Cz En

050116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dagmar Bartoňová

    Člen KA

Pes

  1. Asha Jet Bat, Papillon

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  2. Agility: 1/3, 55.26 s, 0.26 tr. b., 3.84 m/s

  3. Agility 1: 1/3, 55.26 s, 0.26 tr. b., 3.84 m/s

  4. Agility 2: 1/3, 53.67 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  5. Jumping: 2/3, 55.91 s, 2.91 tr. b., 3.77 m/s

  6. Jumping 1: Diskvalifikován

  7. Jumping 2: 2/3, 55.91 s, 2.91 tr. b., 3.77 m/s

  8. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  9. zkouška XSA2 1: 1/5, 51.18 s, 0.18 tr. b., 3.36 m/s

  10. zkouška XSA2 2: 3/5, 54.72 s, 0.72 tr. b., 3.38 m/s

  11. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  12. A2 - Zkouška1: 1/3, 51.97 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  13. A2 - Zkouška 2: 1/3, 54.51 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  14. Mistrovství Seniorů - běh 1: 2/2, 42.57 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  15. Mistrovství Seniorů - běh 2: 2/2, 63.8 s, 25.8 tr. b., 2.55 m/s

  16. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  17. zkouška XSA2 1: 4/5, 63.94 s, 16.94 tr. b., 2.92 m/s

  18. zkouška XSA2 2: 4/5, 56.61 s, 8.61 tr. b., 3.41 m/s

  19. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  20. Agility I: Diskvalifikován

  21. Agility II: Diskvalifikován

  22. Jumping I: Diskvalifikován

  23. Jumping II: 7/18, 54.14 s, 8.14 tr. b., 3.79 m/s

  24. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  25. Agility II S: 29/43, 56.43 s, 26.43 tr. b., 3.05 m/s

  26. Agility I S: Diskvalifikován

  27. Jumping III S: 27/43, 56.82 s, 25.82 tr. b., 3.08 m/s

  28. Jumping II S: Diskvalifikován

  29. Jumping I S: Diskvalifikován

  30. Jumping IV papiloni S: Diskvalifikován

  31. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  32. Jumping I: 5/7, 58.22 s, 10.22 tr. b., 3.44 m/s

  33. Jumping II: 2/7, 41.95 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  34. Jumping III: Diskvalifikován

  35. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  36. zkouška XSA2 1: 5/8, 62.97 s, 11.97 tr. b., 3.02 m/s

  37. zkouška XSA2 2: 1/8, 52.56 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  38. zkouška XSA2 3: Diskvalifikován

  39. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  40. zkouška XSA2 1: 5/6, 55.83 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  41. zkouška XSA2 2: 3/6, 64.97 s, 11.97 tr. b., 2.97 m/s

  42. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  43. 1. zkouška: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška: 1/4, 53.17 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  45. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  46. Agility XSA: Diskvalifikován

  47. Jumping XSA: Diskvalifikován

  48. Zkouška XSA2: 3/3, 78.68 s, 27.68 tr. b., 2.55 m/s

  49. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  50. Agility družstva S: 15/36, 53.01 s, 6.01 tr. b., 3.72 m/s

  51. Agility jednotlivci S: 14/45, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  52. Jumping družstva S: 28/36, 42.24 s, 12.24 tr. b., 3.29 m/s

  53. Jumping jednotlivci S: 18/45, 37.79 s, 1.79 tr. b., 3.94 m/s

  54. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  55. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  56. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  57. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  58. Turnaj II: 15/16, 42.94 s, 10.94 tr. b., 3.42 m/s

  59. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  60. Agility Zk I: Diskvalifikován

  61. Agility Zk II: Diskvalifikován

  62. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  63. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška SA2: 1/7, 52.66 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  65. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  66. Jumping open SA: Diskvalifikován

  67. Jumping tunel SA: 12/14, 41.23 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  68. Zkouška SA2: 2/7, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  69. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  70. 1. zkouška SA2: 5/7, 54.68 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  71. 2. zkouška SA2: 4/8, 51.42 s, 9.42 tr. b., 3.5 m/s

  72. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  73. Agility open S: 13/17, 58.14 s, 20.0 tr. b., 3.34 m/s

