Cz En

Ilona Pánková

  1. Číslo: 005801
  2. OSA: Agility Kladno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 082316 (XS), Čiky

  2. 021518 (XS), Loty

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  2. Druhá zkouška, Loty: 1/2, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  3. První zkouška, Loty: 1/2, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  4. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  5. 1. zkouška, Loty: 1/1, 52.15 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  6. 2. zkouška, Loty: 1/1, 58.18 s, 2.18 tr. b., 3.78 m/s

  7. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  8. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS, Loty: 1/3, 47.3 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  9. Agility Spokojenypes.cz XS, Loty: Diskvalifikován

  10. Jelení Jumping Short XS, Loty: 1/4, 22.34 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  11. PetExpert Jumping XS, Loty: 1/4, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  12. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  13. 1. Zkouška XSA3, Loty: 3/4, 52.37 s, 13.37 tr. b., 3.76 m/s

  14. 2. Jumping XS, Loty: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška XSA3, Loty: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  17. 1.zkouška XSA3, Loty: 4/5, 47.97 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  18. 2.zkouška XSA3, Loty: 1/5, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  19. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  20. Agility I, Loty: 5/18, 53.78 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  21. Agility II, Loty: Diskvalifikován

  22. Jumping I, Loty: 1/19, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  23. Jumping II, Loty: Diskvalifikován

  24. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  25. 1 Zkouška XSA3, Loty: 1/6, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  26. 2 Zkouška XSA3, Loty: 3/6, 47.81 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  27. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  28. 1. Zkouška XSA3, Loty: Diskvalifikován

  29. 2. Jumping XS, Loty: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška XSA3, Loty: 1/6, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  31. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  32. 1. Zkouška XSA3, Loty: 1/1, 49.93 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  33. 2. Zkouška XSA3, Loty: 1/1, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  34. 3. Zkouška XSA3, Loty: 1/1, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  35. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  36. Druhá zkouška, Loty: 1/2, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  37. První zkouška, Loty: 1/2, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  38. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  39. Druhá zkouška, Loty: Diskvalifikován

  40. První zkouška, Loty: Diskvalifikován

  41. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  42. Agility XS, Loty: Diskvalifikován

  43. Jumping XS, Loty: 1/3, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  44. Zkouška A3 XS, Loty: 1/2, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  45. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  46. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS, Loty: 1/5, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  47. Agility Spokojenypes.cz XS, Loty: 3/5, 52.46 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  48. Jelení Jumping XS, Loty: 1/5, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  49. Jumping Short XS Jacob & Joseph, Loty: 4/5, 24.82 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  50. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  51. Druhá zkouška, Loty: 3/5, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  52. První zkouška, Loty: 1/5, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  53. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  54. Agility LVT XS, Loty: Diskvalifikován

  55. Agility MR XS, Loty: Diskvalifikován

  56. JUMPING MR XS, Loty: Diskvalifikován

  57. jumping XS, Loty: Diskvalifikován

  58. ZKOUŠKA XSA3, Loty: 1/3, 49.04 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  59. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  60. I. agility XS, Loty: Diskvalifikován

  61. II. agility XS, Loty: 6/13, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  62. II. jumping XS, Loty: 2/13, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  63. I. jumping XS, Loty: Diskvalifikován

  64. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  65. Druhá zkouška, Loty: 2/3, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  66. První zkouška, Loty: 3/3, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  67. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  68. II. zkouška A3 XS, Loty: 1/4, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  69. I. zkouška A3 XS, Loty: 3/4, 50.47 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  70. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  71. Druhá zkouška, Loty: 3/4, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  72. První zkouška, Loty: 1/4, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  73. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  74. Druhá zkouška, Loty: 1/2, 47.06 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  75. První zkouška, Loty: 1/2, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  76. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  77. Druhá zkouška, Čiky: Diskvalifikován

  78. První zkouška, Čiky: 2/2, 46.92 s, 2.92 tr. b., 3.03 m/s

  79. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  80. Druhá zkouška, Čiky: 1/2, 50.19 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  81. První zkouška, Čiky: 1/2, 48.52 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  82. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  83. Zkouška1 XSA3, Loty: 2/5, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  84. Zkouška2 XSA3, Loty: 3/5, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  85. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  86. Agility družstva S, Loty: Diskvalifikován

