Cz En

003416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Čermáková, Psí škola Rarášek

    Člen KA

Pes

  1. Monty Jack, Bišonek

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  2. AGILITY: Diskvalifikován

  3. JUMPING SA2: 1/5, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  4. SA2: 2/6, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  5. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  6. Zkouška: 1/5, 39.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  7. Zkouška II: 1/5, 39.55 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  8. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  9. 1.zkouška SA2: 2/10, 45.81 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  10. 2.zkouška SA2: 5/10, 48.73 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  11. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  12. Ne-: 8/12, 47.62 s, 9.62 tr. b., 3.25 m/s

  13. Ne-Agility: 21/33, 50.58 s, 19.58 tr. b., 3.44 m/s

  14. Ne-Jumping: 6/31, 35.92 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  15. So-: 7/12, 57.91 s, 12.91 tr. b., 3.16 m/s

  16. So-Agility: 2/34, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  17. So-Jumping: Diskvalifikován

  18. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  19. Agility Ju: Diskvalifikován

  20. Agility Squads: 18/59, 49.87 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  21. Hra Ju: 14/36, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  22. Jumping Ju: 23/35, 50.51 s, 7.51 tr. b., 3.92 m/s

  23. Jumping Squads: 16/59, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  24. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  25. Agility S: 5/23, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  26. Jumping S: 13/23, 40.59 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  27. Zkouška SA2: 1/11, 41.78 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  28. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  29. II. zkouška SA1: 1/2, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  30. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  31. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  32. 1.zkouška: Diskvalifikován

  33. 2.zkouška: 1/9, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  34. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  35. Ne-: 5/7, 60.05 s, 12.05 tr. b., 2.7 m/s

  36. Ne-Agility: 7/32, 47.76 s, 1.76 tr. b., 3.56 m/s

  37. Ne-Jumping: 8/30, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  38. So-: 2/8, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  39. So-Agility: 9/35, 53.45 s, 4.45 tr. b., 3.33 m/s

  40. So-Jumping: 3/36, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  41. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  42. A1 Jump II. S: 4/9, 30.1 s, 5.1 tr. b., 3.82 m/s

  43. A1 Jump I. S: 4/9, 29.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  44. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  45. 15.prorubská: 2/4, 44.85 s, 16.85 tr. b., 2.65 m/s

  46. 16.prorubská: Diskvalifikován

  47. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  48. 11.prorubská: 1/5, 36.71 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  49. 12.prorubská: 2/5, 47.89 s, 13.89 tr. b., 2.76 m/s

  50. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  51. AGILITY: Diskvalifikován

  52. JUMPING: 15/27, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  53. SA1: Diskvalifikován

  54. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  55. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška A1 SA1: 4/9, 59.04 s, 32.04 tr. b., 2.86 m/s

  57. DUFLEX tuneliáda A1 S: 4/9, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  58. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  59. III. Jumping S: Diskvalifikován

  60. II. Jumping S: Diskvalifikován

  61. I. Jumping S: Diskvalifikován

  62. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  63. zkouška_1 SA1: Diskvalifikován

  64. zkouška_2 SA1: Diskvalifikován