Cz En

Ilona Andrýsová

  1. Číslo: 000968
  2. OSA: Agility Sezemice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 04. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 022705 (S), Žek

  2. 000210 (XS), Gargamel od Čeníčka

  3. 035619 (XS), Camillo Bambabibi

Výsledky

  1. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  2. Agility S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  3. Agility S družstva, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  4. Hra S sobota, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  5. Jumping S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  6. Jumping S družstva, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  7. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  8. Zkouška II. SA2, Camillo Bambabibi: 3/6, 45.99 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  9. Zkouška I.SA2, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  10. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  11. 1.kvalifikace, Camillo Bambabibi: 3/15, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  12. 2.kvalifikace, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  13. 3.kvalifikace, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  14. Finále, Camillo Bambabibi: 5/10, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  15. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  16. Agility S, Camillo Bambabibi: 9/19, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  17. Jumping S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  18. Zkouška SA2, Camillo Bambabibi: 1/7, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  20. Agility II S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  21. Agility I S, Camillo Bambabibi: 28/51, 47.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  22. Jumping III S, Camillo Bambabibi: 8/43, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  23. Jumping II S, Camillo Bambabibi: 15/43, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  24. Jumping I S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  25. Jumping IV papiloni S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  26. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  27. Agility 1, Camillo Bambabibi: 3/19, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. Jumping 1, Camillo Bambabibi: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  29. Zkouška 1, Camillo Bambabibi: 1/5, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  30. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  31. Agility S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  32. Jumping S, Camillo Bambabibi: 2/12, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  33. Zkouška SA1, Camillo Bambabibi: 1/5, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  34. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  35. Agility, Camillo Bambabibi: 3/17, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  36. Jumping S1, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  37. Zkouška S1, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  38. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  39. 1.zkouška, Camillo Bambabibi: 1/6, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  40. 2.zkouška, Camillo Bambabibi: 2/6, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  41. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  42. 4.studenecká, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  43. 5.studenecká, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  44. 6.studenecká, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  46. Jumping I, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  47. Jumping II, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  48. Jumping III, Camillo Bambabibi: 2/16, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  49. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  50. 2.studenecká, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  51. 3.studenecká, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  52. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  53. Agility družstva S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  54. Agility jednotlivci S, Camillo Bambabibi: 4/45, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  55. Jumping družstva S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  56. Jumping jednotlivci S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  57. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  58. 1.kvalifikace, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  59. 2.kvalifikace, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  60. 3.kvalifikace, Camillo Bambabibi: 2/14, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  61. Východočeské finále, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  62. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  63. Agility S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  64. Jumping S, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  65. Zkoušky SA1, Camillo Bambabibi: Diskvalifikován

  66. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  67. Agility veteráni SV, Gargamel od Čeníčka: 6/7, 51.81 s, 17.81 tr. b., 3.32 m/s

  68. Jumping IV Veteráni SV, Gargamel od Čeníčka: 5/7, 62.39 s, 27.39 tr. b., 2.82 m/s

  69. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  70. Agility - 1.kolo S, Gargamel od Čeníčka: 12/35, 45.16 s, 1.16 tr. b., 3.85 m/s

  71. Jumping - 2.kolo S, Gargamel od Čeníčka: 29/35, 44.53 s, 22.53 tr. b., 3.01 m/s

  72. Zkoušky SA3, Gargamel od Čeníčka: 3/15, 54.17 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  73. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  74. AGILITY S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  75. JUMPING S, Gargamel od Čeníčka: 7/21, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  76. Zkoušky SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  77. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  78. Agility I Small, Gargamel od Čeníčka: 20/64, 49.22 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  79. MR papillon Small - II. kolo, Gargamel od Čeníčka: 11/16, 43.54 s, 11.54 tr. b., 3.26 m/s

  80. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  81. Agility - 1. kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 8/22, 64.67 s, 17.67 tr. b., 3.09 m/s

  82. Jumping - 2. kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 15/21, 57.28 s, 24.28 tr. b., 2.97 m/s

  83. Jumping - hra Small, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  84. Zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  85. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  86. Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  87. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 16/25, 40.06 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  88. Zkoušky SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  89. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  90. Ne-, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  91. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: 18/32, 56.27 s, 20.27 tr. b., 3.02 m/s

  92. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  93. So-, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  94. So-Agility, Gargamel od Čeníčka: 17/35, 50.59 s, 11.59 tr. b., 3.52 m/s

  95. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: 22/36, 50.7 s, 19.7 tr. b., 3.06 m/s

  96. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  97. 1.vítězná, Gargamel od Čeníčka: 7/13, 56.22 s, 9.22 tr. b., 3.5 m/s

