Cz En

040317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiřina Dusilová, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. Yaya Poslední skaut, Knírač malý

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  2. Agility "KRMIVA PUČÁLKA" S: Diskvalifikován

  3. Jumping A2,A3 "Grešík" S: 4/15, 40.58 s, 2.58 tr. b., 3.94 m/s

  4. Zkouška "CareMedica" SA3: Diskvalifikován

  5. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  6. Jumping S: Diskvalifikován

  7. Neděle Jumping S: 6/20, 39.9 s, 0.9 tr. b., 4.01 m/s

  8. Neděle zkouška2 SA3: 3/6, 52.35 s, 6.35 tr. b., 3.88 m/s

  9. Neděle Zkouška SA3 : 3/6, 51.71 s, 8.71 tr. b., 3.71 m/s

  10. Zkouška2 SA3: 1/6, 51.34 s, 9.34 tr. b., 3.66 m/s

  11. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  12. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  13. Agility S: Diskvalifikován

  14. Jumping S: Diskvalifikován

  15. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  16. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  17. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  18. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  19. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  20. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  22. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  23. Zkouška A3 II. S: Diskvalifikován

  24. Zkouška A3 I. S: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  26. Agility Open: Diskvalifikován

  27. Jumping Light: Diskvalifikován

  28. Jumping Open: Diskvalifikován

  29. KNÍRAČ - Agility Open: Diskvalifikován

  30. KNÍRAČ - Jumping Light : Diskvalifikován

  31. KNÍRAČ - Jumping Open: Diskvalifikován

  32. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  33. Agility S: 7/36, 50.27 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  34. Agility S družstva: Diskvalifikován

  35. Hra S neděle: 3/35, 25.67 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  36. Hra S sobota: Diskvalifikován

  37. Jumping S: Diskvalifikován

  38. Jumping S družstva: Diskvalifikován

  39. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  40. SA3 I.: Diskvalifikován

  41. SA3 II.: Diskvalifikován

  42. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  43. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: Diskvalifikován

  44. Jumping FirstAnimal S: Diskvalifikován

  45. Zkouška A3 Josera S: Diskvalifikován

  46. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  47. Agility S: Diskvalifikován

  48. Jumping S: Diskvalifikován

  49. Neděle Agility S: 3/25, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  50. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  51. Neděle Zkouška S3: Diskvalifikován

  52. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  54. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  55. SOUTĚŽ DVOJIC: 8/21, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  56. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 5/21, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  57. SOUTĚŽ KLUBŮ: 9/21, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  58. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 6/21, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  59. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  60. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  61. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška SA3: 4/7, 53.34 s, 0.34 tr. b., 4.03 m/s

  63. 3. Zkouška SA3: 3/5, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  64. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  65. 1. Zkouška SA3: 4/10, 53.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  66. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  67. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  68. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  71. Zkouška S A3 - I. : Diskvalifikován

  72. Zkouška S A3 - II. : Diskvalifikován

  73. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  74. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  75. A3 - Zkouška 2: Diskvalifikován

  76. Mistrovství Seniorů - běh 1: 6/7, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  77. Mistrovství Seniorů - běh 2: 1/7, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  78. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  79. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  81. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  82. 1. Zkouška SA3: 1/5, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  83. 2. Zkouška SA3: 3/5, 57.31 s, 12.31 tr. b., 3.47 m/s

  84. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  85. 1. Zkouška SA3: 1/4, 47.12 s, 13.12 tr. b., 3.8 m/s

  86. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  88. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  89. Zkouška SA3 II.: 3/4, 48.51 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  90. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  91. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  93. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  94. Agility S: 10/18, 49.29 s, 15.29 tr. b., 3.71 m/s

  95. Jumping S: 12/18, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  96. Zkouška A3 S: 5/10, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  97. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  98. NE Agility S: Diskvalifikován

  99. NE Jumping S: Diskvalifikován

  100. NE Zkouška SA3: Diskvalifikován

  101. SO Agility S: Diskvalifikován

  102. So Jumping S: 10/24, 44.83 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  103. SO Zkouška SA3: Diskvalifikován

  104. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  105. Agility S: Diskvalifikován

  106. Jumping S: Diskvalifikován

  107. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  108. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  109. 1. zkouška: Diskvalifikován

  110. 2. zkouška: Diskvalifikován

  111. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  112. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  115. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  116. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  118. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  119. Agility senioři: Diskvalifikován

  120. Jumping senioři: Diskvalifikován

  121. Zkouška1 A2: 2/7, 44.42 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  122. Zkouška2 A2: 1/7, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  123. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  124. Agility MR kniracu: 5/6, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  125. Agility Trial I: 4/7, 37.34 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  126. Agility Trial II: Diskvalifikován

  127. Jumping MR kniracu: 1/6, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  128. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  129. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška SA2: 3/6, 52.67 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  131. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  132. Senioři I S: Diskvalifikován

  133. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  134. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška SA2: 1/1, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  136. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  137. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  138. Jumping S_neděle: 9/14, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  139. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  140. SA2-neděle: Diskvalifikován

  141. SA2_sobota: Diskvalifikován

  142. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  143. A2 II S: Diskvalifikován

  144. A2 I S: Diskvalifikován

  145. Senioři I S: Diskvalifikován

  146. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  147. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  148. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  149. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  150. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  151. Zkouška2 SA2: 2/7, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  152. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  153. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  154. Zkouška2 SA2: 3/5, 45.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  155. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  156. Agility družstva S: Diskvalifikován

  157. Agility jednotlivci S: 31/45, 43.41 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  158. Jumping družstva S: 25/36, 38.76 s, 8.76 tr. b., 3.59 m/s

  159. Jumping jednotlivci S: 23/45, 36.35 s, 5.35 tr. b., 4.1 m/s

  160. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  161. Agility SA: 9/20, 48.0 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  162. Jumping SA: 5/20, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  163. Zkouška SA2: 3/5, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  164. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  165. Agility S: Diskvalifikován

  166. Jumping S: 8/14, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  167. Zkouška A2 S: 3/4, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  168. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  169. Neděle Agility SA: Diskvalifikován

  170. Neděle Jumping SA: Diskvalifikován

  171. Neděle Zkouška SA2: Diskvalifikován

  172. Sobota Agility SA: Diskvalifikován

  173. Sobota Jumping SA: Diskvalifikován

  174. Sobota Zkouška SA2 : Diskvalifikován

  175. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  176. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  177. 2. zkouška SA2: 2/5, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  178. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  179. AGILITY: 8/28, 49.11 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  180. JUMPING: Diskvalifikován

  181. SA2: Diskvalifikován

  182. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  183. 1.Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  184. 2.Zkouška - SA2: 4/9, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  185. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  186. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  187. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  188. Jumping - Small: Diskvalifikován

  189. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  190. Zkouška: 3/6, 51.49 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  191. Zkouška II: 1/6, 46.76 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  192. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  193. Agility S: 13/18, 52.94 s, 21.94 tr. b., 3.29 m/s

  194. Jumping S: 4/18, 32.57 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  195. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  196. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  197. 1.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  198. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  199. Jumping SA2+SA3: Diskvalifikován

  200. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  201. Agility - SA: Diskvalifikován

  202. Jumping - SA: Diskvalifikován

  203. ZkA - SA2: Diskvalifikován

  204. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  205. Neděle Jumping S: 6/35, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  206. Neděle Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  207. Neděle Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  208. Sobota Jumping SA: 14/39, 47.54 s, 6.54 tr. b., 4.1 m/s

  209. Sobota Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  210. Sobota zkouška I SA2: 3/16, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  211. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  212. Agility SA: Diskvalifikován

  213. Jumping SA: 10/25, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  214. Zkouška SA2: 3/5, 47.96 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  215. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  216. SA2 I.: Diskvalifikován

  217. SA2 II.: Diskvalifikován

  218. SA2 III.: Diskvalifikován

  219. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  220. SA2 I.: Diskvalifikován

  221. SA2 II.: Diskvalifikován

  222. SA2 III.: Diskvalifikován

  223. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  224. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  225. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  226. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  227. Agility - 1.kolo S: Diskvalifikován

  228. Jumping - 2.kolo S: Diskvalifikován

  229. Jumping hra S: Diskvalifikován

  230. Zkoušky SA2: 8/13, 48.97 s, 10.97 tr. b., 3.49 m/s

  231. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  232. Zkouška III. SA2: Diskvalifikován

  233. Zkouška II. SA2: 7/12, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  234. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  235. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  236. 1.ZK SA2: Diskvalifikován

  237. 2.ZK SA2: Diskvalifikován

  238. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  239. Agility S: 3/29, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  240. Jumping S: Diskvalifikován

  241. Zkoušky SA2: 4/12, 51.03 s, 1.03 tr. b., 3.72 m/s

  242. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  243. Agility S: Diskvalifikován

  244. Jumping S: 22/35, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  245. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  246. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  247. Agility neděle S: Diskvalifikován

  248. Agility S: Diskvalifikován

  249. Jumping neděle S: Diskvalifikován

  250. Jumping S: Diskvalifikován

  251. Zkouška neděle SA1: 1/10, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  252. Zkouška SA1: 1/11, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  253. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  254. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  255. JUMPING 2 S: 6/17, 40.01 s, 1.01 tr. b., 4.0 m/s

  256. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  257. Zkouška SA1: 2/8, 40.89 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  258. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  259. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  260. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  261. Zkouška SA1: 2/4, 45.87 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  262. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  263. Agility S: Diskvalifikován

  264. Jumping S: 2/19, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  265. Zkouska SA1: 2/6, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  266. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  267. 1.ZkA - SA1: Diskvalifikován

  268. 2.ZkA - SA1: Diskvalifikován

  269. 3.ZkA - SA1: 2/6, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  270. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  271. 1. Zka - SA1: 4/9, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  272. 2. Zka - SA1: 3/9, 30.14 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  273. Jumping - Small: Diskvalifikován

  274. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  275. Agility - SA: Diskvalifikován

  276. Jumping SA: 8/15, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  277. ZkA - SA1: 4/4, 51.85 s, 11.85 tr. b., 3.09 m/s

  278. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  279. agility SA: Diskvalifikován

  280. jumping SA: Diskvalifikován

  281. zkouška SA1: Diskvalifikován

  282. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  283. Agility_: 16/24, 50.71 s, 13.71 tr. b., 3.55 m/s

  284. Jumping_: Diskvalifikován

  285. Zkouška - SA1: 3/3, 40.87 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  286. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  287. Agility S: Diskvalifikován

  288. Jumping S: Diskvalifikován

  289. Zkouška - SA1: 4/11, 43.74 s, 5.74 tr. b., 3.16 m/s

  290. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  291. Agility S: Diskvalifikován

  292. Jumping S: Diskvalifikován

  293. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  294. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  295. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  296. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  297. Jumping - Small: Diskvalifikován