Cz En

021518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Pánková, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Loty, Kříženec

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility I 250: 5/17, 50.34 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  3. Agility II 250: 5/18, 45.72 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  4. Agility III 250: Diskvalifikován

  5. Jumping I 250: 5/18, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  6. Jumping II 250: 6/16, 41.6 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  7. Jumping III 250: Diskvalifikován

  8. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  9. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  10. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 45.27 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  11. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  12. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  13. Druhá zkouška: 1/1, 50.44 s, 11.44 tr. b., 3.83 m/s

  14. První zkouška: 1/1, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  15. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  16. Agility Spokojenypes.cz XS: 1/3, 35.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  17. Jelení Agility XS: 1/3, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  18. Jumping Short XS: 1/3, 23.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  19. Jumping XS: 2/3, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  20. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  21. Agility Open XS: 2/3, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  22. Finále Agility XS: 1/3, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  23. Jumping XS: 1/3, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  24. Jumping XS neděle : 1/3, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  25. Zkouška XSA3: 1/1, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  26. Zkouška XSA3 neděle : Diskvalifikován

  27. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  28. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  29. První zkouška: Diskvalifikován

  30. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  31. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  32. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  33. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  34. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 50.11 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  35. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 46.92 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  36. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  37. Agility S: 16/36, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  38. Agility S družstva: 2/28, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  39. Hra S neděle: Diskvalifikován

  40. Hra S sobota: 7/28, 16.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  41. Jumping S: 19/36, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  42. Jumping S družstva: 1/28, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  44. Druhá zkouška: 1/2, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  45. První zkouška: Diskvalifikován

  46. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  47. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  48. První zkouška: 1/1, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  49. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  50. Druhá zkouška: 1/2, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  51. První zkouška: 1/2, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  52. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  53. Agility Individual: Diskvalifikován

  54. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  55. Jumping Individual: Diskvalifikován

  56. Jumping Squads as Individual: 1/19, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  57. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  58. 1. zkouška: 1/1, 52.15 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  59. 2. zkouška: 1/1, 58.18 s, 2.18 tr. b., 3.78 m/s

  60. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  61. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS: 1/3, 47.3 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  62. Agility Spokojenypes.cz XS: Diskvalifikován

  63. Jelení Jumping Short XS: 1/4, 22.34 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  64. PetExpert Jumping XS: 1/4, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  65. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  66. 1. Zkouška XSA3: 3/4, 52.37 s, 13.37 tr. b., 3.76 m/s

  67. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  69. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  70. 1.zkouška XSA3: 4/5, 47.97 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  71. 2.zkouška XSA3: 1/5, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  72. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  73. Agility I: 5/18, 53.78 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  74. Agility II: Diskvalifikován

  75. Jumping I: 1/19, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  76. Jumping II: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  78. 1 Zkouška XSA3: 1/6, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  79. 2 Zkouška XSA3: 3/6, 47.81 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  80. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  81. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  82. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška XSA3: 1/6, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  84. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  85. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 49.93 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  86. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  87. 3. Zkouška XSA3: 1/1, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  88. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  89. Druhá zkouška: 1/2, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  90. První zkouška: 1/2, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  91. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  92. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  93. První zkouška: Diskvalifikován

  94. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  95. Agility XS: Diskvalifikován

  96. Jumping XS: 1/3, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  97. Zkouška A3 XS: 1/2, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  98. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  99. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS: 1/5, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  100. Agility Spokojenypes.cz XS: 3/5, 52.46 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  101. Jelení Jumping XS: 1/5, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  102. Jumping Short XS Jacob & Joseph: 4/5, 24.82 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  103. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  104. Druhá zkouška: 3/5, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  105. První zkouška: 1/5, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  106. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  107. Agility LVT XS: Diskvalifikován

  108. Agility MR XS: Diskvalifikován

  109. JUMPING MR XS: Diskvalifikován

  110. jumping XS: Diskvalifikován

  111. ZKOUŠKA XSA3: 1/3, 49.04 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  112. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  113. I. agility XS: Diskvalifikován

  114. II. agility XS: 6/13, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  115. II. jumping XS: 2/13, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  116. I. jumping XS: Diskvalifikován

  117. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  118. Druhá zkouška: 2/3, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  119. První zkouška: 3/3, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  120. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  121. II. zkouška A3 XS: 1/4, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  122. I. zkouška A3 XS: 3/4, 50.47 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  123. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  124. Druhá zkouška: 3/4, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  125. První zkouška: 1/4, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  126. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  127. Druhá zkouška: 1/2, 47.06 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  128. První zkouška: 1/2, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  129. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  130. Zkouška1 XSA3: 2/5, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  131. Zkouška2 XSA3: 3/5, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  132. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  133. Agility družstva S: Diskvalifikován

  134. Agility jednotlivci S: 32/45, 43.32 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  135. Jumping družstva S: 3/36, 30.58 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  136. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  137. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  138. Zkouška XSA3 1: Diskvalifikován

  139. Zkouška XSA3 2: 1/2, 56.72 s, 19.72 tr. b., 3.1 m/s

  140. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  141. Druhá zkouška XSA3: Diskvalifikován

  142. První zkouška XSA3: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  143. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  144. Agility S: 20/31, 44.95 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  145. Jumping S: Diskvalifikován

  146. Zkouška SA3: 6/18, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  147. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  148. XSA3 - 1 běh: 1/1, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  149. XSA3 - 2 běh: 1/1, 44.13 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  150. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  151. XSA2_1: 1/2, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  152. XSA2_2: 1/2, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  153. XSA2_3: 2/2, 46.62 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  154. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  155. Zkouška SA2 I: 1/6, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  156. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  157. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  158. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  159. První zkouška SA2: 2/4, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  160. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  161. Agility finale small: Diskvalifikován

  162. Mistrovske agility small: 3/15, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  163. Nedele Jumping small: 3/23, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  164. Nedele zkouska SA2: Diskvalifikován

  165. Sobota Agility small: Diskvalifikován

  166. Sobota Jumping small: 5/17, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  167. Sobota zkouška SA2: Diskvalifikován

  168. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  169. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  170. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  171. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  172. Agility I.: Diskvalifikován

  173. Agility II.: 15/31, 50.88 s, 8.88 tr. b., 3.77 m/s

  174. Agility III.: 11/31, 52.08 s, 10.08 tr. b., 4.21 m/s

  175. Jumping I.: Diskvalifikován

  176. Jumping II.: Diskvalifikován

  177. Jumping III.: Diskvalifikován

  178. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  179. SA2 I.: 2/9, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  180. SA2 II.: Diskvalifikován

  181. SA2 III.: Diskvalifikován

  182. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  183. SA2 1. SA2: Diskvalifikován

  184. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  185. SA2 3. SA2: Diskvalifikován

  186. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  187. Druhá zkouška SA2: 2/5, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  188. První zkouška SA2: 2/5, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  189. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  190. SA2 1. SA2: 2/6, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  191. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  192. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  193. Druhá zkouška SA2: 2/7, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  194. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  195. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  196. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  197. Zkouška SA2 II: 2/4, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  198. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  199. Druhá zkouška SA1: 1/5, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  200. První zkouška SA1: 2/5, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  201. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  202. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  203. I. zkouška SA1: 6/18, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  204. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  205. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  206. První zkouška SA1: 1/4, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  207. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  208. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  209. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  210. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  211. 1. zkouška SA1: 1/6, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  212. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  213. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  214. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  215. První zkouška SA1: 1/5, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s