  87. Agility jednotlivci S, Loty: 32/45, 43.32 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  88. Jumping družstva S, Loty: 3/36, 30.58 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  89. Jumping jednotlivci S, Loty: Diskvalifikován

  90. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  91. Zkouška XSA3 1, Loty: Diskvalifikován

  92. Zkouška XSA3 2, Loty: 1/2, 56.72 s, 19.72 tr. b., 3.1 m/s

  93. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  94. Druhá zkouška XSA3, Loty: Diskvalifikován

  95. První zkouška XSA3, Loty: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  96. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  97. Agility S, Loty: 20/31, 44.95 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  98. Jumping S, Loty: Diskvalifikován

  99. Zkouška SA3, Loty: 6/18, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  100. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  101. XSA3 - 1 běh, Loty: 1/1, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  102. XSA3 - 2 běh, Loty: 1/1, 44.13 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  103. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  104. XSA2_1, Loty: 1/2, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  105. XSA2_2, Loty: 1/2, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  106. XSA2_3, Loty: 2/2, 46.62 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  107. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  108. Zkouška SA2 I, Loty: 1/6, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  109. Zkouška SA2 II, Loty: Diskvalifikován

  110. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  111. Druhá zkouška SA2, Loty: Diskvalifikován

  112. První zkouška SA2, Loty: 2/4, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  113. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  114. Agility finale small, Loty: Diskvalifikován

  115. Mistrovske agility small, Loty: 3/15, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  116. Nedele Jumping small, Loty: 3/23, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  117. Nedele zkouska SA2, Loty: Diskvalifikován

  118. Sobota Agility small, Loty: Diskvalifikován

  119. Sobota Jumping small, Loty: 5/17, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  120. Sobota zkouška SA2, Loty: Diskvalifikován

  121. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  122. Druhá zkouška SA2, Loty: Diskvalifikován

  123. První zkouška SA2, Loty: Diskvalifikován

  124. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  125. Agility I., Loty: Diskvalifikován

  126. Agility II., Loty: 15/31, 50.88 s, 8.88 tr. b., 3.77 m/s

  127. Agility III., Loty: 11/31, 52.08 s, 10.08 tr. b., 4.21 m/s

  128. Jumping I., Loty: Diskvalifikován

  129. Jumping II., Loty: Diskvalifikován

  130. Jumping III., Loty: Diskvalifikován

  131. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  132. SA2 I., Loty: 2/9, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  133. SA2 II., Loty: Diskvalifikován

  134. SA2 III., Loty: Diskvalifikován

  135. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  136. SA2 1. SA2, Loty: Diskvalifikován

  137. SA2 2. SA2, Loty: Diskvalifikován

  138. SA2 3. SA2, Loty: Diskvalifikován

  139. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  140. Druhá zkouška SA2, Loty: 2/5, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  141. První zkouška SA2, Loty: 2/5, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  142. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  143. SA2 1. SA2, Loty: 2/6, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  144. SA2 2. SA2, Loty: Diskvalifikován

  145. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  146. Druhá zkouška SA2, Loty: 2/7, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  147. První zkouška SA2, Loty: Diskvalifikován

  148. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  149. Zkouška SA2 I, Loty: Diskvalifikován

  150. Zkouška SA2 II, Loty: 2/4, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  151. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  152. Druhá zkouška SA1, Loty: 1/5, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  153. První zkouška SA1, Loty: 2/5, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  154. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  155. II. zkouška SA1, Loty: Diskvalifikován

  156. I. zkouška SA1, Loty: 6/18, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  157. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  158. Druhá zkouška SA1, Loty: Diskvalifikován

  159. První zkouška SA1, Loty: 1/4, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  160. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  161. II. zkouška SA1, Loty: Diskvalifikován

  162. I. zkouška SA1, Loty: Diskvalifikován

  163. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  164. 1. zkouška SA1, Loty: 1/6, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  165. 2. zkouška SA1, Loty: Diskvalifikován

  166. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  167. Druhá zkouška SA1, Loty: Diskvalifikován

  168. První zkouška SA1, Loty: 1/5, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s