  98. 2.vítězná, Gargamel od Čeníčka: 6/13, 50.4 s, 4.4 tr. b., 3.71 m/s

  99. Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  100. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  101. Agility I Small, Gargamel od Čeníčka: 42/63, 55.67 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  102. Jumping IV - papillon (S), Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  103. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  104. Jumping-Finále chov. stanic SA, Gargamel od Čeníčka: 7/12, 43.08 s, 14.08 tr. b., 3.16 m/s

  105. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA, Gargamel od Čeníčka: 6/17, 42.3 s, 3.3 tr. b., 3.69 m/s

  106. Zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: 5/10, 65.78 s, 27.78 tr. b., 2.92 m/s

  107. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  108. Agility 2. kolo Small, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  109. Jumping 1.kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 16/22, 50.97 s, 25.97 tr. b., 2.94 m/s

  110. Zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  111. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  112. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 11/27, 52.4 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  113. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 15/27, 47.44 s, 14.44 tr. b., 3.27 m/s

  114. Zkoušky SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  115. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  116. Ne-, Gargamel od Čeníčka: 7/10, 51.65 s, 6.65 tr. b., 3.52 m/s

  117. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: 8/27, 43.51 s, 0.51 tr. b., 3.26 m/s

  118. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  119. So-, Gargamel od Čeníčka: 4/10, 46.41 s, 5.41 tr. b., 3.45 m/s

  120. So-Agility, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  121. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: 8/26, 43.52 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  122. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  123. Jumping 1 S, Gargamel od Čeníčka: 15/18, 45.29 s, 7.29 tr. b., 3.58 m/s

  124. Jumping 2 S, Gargamel od Čeníčka: 9/18, 55.0 s, 22.0 tr. b., 3.09 m/s

  125. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  126. 7.prorubská, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  127. 8.prorubská, Gargamel od Čeníčka: 2/5, 56.53 s, 29.53 tr. b., 3.08 m/s

  128. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  129. Agility - 2. kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 14/21, 50.25 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  130. Jumping - 1.kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 16/23, 43.01 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  131. Zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  132. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  133. 1.zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  134. 2.zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  135. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  136. AGILITY S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  137. JUMPING S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  138. ZKOUŠKY SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  139. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  140. (1) zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  141. (2) zkouška, Gargamel od Čeníčka: 11/17, 58.42 s, 37.42 tr. b., 3.17 m/s

  142. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  143. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: 16/28, 49.89 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  144. Nedělní zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  145. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  146. Sobotní zkouška, Gargamel od Čeníčka: 7/10, 50.29 s, 7.29 tr. b., 3.62 m/s

  147. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  148. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  149. ZkA NE II SA3 SA3, Gargamel od Čeníčka: 8/14, 63.16 s, 17.16 tr. b., 3.15 m/s

  150. ZkA NE I SA3 SA3, Gargamel od Čeníčka: 5/13, 52.65 s, 10.65 tr. b., 3.46 m/s

  151. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  152. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 13/19, 53.12 s, 12.12 tr. b., 3.63 m/s

  153. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 14/20, 53.95 s, 14.95 tr. b., 3.21 m/s

  154. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  155. 1. zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  157. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  158. (1) Bannyho zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  159. (2) Cargova zkouška, Gargamel od Čeníčka: 4/5, 54.13 s, 17.13 tr. b., 3.62 m/s

  160. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  161. Jumping 2 S, Gargamel od Čeníčka: 11/21, 48.67 s, 19.67 tr. b., 3.1 m/s

  162. Zkouška 2 SA2, Gargamel od Čeníčka: 5/7, 45.03 s, 5.03 tr. b., 3.66 m/s

  163. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  164. AGILITY S, Gargamel od Čeníčka: 7/27, 56.84 s, 14.84 tr. b., 3.48 m/s

  165. JUMPING S, Gargamel od Čeníčka: 8/27, 38.94 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  166. ZKOUŠKA SA2, Gargamel od Čeníčka: 1/9, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  167. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  168. (1) Bertíkova zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  169. (2) Noisy zkouška, Gargamel od Čeníčka: 2/9, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  170. (3) Audiho zkouška, Gargamel od Čeníčka: 1/9, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  171. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  172. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: 4/13, 50.97 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  173. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: 10/33, 47.7 s, 6.7 tr. b., 4.13 m/s

  174. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: 11/30, 49.22 s, 11.22 tr. b., 3.56 m/s

  175. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: 16/31, 50.34 s, 11.34 tr. b., 3.62 m/s