  74. Tuneliáda S: 13/17, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  75. Zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  76. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Agility II: 19/38, 54.9 s, 9.9 tr. b., 3.57 m/s

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: Diskvalifikován

  81. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  82. Agility Trial I: 3/11, 45.32 s, 3.32 tr. b., 3.8 m/s

  83. Agility Trial II: 6/11, 59.27 s, 10.27 tr. b., 3.39 m/s

  84. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  85. Zkouška SA2 1 SA2: 7/11, 49.45 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  86. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  87. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  88. Agility Open: Diskvalifikován

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Jumping Open: 8/23, 51.78 s, 4.78 tr. b., 3.59 m/s

  91. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  92. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  93. Zkouška SA2 2 SA2: 10/14, 58.26 s, 23.26 tr. b., 2.81 m/s

  94. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  95. Agility Trial I: Diskvalifikován

  96. Agility Trial II: 3/11, 48.2 s, 7.2 tr. b., 3.28 m/s

  97. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  98. Agility - 1.kolo S: 18/35, 45.89 s, 6.89 tr. b., 3.79 m/s

  99. Jumping - 2.kolo S: 23/35, 34.98 s, 7.98 tr. b., 3.83 m/s

  100. Jumping hra S: 17/35, 25.32 s, 1.32 tr. b., 3.79 m/s

  101. Zkoušky SA2: 9/13, 51.65 s, 13.65 tr. b., 3.31 m/s

  102. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  103. Agility SA: 25/37, 57.9 s, 22.9 tr. b., 3.2 m/s

  104. Jumping SA: 16/40, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  105. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  107. Agility Trial I: 2/7, 48.22 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  108. Agility Trial II: 1/7, 47.9 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  109. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  110. Jumping SA S: Diskvalifikován

  111. Jumping special SA S: 8/23, 42.4 s, 0.4 tr. b., 3.96 m/s

  112. Zkouška SA1 SA1: 3/6, 41.1 s, 6.1 tr. b., 3.33 m/s

  113. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  114. 1.zkouška SA1: 2/6, 43.11 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  115. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  116. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  117. TRIAL II. SA1: 2/3, 52.12 s, 17.12 tr. b., 3.45 m/s

  118. TRIAL I. SA1: 2/3, 49.75 s, 7.75 tr. b., 3.32 m/s

  119. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  120. 1.zkouška SA1: 2/4, 53.09 s, 13.09 tr. b., 3.3 m/s

  121. 2.zkouška SA1: 2/4, 52.06 s, 19.06 tr. b., 3.28 m/s

  122. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  123. Jumping II S: Diskvalifikován

  124. Jumping I. S: 9/25, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  125. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  127. Jumping SA1: Diskvalifikován

  128. Zkouška II SA1: 1/3, 49.16 s, 0.16 tr. b., 3.46 m/s

  129. Zkouška I SA1: 2/3, 43.85 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  130. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  131. Agility Open: Diskvalifikován

  132. Agility Trial: 4/9, 50.4 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  133. Jumping Open: Diskvalifikován

  134. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  135. 1. zkouška SA1: 4/17, 48.09 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  136. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  137. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  138. Agility SA: 19/38, 55.08 s, 16.08 tr. b., 3.09 m/s

  139. Jumping SA: Diskvalifikován

  140. Zkouška SA1: 2/8, 51.33 s, 0.33 tr. b., 3.35 m/s

  141. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  142. Jumping S: Diskvalifikován

  143. zkouška 3 SA1: 1/4, 46.7 s, 8.7 tr. b., 3.25 m/s

  144. zkouška 4 SA1: Diskvalifikován

  145. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  146. Agility 2. kolo Small: Diskvalifikován

  147. Jumping 1.kolo Small: Diskvalifikován

  148. Jumping hra Small: Diskvalifikován

  149. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  150. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  151. Jump 1 S: Diskvalifikován

  152. Jump 2 S: 7/14, 70.43 s, 38.43 tr. b., 2.14 m/s

  153. Jump 3 S: 10/14, 43.47 s, 14.47 tr. b., 3.13 m/s

  154. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  155. Jumping S: Diskvalifikován

  156. Jumping speciál S: 12/19, 51.56 s, 11.56 tr. b., 3.65 m/s

  157. Zkouška SA1: Diskvalifikován