Cz En

Hra S sobota

  1. Datum: 23. 10. 2021
  2. Závod: Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 27.0 s
  6. Maximální čas: 54.0 s
  7. Délka: 80.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 11
  10. Postupová rychlost: 2.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 15.18 5.27 V V
2 036616 Vladislav Kubica A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 15.25 5.25 V V
3 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 15.68 5.1 V V
4 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 15.74 5.08 V V
5 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 0 0 0.0 0.0 15.79 5.07 V V
6 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 16.14 4.96 V V
7 021518 Ilona Pánková A3Ch Loty 0 0 0.0 0.0 16.24 4.93 V V
8 088514 Jiřina Dusilová A3Ch Bonnie Bianca z Elsameru 0 0 0.0 0.0 16.5 4.85 V V
9 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony 0 0 0.0 0.0 16.51 4.85 V V
10 024621 Jindřich Vydra Black Narcissa Pražský Cyrano 0 0 0.0 0.0 17.03 4.7 V V
11 033220 Dagmar Bartoňová Doreen Jet Bat 0 0 0.0 0.0 17.06 4.69 V V
12 023217 Ivana Francová A3Ch Joyce Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 18.17 4.4 V V
13 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 0 0.0 0.0 18.42 4.34 V V
14 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch, Ch para Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 18.79 4.26 V V
15 004321 Jana Němcová Asante Nyota Czech 0 0 0.0 0.0 20.18 3.96 V V
16 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 0.0 0.0 20.62 3.88 V V
17 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise 0 0 0.0 0.0 22.56 3.55 V V
18 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 0 0.0 0.0 23.03 3.47 V V
19 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha 0 1 0.0 5.0 18.24 4.39 V V
DIS 035619 Ilona Andrýsová CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000619 Alena Podrazká Geri od Černé Krásky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020719 Milena Vrbová Ansel Bridget Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040317 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059020 Alena Podrazká Jan Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002019 Lenka Chmelíková Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023120 Jiřina Dusilová Iness z Devonu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO