Cz En

008314

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radomila Schmiedová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Lizy, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: 3/13, 31.27 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  4. Zkouška SA3: 4/7, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  5. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  6. Jumping: Diskvalifikován

  7. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  8. Agility SA: 6/20, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  9. Jumping SA: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  12. Agility S: 3/14, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  13. Jumping S: 11/14, 42.99 s, 13.99 tr. b., 3.65 m/s

  14. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  15. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  16. Agility veterání - Small: 2/8, 23.87 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  17. Jumping veteráni - Small: 2/8, 18.59 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  18. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  19. Ne-: 4/16, 49.52 s, 0.52 tr. b., 3.94 m/s

  20. Ne-Agility: Diskvalifikován

  21. Ne-Jumping: 14/35, 37.94 s, 2.94 tr. b., 3.72 m/s

  22. So-: Diskvalifikován

  23. So-Agility: 22/38, 47.88 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  24. So-Jumping: 8/38, 43.38 s, 1.38 tr. b., 4.06 m/s

  25. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  26. Agility - SA: 3/18, 40.41 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  27. Jumping - SA: Diskvalifikován

  28. ZkA - SA3: 4/8, 37.44 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  29. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  30. Agility SA: 14/25, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  31. Jumping SA: 7/25, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  32. Zkouška SA3: 5/18, 49.3 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  34. Druhá zkouška SA3: 1/8, 47.5 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  35. První zkouška SA3: 1/9, 46.38 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  36. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  37. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška SA3: 3/10, 43.46 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  39. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  40. Druhá zkouška SA3: 4/11, 51.87 s, 6.87 tr. b., 4.01 m/s

  41. První zkouška SA3: 2/11, 54.84 s, 2.84 tr. b., 4.01 m/s

  42. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  43. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  46. Druhá zkouška sobota SA3: 2/8, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  47. První zkouška sobota SA3: 4/9, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  48. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  49. Druhá zkouška SA3: 4/9, 51.31 s, 9.31 tr. b., 3.47 m/s

  50. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  52. Agility S: Diskvalifikován

  53. Jumping S: Diskvalifikován

  54. Zkoušky SA3: 9/12, 62.01 s, 19.01 tr. b., 3.39 m/s

  55. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  56. Agility S: Diskvalifikován

  57. Jumping S: 10/35, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  58. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  59. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  60. A3 - druhá zkouška SA3: 2/8, 42.75 s, 0.75 tr. b., 3.79 m/s

  61. A3 - první zkouška SA3: 1/8, 40.94 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  62. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  63. II. Zkouška: 5/9, 46.46 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  64. I. Zkouška: Diskvalifikován

  65. Jumping: 6/21, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  66. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  67. Jumping 1 S S: 4/17, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  68. Jumping 2 S S: 4/17, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  69. Tuneliáda S S: 4/15, 19.16 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  70. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  71. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  73. Jumping - Small: 5/29, 35.27 s, 3.27 tr. b., 3.97 m/s

  74. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  75. AGILITY S: 8/25, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  76. JUMPING S: 9/23, 34.34 s, 2.34 tr. b., 4.02 m/s

  77. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  78. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  79. Ne-: Diskvalifikován

  80. Ne-Agility: 3/33, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  81. Ne-Jumping: 8/31, 37.62 s, 1.62 tr. b., 3.8 m/s

  82. So-: Diskvalifikován

  83. So-Agility: Diskvalifikován

  84. So-Jumping: 8/34, 37.7 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  85. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  86. Agility - SA: 3/15, 35.62 s, 5.62 tr. b., 3.93 m/s

  87. Jumping SA: 7/15, 28.51 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  88. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  89. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  90. Agility_: 9/24, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  91. Jumping_: Diskvalifikován

  92. Zkouška - SA3: 7/13, 48.94 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  93. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  94. Agility S: 5/23, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  95. Jumping S: 4/23, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  96. Zkouška SA3: 4/12, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  97. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  98. 1. zkouška SA3: 2/8, 46.62 s, 0.62 tr. b., 3.88 m/s

  99. 2. zkouška SA3: 6/8, 48.16 s, 6.16 tr. b., 3.74 m/s

  100. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Agility: Diskvalifikován

  103. Jumping: 9/22, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  104. Jumping: Diskvalifikován

  105. Zkouška SA3: 6/14, 47.66 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  107. 1. zkouška SA3: 2/10, 46.44 s, 1.44 tr. b., 3.7 m/s

  108. 2. zkouška SA3: 5/10, 48.74 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  109. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  110. 1 SA3: 8/15, 43.87 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  111. 2 SA3: 6/15, 47.03 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  112. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  113. II. Packa SA3: 4/14, 45.35 s, 7.35 tr. b., 3.97 m/s

  114. I. Packa SA3: 4/14, 48.74 s, 16.74 tr. b., 3.78 m/s

  115. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  116. Agility: 10/28, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  117. Jumping: 5/28, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  118. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  120. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  122. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  123. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  124. I. zkouška SA3: 6/12, 45.8 s, 5.8 tr. b., 3.86 m/s

  125. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  126. Agilty: Diskvalifikován

