Cz En

020719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milena Vrbová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Ansel Bridget Pražský Cyrano, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  2. Jumping: Diskvalifikován

  3. Zkouška 1: 4/6, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  4. Zkouška 2: 2/6, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  5. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  6. Agility LVT S: 1/11, 48.75 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  7. Jumping S: 6/12, 49.86 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  8. ZKOUŠKA SA2: 1/3, 47.38 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  9. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  10. II. Zk SA2: 1/5, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  11. I. Zk SA2: 1/5, 48.09 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  12. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  13. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  14. 2.Zkouška: 7/12, 42.45 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  15. Jumping: Diskvalifikován

  16. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  17. II. Zk SA2: 1/4, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  18. I. Zk SA2: 1/4, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  19. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  20. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  21. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  22. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  23. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  24. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  25. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  26. 2.běh se zónami: 3/41, 24.33 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  27. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  28. ZkA. SA2 I.: 1/5, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  29. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  30. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  31. 1. Zkouška A2 S: 2/12, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  32. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  34. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: 6/24, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  38. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  39. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  41. ZkA. SA1 I.: 2/7, 39.72 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  42. ZkA. SA1 II.: 1/7, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  43. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  44. Czech Imp Jump: 10/18, 25.05 s, 1.05 tr. b., 4.03 m/s

  45. Jumping 1: 5/18, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  46. Jumping 2: 9/18, 40.9 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  47. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  48. III. jumping S: Diskvalifikován

  49. II. jumping S: 7/31, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  50. I. jumping S: 4/30, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  51. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  52. Agility Spokojeného psa S: 3/22, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  53. Jacob & Joseph Jumping S: 15/22, 31.38 s, 6.38 tr. b., 3.92 m/s

  54. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  55. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  57. Czech Imp Jump: 4/20, 20.52 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  58. Jumping 1: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 : 10/20, 42.44 s, 7.44 tr. b., 3.79 m/s

  60. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  61. II. zkouška SA1: 2/9, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  62. I. zkouška SA1: 4/9, 45.93 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  63. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  64. Czech Imp Jump Small: 6/29, 23.3 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  65. Jumping 1 - Small: 16/29, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  66. Jumping 2 - Small: 10/29, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  67. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  68. Agility družstva S: 1/36, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. Agility jednotlivci S: 5/45, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  70. Jumping družstva S: 8/36, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  71. Jumping jednotlivci S: 33/45, 54.25 s, 23.25 tr. b., 2.75 m/s

  72. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  73. ZkA. SA1 I.: 2/6, 40.7 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  74. ZkA. SA1 II.: 1/6, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  75. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  76. Zkouška SA1 1: 1/2, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  77. Zkouška SA1 2: 1/2, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  78. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  79. 1.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  80. 2.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  81. Jumping S: Diskvalifikován

  82. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  83. Zk SA1 I.: 1/5, 40.09 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  84. Zk SA1 II.: 1/5, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s