 20/22, 49.62 s, 16.19 tr. b., 3.95 m/s

  158. Agility 4 Ju: 14/20, 47.54 s, 17.59 tr. b., 3.58 m/s

  159. Jumping 1 Ju: 8/22, 32.74 s, 1.28 tr. b., 4.55 m/s

  160. Jumping 2 Ju: 4/20, 34.25 s, 1.69 tr. b., 4.23 m/s

  161. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  162. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  163. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  164. Zkouška 3 SA2: 3/4, 46.04 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  165. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  166. Agility Sm Ne: Diskvalifikován

  167. Agility Sm So: 11/44, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  168. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  169. Jumping Sm So: 21/44, 43.94 s, 14.94 tr. b., 3.66 m/s

  170. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  171. Agility Open: 14/35, 44.46 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  172. Agility Open SQUADS: 17/31, 50.48 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  173. Agility Trial I: Diskvalifikován

  174. Agility Trial II: 4/11, 45.66 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  175. Jumping Open: Diskvalifikován

  176. Tuneliáda: 10/33, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  177. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  178. Agility Trial I: Diskvalifikován

  179. Agility Trial II: Diskvalifikován

  180. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  181. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  182. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  183. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  184. Agility Trial I: 8/12, 54.22 s, 19.22 tr. b., 3.06 m/s

  185. Agility Trial II: 9/12, 51.85 s, 18.85 tr. b., 3.11 m/s

  186. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  187. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  188. Agility Trial I: Diskvalifikován

  189. Agility Trial II: Diskvalifikován

  190. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  191. Agility družstva: Diskvalifikován

  192. Agility - junioři: Diskvalifikován

  193. Jumping družstva: 20/48, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  194. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  195. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  196. Agility S: Diskvalifikován

  197. Jumping S: 6/16, 43.4 s, 12.4 tr. b., 3.55 m/s

  198. Zk SA2: 4/10, 46.34 s, 5.34 tr. b., 3.78 m/s

  199. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  200. Agility Small: Diskvalifikován

  201. Jumping Small: Diskvalifikován

  202. Zk SA2: Diskvalifikován

  203. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  204. I. Jumping S: 10/11, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  205. Il. Jumping S: 4/11, 52.9 s, 13.9 tr. b., 3.19 m/s

  206. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  207. I. Jumping S: Diskvalifikován

  208. lI. Jumping S: Diskvalifikován

  209. lll. Jumping S: 2/12, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  210. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  211. Agility So Small: 16/32, 51.53 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  212. Jumping Ne Small: 20/37, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  213. Jumping So Small: Diskvalifikován

  214. Mistrovské Agility Small: Diskvalifikován

  215. SA2 Ne: Diskvalifikován

  216. SA2 So: 6/10, 44.18 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  217. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  218. AGILITY ne: 11/24, 47.73 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  219. AGILITY so: Diskvalifikován

  220. JUMPING ne: 4/24, 38.49 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  221. JUMPING so: 12/25, 41.9 s, 6.9 tr. b., 3.53 m/s

  222. SA2: 5/9, 39.92 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  223. SA2: Diskvalifikován

  224. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  225. SA2 I.: 4/16, 38.61 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  226. SA2 II.: Diskvalifikován

  227. SA2 III.: 9/16, 40.06 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  228. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2016

  229. druhá zkouška SA2: 2/7, 52.78 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  230. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  231. třetí zkouška SA2: 5/7, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  232. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  233. AGILITY: Diskvalifikován

  234. JUMPING: Diskvalifikován

  235. SA2: 10/12, 50.4 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  236. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  237. druhá zkouška SA2: 1/7, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  238. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  239. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  240. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  241. Agility II: 8/12, 48.21 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  242. Agility III: Diskvalifikován

  243. Jumping Open II: 14/27, 41.9 s, 5.9 tr. b., 4.11 m/s

  244. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  245. Druhá SA2: 5/12, 59.19 s, 9.19 tr. b., 3.04 m/s

  246. První SA2: Diskvalifikován

  247. Třetí SA2: Diskvalifikován

  248. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  249. AGILITY : 6/34, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  250. JUMPING : 9/34, 34.51 s, 0.51 tr. b., 3.91 m/s

  251. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  252. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  253. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  254. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  255. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  256. Agility I: Diskvalifikován

  257. Agility II: Diskvalifikován

  258. Jumping 2+3: 6/20, 39.11 s, 1.11 tr. b., 4.22 m/s

  259. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  260. Agility: Diskvalifikován

  261. Agility Open: Diskvalifikován

  262. Jumping Open: Diskvalifikován

  263. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  264. Agility I: Diskvalifikován

  265. Agility III: Diskvalifikován

  266. Aglility II: Diskvalifikován

  267. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  268. druhý běh SA2: 4/10, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  269. první běh SA2: 3/10, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  270. třetí běh SA2: 7/10, 56.47 s, 24.47 tr. b., 3.28 m/s

  271. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2015, 26. 09. 2015

  272. Agility S: Diskvalifikován

  273. Jumping S: Diskvalifikován

  274. Zk SA2: Diskvalifikován

  275. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  276. Agility: Diskvalifikován

  277. Agility - J: 29/42, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  278. Jumping: 21/58, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  279. Jumping - J: 9/42, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  280. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  281. Agility S: Diskvalifikován

  282. Jumping S: Diskvalifikován

  283. Zk SA1: 4/6, 33.18 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  284. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Královské tlapkování 2015, 28. 06. 2015

  285. Agility S: 6/11, 48.34 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  286. Jumping S: 6/11, 43.19 s, 8.19 tr. b., 3.59 m/s

  287. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  288. Agility S: Diskvalifikován

  289. Jumping S: Diskvalifikován

  290. Zk: Diskvalifikován

  291. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  292. Agility S: Diskvalifikován

  293. Jumping S: 15/24, 40.85 s, 5.85 tr. b., 3.35 m/s

  294. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  295. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  296. Agility I: Diskvalifikován

  297. Agility II: 1/15, 38.82 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  298. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  299. Zk: Diskvalifikován

  300. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  301. druhá zkouška SA1: 3/6, 37.34 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  302. první zkouška SA1: Diskvalifikován

  303. třetí zkouška SA1: Diskvalifikován

  304. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS Jarní tlapkování, 25. 04. 2015

  305. 1. Jumping: Diskvalifikován

  306. 2. Jumping: Diskvalifikován

  307. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  308. SA1 II SA1: Diskvalifikován

  309. SA1 I SA1: 2/8, 46.1 s, 9.1 tr. b., 3.25 m/s

  310. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  311. Agility I: Diskvalifikován

  312. Agility II: Diskvalifikován

  313. Agility III: Diskvalifikován

  314. Agility IV: 4/11, 44.84 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  315. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  316. Agility I: 2/2, 47.07 s, 18.07 tr. b., 2.8 m/s

  317. Agility II: 1/2, 38.88 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  318. Agility III: 1/2, 28.13 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  319. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  320. Agility: Diskvalifikován

  321. Jumping: Diskvalifikován

  322. Zk SA1: 5/12, 46.42 s, 14.42 tr. b., 3.19 m/s

  323. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  324. Agility I: Diskvalifikován

  325. Agility II: 2/5, 53.17 s, 23.17 tr. b., 2.37 m/s

  326. Jumping: Diskvalifikován