  127. Jumping: 10/33, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  128. Zkouška SA3: 7/16, 48.87 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  129. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  130. 1. zkouška SA3: 3/10, 46.49 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  131. 2. zkouška SA3: 4/10, 41.08 s, 1.08 tr. b., 3.7 m/s

  132. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  133. 1. zkouška SA3: 2/9, 44.35 s, 8.35 tr. b., 3.72 m/s

  134. 2. zkouška SA3: 4/9, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.88 m/s

  135. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  136. II. zkouška SA3: 1/8, 41.08 s, 2.08 tr. b., 3.85 m/s

  137. II. zkouška SA3: 1/7, 47.66 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  138. I. zkouška SA3: 2/7, 56.31 s, 8.31 tr. b., 3.55 m/s

  139. I. zkouška SA3: 6/8, 44.78 s, 8.78 tr. b., 3.68 m/s

  140. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  141. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  143. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  144. Jumping SA3: 2/12, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  145. Zkouška první SA3: Diskvalifikován

  146. Zkouška VIP SA3: Diskvalifikován

  147. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  148. Agility SA: 14/24, 44.86 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  149. Jumping SA: 4/23, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  150. ZkA - SA3: 4/19, 47.73 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  151. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  152. Agility S: 5/33, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  153. Jumping S: 8/33, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  154. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  155. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  156. Agility Ne - SA: 12/38, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  157. Agility So - SA: 25/40, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  158. Jumping Ne - SA: 16/39, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  159. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  160. Zka Ne - SA3: 4/20, 49.46 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  161. Zka So - SA3: 6/19, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  162. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  163. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  164. Zkouška I SA3: 1/4, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  165. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  166. Agility S: 2/8, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  167. Hra S: 9/17, 20.53 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  168. Jumping S: 1/9, 33.07 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  169. Zkouška SA3: 5/8, 43.87 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  170. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  171. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  172. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  173. Jumping - Small: 17/36, 33.51 s, 1.51 tr. b., 3.94 m/s

  174. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  175. Ne-: Diskvalifikován

  176. Ne-Agility: Diskvalifikován

  177. So-: 4/12, 48.64 s, 1.64 tr. b., 3.64 m/s

  178. So-Agility: 3/35, 47.31 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  179. So-Jumping: 10/36, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  180. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  181. Agility: 9/27, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  182. Jumping: Diskvalifikován

  183. Zka - SA3: 9/18, 45.26 s, 7.26 tr. b., 3.65 m/s

  184. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  185. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  186. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  187. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  188. 2. Zka - SA3: 4/6, 43.15 s, 6.15 tr. b., 3.87 m/s

  189. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  190. AGI Kategorie A2+A3 S: 2/9, 40.16 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  191. AGI Kategorie A2+A3 S: Diskvalifikován

  192. JUMP Kategorie A2+A3 S: 3/11, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  193. JUMP Kategorie A2+A3 S: 4/11, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  194. Zkouška SA3: 1/5, 42.9 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  195. Zkouška SA3: 5/6, 37.87 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  196. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  197. Agility - Small: Diskvalifikován

  198. Jumping - Small: 9/32, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  199. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  200. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  201. Agility Trial I: Diskvalifikován

  202. Jumping Trial I: 9/18, 41.16 s, 2.16 tr. b., 4.11 m/s

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  204. 1. ZK SA3: 8/15, 53.11 s, 14.11 tr. b., 3.58 m/s

  205. 2. ZK SA3: 8/14, 44.89 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  206. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  207. Agility: 3/24, 50.9 s, 4.9 tr. b., 3.54 m/s

  208. Agility: Diskvalifikován

  209. FINÁLE: Diskvalifikován

  210. Jumping: 8/24, 43.69 s, 3.69 tr. b., 3.48 m/s

  211. Jumping: Diskvalifikován

  212. Zkouška SA3: 4/14, 47.91 s, 1.91 tr. b., 3.65 m/s

  213. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  214. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  215. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  216. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  217. Agility: Diskvalifikován

  218. Jumping: Diskvalifikován

  219. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  220. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  221. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  222. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  223. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  224. Agility: 14/28, 45.8 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  225. Jumping: 17/29, 46.74 s, 11.74 tr. b., 3.51 m/s

  226. Zkouška SA3: 3/16, 48.33 s, 4.33 tr. b., 3.72 m/s

  227. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  228. 1. zkouška SA3: 2/7, 47.92 s, 6.92 tr. b., 3.86 m/s

  229. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  230. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  231. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  232. 2. ZK SA3: 2/8, 46.82 s, 3.82 tr. b., 3.65 m/s

  233. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  234. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  235. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  236. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  237. 1. ZK SA3: 4/8, 47.79 s, 0.79 tr. b., 3.89 m/s

  238. 2. ZK SA3: 5/8, 65.05 s, 24.05 tr. b., 3.04 m/s

  239. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  240. Agility S: 8/32, 52.41 s, 11.41 tr. b., 3.68 m/s

  241. Jumping S: 5/30, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  242. Zkoušky SA3: 12/17, 54.97 s, 18.97 tr. b., 3.11 m/s

  243. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  244. Agility: 8/25, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  245. Jumping: 14/25, 45.21 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  246. Zka - SA3: 4/17, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  247. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  248. Agility - So: 19/45, 51.06 s, 3.06 tr. b., 3.54 m/s

  249. