Cz En

088316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Tučková, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Gina, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  2. Agility Open S: 1/9, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  3. Jumping Open S: 2/9, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. ZkA. SA2: Diskvalifikován

  5. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  6. J Agility I: 13/23, 49.19 s, 6.47 tr. b., 3.88 m/s

  7. J Agility II: Diskvalifikován

  8. J Agility III: 8/23, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  9. J Jumping I: Diskvalifikován

  10. J Jumping II: Diskvalifikován

  11. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  12. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  13. J Agility: 2/35, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  14. J Hra: 10/35, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  15. J Jumping: Diskvalifikován

  16. JUMPING DRUZSTVA: 2/57, 30.02 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  17. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  18. II. zkouška SA2: 4/10, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  19. I. zkouška SA2: 3/10, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  20. jumping SA2: 7/10, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  21. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  22. Agility Ju: 16/35, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  23. Agility Squads: Diskvalifikován

  24. Hra Ju: 1/36, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  25. Jumping Ju: Diskvalifikován

  26. Jumping Squads: 2/59, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  27. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  28. QA1 agility: Diskvalifikován

  29. QA2 agility: 30/64, 46.28 s, 6.28 tr. b., 4.26 m/s

  30. QA3 agility: 38/68, 42.75 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  31. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  32. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  33. QJ3 jumping: 34/66, 42.03 s, 9.03 tr. b., 3.85 m/s

  34. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  35. Agility 1 Ju: 14/22, 45.74 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  36. Agility 2 Ju: 2/22, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  37. Agility 3 Ju: 5/22, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  38. Agility 4 Ju: 9/20, 41.91 s, 6.96 tr. b., 4.06 m/s

  39. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  40. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  41. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  42. Horní Počernice, 1. běh: 7/13, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  43. Horní Počernice, 2. běh: 5/13, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s