Cz En

021518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Pánková, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Loty, Kříženec

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  2. Druhá zkouška: 2/3, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  3. První zkouška: 3/3, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  4. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  5. II. zkouška A3 XS: 1/4, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  6. I. zkouška A3 XS: 3/4, 50.47 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  7. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  8. Druhá zkouška: 3/4, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  9. První zkouška: 1/4, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  11. Druhá zkouška: 1/2, 47.06 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  12. První zkouška: 1/2, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  14. Zkouška1 XSA3: 2/5, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  15. Zkouška2 XSA3: 3/5, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  16. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  17. Agility družstva S: Diskvalifikován

  18. Agility jednotlivci S: 32/45, 43.32 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  19. Jumping družstva S: 3/36, 30.58 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  20. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  21. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  22. Zkouška XSA3 1: Diskvalifikován

  23. Zkouška XSA3 2: 1/2, 56.72 s, 19.72 tr. b., 3.1 m/s

  24. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  25. Druhá zkouška XSA3: Diskvalifikován

  26. První zkouška XSA3: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  27. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  28. Agility S: 20/31, 44.95 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  29. Jumping S: Diskvalifikován

  30. Zkouška SA3: 6/18, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  31. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  32. XSA3 - 1 běh: 1/1, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  33. XSA3 - 2 běh: 1/1, 44.13 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  34. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  35. XSA2_1: 1/2, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  36. XSA2_2: 1/2, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  37. XSA2_3: 2/2, 46.62 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  38. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  39. Zkouška SA2 I: 1/6, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  40. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  41. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  42. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. První zkouška SA2: 2/4, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  45. Agility finale small: Diskvalifikován

  46. Mistrovske agility small: 3/15, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  47. Nedele Jumping small: 3/23, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  48. Nedele zkouska SA2: Diskvalifikován

  49. Sobota Agility small: Diskvalifikován

  50. Sobota Jumping small: 5/17, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  51. Sobota zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  53. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  54. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  55. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  56. Agility I.: Diskvalifikován

  57. Agility II.: 15/31, 50.88 s, 8.88 tr. b., 3.77 m/s

  58. Agility III.: 11/31, 52.08 s, 10.08 tr. b., 4.21 m/s

  59. Jumping I.: Diskvalifikován

  60. Jumping II.: Diskvalifikován

  61. Jumping III.: Diskvalifikován

  62. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  63. SA2 I.: 2/9, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  64. SA2 II.: Diskvalifikován

  65. SA2 III.: Diskvalifikován

  66. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  67. SA2 1. SA2: Diskvalifikován

  68. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  69. SA2 3. SA2: Diskvalifikován

  70. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  71. Druhá zkouška SA2: 2/5, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  72. První zkouška SA2: 2/5, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  73. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  74. SA2 1. SA2: 2/6, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  75. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  76. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  77. Druhá zkouška SA2: 2/7, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  78. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  79. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  80. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA2 II: 2/4, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  83. Druhá zkouška SA1: 1/5, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  84. První zkouška SA1: 2/5, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  85. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  86. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  87. I. zkouška SA1: 6/18, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  88. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  89. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  90. První zkouška SA1: 1/4, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  91. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  92. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  93. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  94. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  95. 1. zkouška SA1: 1/6, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  96. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  98. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  99. První zkouška SA1: 1/5, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s