  176. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  177. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  178. (1) Kubíkův běh, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  179. (2) Ferpíkův běh, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  180. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  181. I. Agility, Gargamel od Čeníčka: 25/56, 64.23 s, 28.23 tr. b., 3.08 m/s

  182. II. Agility, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  183. III. Agility, Gargamel od Čeníčka: 29/56, 60.37 s, 20.37 tr. b., 2.98 m/s

  184. II. Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  185. I. Jumping, Gargamel od Čeníčka: 21/57, 41.11 s, 8.11 tr. b., 3.89 m/s

  186. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  187. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  188. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: 7/31, 40.44 s, 5.44 tr. b., 3.86 m/s

  189. Ne-Zkouška, Gargamel od Čeníčka: 1/9, 40.33 s, 0.33 tr. b., 3.87 m/s

  190. So-Agility, Gargamel od Čeníčka: 6/31, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  191. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  192. So-Zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  193. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  194. AGI S, Gargamel od Čeníčka: 4/24, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  195. JUMP S, Gargamel od Čeníčka: 17/24, 53.41 s, 10.41 tr. b., 3.01 m/s

  196. Zkoušky SA2, Gargamel od Čeníčka: 3/8, 58.42 s, 11.42 tr. b., 3.36 m/s

  197. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  198. (Ne-1) Trixina zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  199. (Ne-2) Belíškova zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  200. (So-1) Apačova zkouška, Gargamel od Čeníčka: 5/10, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  201. (So-2) Cirdova zkouška, Gargamel od Čeníčka: 7/10, 42.93 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  202. (So-3) Ulinčina zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  203. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  204. Zkouška A2 - II SA2, Gargamel od Čeníčka: 5/14, 54.46 s, 9.46 tr. b., 3.25 m/s

  205. Zkouška A2 II SA2, Gargamel od Čeníčka: 8/14, 49.4 s, 15.4 tr. b., 3.26 m/s

  206. Zkouška A2 - I SA2, Gargamel od Čeníčka: 1/14, 48.45 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  207. Zkouška A2 I SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/14, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  208. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  209. SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/11, 53.51 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  210. SA2 I., Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  211. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  212. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 7/16, 52.64 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  213. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 4/16, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  214. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  215. 1. zkouška SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška SA2, Gargamel od Čeníčka: 8/11, 47.56 s, 11.56 tr. b., 3.22 m/s

  217. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  218. (So-1) Alfova zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  219. (So-2) Dejdyho memoriál, Gargamel od Čeníčka: 3/5, 52.1 s, 24.1 tr. b., 3.01 m/s

  220. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  221. Agility - sobota, Gargamel od Čeníčka: 7/18, 51.82 s, 17.82 tr. b., 3.26 m/s

  222. Jumping - neděle, Gargamel od Čeníčka: 7/17, 32.16 s, 0.16 tr. b., 4.2 m/s

  223. Jumping - sobota, Gargamel od Čeníčka: 3/19, 34.66 s, 3.66 tr. b., 3.66 m/s

  224. Zkouška - neděle, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  225. Zkouška - sobota, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  226. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  227. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 13/19, 46.71 s, 15.71 tr. b., 3.34 m/s

  228. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  229. Zkouška SA2, Gargamel od Čeníčka: 4/7, 51.62 s, 11.62 tr. b., 3.68 m/s

  230. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  231. Ne-1, Gargamel od Čeníčka: 3/6, 45.24 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  232. Ne-2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  233. So-1, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  234. So-2, Gargamel od Čeníčka: 3/6, 47.36 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  235. So-3, Gargamel od Čeníčka: 1/7, 42.1 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  236. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  237. III. zkouška A2 SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  238. II. zkouška A2 SA2, Gargamel od Čeníčka: 9/17, 66.31 s, 32.31 tr. b., 2.93 m/s

  239. I. zkouška A2 SA2, Gargamel od Čeníčka: 13/17, 56.94 s, 16.94 tr. b., 3.11 m/s

  240. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  241. I. agility, Gargamel od Čeníčka: 5/13, 46.34 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  242. II. agility, Gargamel od Čeníčka: 8/13, 63.92 s, 30.92 tr. b., 2.72 m/s

  243. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  244. Ne-, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  245. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: 19/30, 59.61 s, 29.61 tr. b., 2.75 m/s

  246. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: 6/30, 42.48 s, 4.48 tr. b., 3.34 m/s

  247. So-, Gargamel od Čeníčka: 3/15, 51.28 s, 8.28 tr. b., 3.28 m/s

  248. So-Agility, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  249. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  250. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  251. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 13/24, 50.6 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  252. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 15/24, 46.12 s, 17.12 tr. b., 3.69 m/s

  253. Zkoušky SA2, Gargamel od Čeníčka: 5/10, 44.96 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  254. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  255. SA2 A, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  256. SA2 B, Gargamel od Čeníčka: 4/9, 60.82 s, 22.82 tr. b., 2.58 m/s

  257. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  258. AGILITY, Gargamel od Čeníčka: 19/31, 57.42 s, 32.42 tr. b., 2.77 m/s

  259. JUMPING, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  260. SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  261. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  262. Ne-1. SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  263. Ne-2. SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/3, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  264. Ne-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  265. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  266. 1. SA2, Gargamel od Čeníčka: 5/7, 47.58 s, 14.58 tr. b., 3.55 m/s

  267. 2. SA2, Gargamel od Čeníčka: 4/7, 44.03 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  268. 3. SA2, Gargamel od Čeníčka: 1/7, 42.33 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  269. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  270. NE -agility Holdye memorial S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  271. NE - jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  272. NE - zkouška agility SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  273. SO - agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  274. SO - jumping S, Gargamel od Čeníčka: 6/22, 42.82 s, 1.82 tr. b., 3.64 m/s

  275. SO - zkouška agility SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  276. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  277. Ne-Agility S, Gargamel od Čeníčka: 14/25, 54.08 s, 24.08 tr. b., 3.29 m/s

  278. Ne-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  279. Ne- SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  280. So-Agility S, Gargamel od Čeníčka: 11/26, 46.8 s, 7.8 tr. b., 3.5 m/s

  281. So-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 4/29, 41.59 s, 0.59 tr. b., 3.8 m/s

  282. So- SA2, Gargamel od Čeníčka: 6/14, 53.26 s, 19.26 tr. b., 3.14 m/s

  283. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  284. Ne-Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  285. Ne-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 15/26, 47.97 s, 8.97 tr. b., 3.34 m/s

  286. Ne- SA2, Gargamel od Čeníčka: 3/11, 52.88 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  287. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  288. So-Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  289. So-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 9/19, 56.52 s, 16.52 tr. b., 2.87 m/s

  290. So-Zkouška SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/9, 50.91 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  291. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  292. Ne-Zkouška3 SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  293. Ne-Zkouška4 SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/7, 47.23 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  294. So-Zkouška1 SA1, Gargamel od Čeníčka: 2/3, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  295. So-Zkouška2 SA1, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  296. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  297. Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  298. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 18/27, 55.71 s, 20.71 tr. b., 3.09 m/s

  299. Zkouška SA1, Gargamel od Čeníčka: 5/9, 41.88 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  300. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  301. AGILITY, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  302. JUMPING, Gargamel od Čeníčka: 12/25, 43.07 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  303. SA1, Gargamel od Čeníčka: 1/6, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  304. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  305. Ne-Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  306. Ne-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 9/34, 32.23 s, 0.23 tr. b., 4.5 m/s

  307. Ne-Zkouška SA1, Gargamel od Čeníčka: 5/11, 46.3 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  308. So-Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  309. So-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  310. So-Zkouška SA1, Gargamel od Čeníčka: 1/13, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  311. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  312. AGILITY-S, Gargamel od Čeníčka: 16/26, 56.56 s, 30.56 tr. b., 2.33 m/s

  313. JUMPING-S, Gargamel od Čeníčka: 18/27, 45.31 s, 13.31 tr. b., 2.91 m/s

  314. SA1, Gargamel od Čeníčka: 3/10, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  315. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  316. AGILITY-S, Gargamel od Čeníčka: 14/35, 57.98 s, 13.98 tr. b., 2.83 m/s

  317. AGILITY-S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  318. JUMPING-S, Gargamel od Čeníčka: 12/35, 49.3 s, 15.3 tr. b., 3.29 m/s

  319. JUMPING-S, Gargamel od Čeníčka: 16/34, 45.59 s, 13.59 tr. b., 3.25 m/s

  320. SA1, Gargamel od Čeníčka: 1/10, 39.35 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  321. SA1, Gargamel od Čeníčka: 5/10, 36.52 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  322. Sezemice - HOP SEM - HOP TAM, 23. 05. 2010

  323. AGILITY, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  324. JUMPING, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  325. SA1, Gargamel od Čeníčka: 5/12, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  326. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  327. AGILITY-S, Žek: 13/25, 47.06 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  328. JUMPING-S, Žek: 15/25, 44.46 s, 5.46 tr. b., 3.28 m/s

  329. SA2, Žek: 3/11, 56.22 s, 5.22 tr. b., 3.02 m/s