Cz En

So-Agility

  1. Datum: 17. 06. 2017
  2. Závod: Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.63 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Irena Kempińska Rasheeka Ah Indirica - "Fru" 0 0 0.0 0.0 39.9 4.46 V V
2 014014 Jaroslava Smejkalová Enny 0 0 0.0 0.0 46.62 3.82 V V
3 008314 Radomila Schmiedová Lizy 0 0 0.0 0.0 47.31 3.76 V V
4 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 48.0 3.71 V V
5 044216 Tereza Soukupová Lili 0 0 0.0 0.0 48.27 3.69 V V
6 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 1.18 1.18 50.18 3.55 V V
7 065914 Kateřina Voltová Belly 0 0 1.96 1.96 50.96 3.49 V V
8 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 0 3.56 3.56 52.56 3.39 V V
9 003416 Jitka Čermáková Monty Jack 0 0 4.45 4.45 53.45 3.33 V V
10 Tomáš Neuhort Daphne 1 0 0.0 5.0 42.42 4.2 V V
11 Agnieszka Kowalik Czikita 1 0 0.0 5.0 42.94 4.15 V V
12 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 0.0 5.0 45.12 3.95 V V
13 062713 Martina Imlaufová Crazy Cleopatra Of Great Olympia 1 0 0.0 5.0 46.16 3.86 V V
14 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 1 0 0.0 5.0 47.53 3.75 V V
15 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek 1 0 0.0 5.0 48.12 3.7 V V
16 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 2 0 0.0 10.0 37.61 4.73 VD VD
17 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka 2 0 1.59 11.59 50.59 3.52 VD VD
18 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev 1 0 7.55 12.55 56.55 3.15 VD VD
19 047113 Monika Brandejsová Gery 2 0 3.1 13.1 52.1 3.42 VD VD
20 094715 Darina Vanická Audrey Hepburn JanLand 1 0 11.53 16.53 60.53 2.94 D D
21 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka 0 1 14.74 19.74 63.74 2.79 D D
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039911 Alena Kučerová Crystal Miss Krumlova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077713 Jitka Burdová Bonifác ze Zaváté samoty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agnieszka Kowalik Gia Garda z Psich Szelm - "Gia" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053615 Jaroslava Smejkalová Cecilka Od Kačky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088115 Kristýna Benešová Hesy Javorův dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014214 Benjamina Paulusová Deli Ozzie Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008614 Eva Nováková Godie Kamenitá říčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO