Cz En

014214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Benjamina Paulusová

Pes

  1. Deli Ozzie Libami, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  2. So-: 6/8, 54.81 s, 10.0 tr. b., 2.72 m/s

  3. So-Agility: Diskvalifikován

  4. So-Jumping: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  6. ZkA II. SA1: 7/9, 43.24 s, 14.24 tr. b., 2.82 m/s

  7. ZkA I. SA1: 4/9, 52.78 s, 23.78 tr. b., 2.24 m/s

  8. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  9. Agility S: Diskvalifikován

  10. Jumping S: Diskvalifikován

  11. Zkoušky SA1: 7/11, 54.65 s, 18.65 tr. b., 2.54 m/s

  12. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  13. AGILITY: Diskvalifikován

  14. JUMPING: 25/33, 46.12 s, 17.12 tr. b., 3.08 m/s

  15. SA1: Diskvalifikován

  16. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  17. Ne-: 3/9, 54.93 s, 5.0 tr. b., 2.95 m/s

  18. Ne-Agility: Diskvalifikován

  19. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  20. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  21. Agility S: Diskvalifikován

  22. Jumping S: Diskvalifikován

  23. Zkouska III SA1: 2/2, 104.72 s, 54.72 tr. b., 1.71 m/s

  24. Zkouska II SA1: 2/2, 61.73 s, 30.73 tr. b., 2.51 m/s

  25. Zkouska I SA1: Diskvalifikován

  26. Zkouska IV SA1: 5/7, 65.19 s, 16.19 tr. b., 2.75 m/s

  27. Zkouska VII SA1: 3/4, 93.84 s, 46.84 tr. b., 1.91 m/s

  28. Zkouska VI SA1: 5/7, 88.77 s, 55.77 tr. b., 1.97 m/s

  29. Zkouska V SA1: Diskvalifikován

  30. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  31. zkouška_1 SA1: 3/7, 43.46 s, 17.46 tr. b., 2.83 m/s

  32. zkouška_2 SA1: 4/7, 40.9 s, 24.9 tr. b., 3.01 m/s

  33. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  34. 5.prorubská: 6/6, 53.2 s, 19.2 tr. b., 1.95 m/s

  35. 6.prorubská: 5/6, 57.36 s, 22.36 tr. b., 2.2 m/s

  36. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  37. ZkA 1: Diskvalifikován

  38. ZkA 2: Diskvalifikován

  39. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  40. NE - Holdye memorial S: Diskvalifikován

  41. NE - jumping S: Diskvalifikován

  42. NE - Zkouška agility SA1: 2/2, 58.89 s, 26.89 tr. b., 2.67 m/s

  43. SO - agility S: Diskvalifikován

  44. SO - jumping S: 11/23, 44.46 s, 11.46 tr. b., 3.06 m/s

  45. SO - Zkouška agility SA1: 3/5, 61.88 s, 10.88 tr. b., 2.68 m/s

  46. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  47. AGILITY: 16/32, 62.2 s, 21.2 tr. b., 2.6 m/s

  48. JUMPING: 23/32, 49.92 s, 20.92 tr. b., 2.98 m/s

  49. SA1: 8/15, 48.16 s, 15.16 tr. b., 2.76 m/s

  50. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  51. AGILITY: Diskvalifikován

  52. JUMPING: 11/32, 55.09 s, 19.09 tr. b., 3.0 m/s

  53. SA1: 4/15, 54.96 s, 13.96 tr. b., 3.04 m/s

  54. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  55. Ne-Agility: 18/28, 71.84 s, 37.84 tr. b., 2.53 m/s

  56. Nedělní zkouška: 6/7, 59.34 s, 11.34 tr. b., 2.48 m/s

  57. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  58. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  59. So-Jumping: Diskvalifikován

  60. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  61. Agility S: 6/21, 59.19 s, 17.19 tr. b., 2.92 m/s

  62. Jumping S: Diskvalifikován

  63. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  64. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  65. 1. zkouška SA1: 12/13, 47.37 s, 15.37 tr. b., 2.96 m/s

  66. 2. zkouška SA1: 13/13, 55.54 s, 10.54 tr. b., 2.7 m/s

  67. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  68. Agility S: Diskvalifikován

  69. Jumping S: Diskvalifikován

  70. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  71. 1. zkouška SA1: 10/15, 38.21 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  72. 2. zkouška SA1: 10/15, 36.93 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  73. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  74. AGILITY S: Diskvalifikován

  75. JUMPING S: Diskvalifikován

  76. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  77. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  78. AGILITY: 10/26, 59.32 s, 13.32 tr. b., 2.71 m/s

  79. JUMPING SA1: 6/10, 33.03 s, 11.03 tr. b., 3.39 m/s

  80. SA1: Diskvalifikován

  81. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  82. 1. zkouška: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška : 11/16, 48.94 s, 13.94 tr. b., 2.94 m/s

  84. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  85. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška SA1: 7/10, 58.45 s, 14.45 tr. b., 2.84 m/s