033220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dagmar Bartoňová

    Arrow_down

Pes

  1. Doreen Jet Bat, Malý kontinentální španěl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 18. 05. 2024

  2. zkouška XSA2 1: 1/2, 45.6 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  3. zkouška XSA2 2: 1/2, 49.66 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  4. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  5. Jumping 1: 4/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  6. Jumping 2: 4/9, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  7. Tuneliáda: 6/9, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  8. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  9. Agility II XS: 11/33, 57.66 s, 21.66 tr. b., 3.26 m/s

  10. Agility I. XS: 8/37, 54.56 s, 1.56 tr. b., 3.48 m/s

  11. Jumping III XS: 6/34, 49.04 s, 4.04 tr. b., 3.47 m/s

  12. Jumping II. XS: 12/36, 41.71 s, 7.71 tr. b., 3.6 m/s

  13. Jumping IV XS - papillonů: 8/21, 48.6 s, 1.6 tr. b., 3.72 m/s

  14. Jumping I. XS: 9/36, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  15. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  16. 1. zkouška: 1/2, 61.02 s, 15.02 tr. b., 3.18 m/s

  17. 2. zkouška: Diskvalifikován

  18. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  19. A2 XS 1.zkouška: 1/3, 50.6 s, 5.6 tr. b., 3.75 m/s

  20. A2 XS 2.zkouška: 1/3, 55.9 s, 16.9 tr. b., 3.33 m/s

  21. Jumping XS: 2/15, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  22. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  23. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  25. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  26. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  28. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  29. Agility družstev XS: 2/15, 43.32 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  30. Agility jednotlivců XS: 14/28, 44.79 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  31. Hra neděle XS: 10/25, 18.74 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  32. Hra sobota XS: 8/13, 25.76 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  33. Jumping družstev XS: 8/15, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  34. Jumping jednotlivců XS: 7/28, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  35. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  36. Jumping III. XS: Diskvalifikován

  37. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  38. Jumping I. XS: 7/16, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  39. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  40. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  41. FRIDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  42. FRIDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 11/26, 56.85 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  43. SATURDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: 9/26, 79.68 s, 30.68 tr. b., 2.76 m/s

  44. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMAL: 10/24, 50.62 s, 8.62 tr. b., 4.19 m/s

  45. SATURDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  46. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  47. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  48. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  49. jumping XSA2: 2/6, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  50. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  51. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  52. Agility II XS: Diskvalifikován

  53. Agility I XS: 11/23, 55.73 s, 10.73 tr. b., 3.95 m/s

  54. Jumping II XS: 13/23, 48.56 s, 18.56 tr. b., 3.64 m/s

  55. Jumping I XS: Diskvalifikován

  56. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  57. Agility II XS: Diskvalifikován

  58. Agility I. XS: Diskvalifikován

  59. Jumping III XS: 8/26, 44.54 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  60. Jumping II. XS: 6/25, 47.82 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  61. Jumping IV XS - papillonů: Diskvalifikován

  62. Jumping I. XS: 6/26, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  63. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  64. 1. zkouška: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška: Diskvalifikován

  66. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. Agility II: Diskvalifikován

  69. Jumping I: 8/18, 48.46 s, 9.46 tr. b., 3.63 m/s

  70. Jumping II: 13/18, 49.85 s, 6.85 tr. b., 3.85 m/s

  71. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  72. Agility II XS: Diskvalifikován

  73. Agility I XS: 3/12, 67.47 s, 27.47 tr. b., 3.26 m/s

  74. Agility lepší běh XS: 8/12, 67.47 s, 27.47 tr. b., 3.26 m/s

  75. Jumping II XS: 1/8, 54.87 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  76. Jumping I XS: 8/11, 59.33 s, 14.33 tr. b., 3.71 m/s

  77. Jumping lepší běh XS: 2/11, 54.87 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  78. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  79. Agility II XS: 5/21, 55.13 s, 0.13 tr. b., 3.95 m/s

  80. Agility I XS: 14/23, 56.89 s, 17.89 tr. b., 3.41 m/s

  81. Jumping III XS: Diskvalifikován

  82. Jumping II XS: Diskvalifikován

  83. Jumping IV XS - papillonů: Diskvalifikován

  84. Jumping I XS: Diskvalifikován

  85. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  86. VITAR Agility Trial I: 1/2, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  87. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  88. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  89. Agility Trial I: 1/3, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  90. Agility Trial II: 1/3, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  91. Agility Trial III: Diskvalifikován

  92. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  93. Agility S: Diskvalifikován

  94. Agility S družstva: Diskvalifikován

  95. Hra S neděle: 4/35, 28.48 s, 0.48 tr. b., 3.86 m/s

  96. Hra S sobota: 11/28, 17.06 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  97. Jumping S: Diskvalifikován

  98. Jumping S družstva: Diskvalifikován

  99. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  100. Agility II XS: Diskvalifikován

  101. Agility I XS: Diskvalifikován

  102. Jumping III XS: 7/14, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  103. Jumping II XS: 9/14, 44.04 s, 14.04 tr. b., 3.59 m/s

  104. Jumping IV XS - papillonů: Diskvalifikován

  105. Jumping I XS: 3/14, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  106. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  107. Jumping 1 - A1: 1/2, 45.72 s, 6.72 tr. b., 3.72 m/s

  108. Jumping 2 - A1: 1/2, 43.02 s, 6.02 tr. b., 3.91 m/s

  109. Jumping 3 - A1: Diskvalifikován

  110. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  111. Agility Trial: Diskvalifikován

  112. Earth dog's labyrinth: 6/11, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  113. Frog's course: 3/11, 27.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  114. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  115. Jumping I: Diskvalifikován

  116. Jumping II: Diskvalifikován

  117. Jumping III: 2/7, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s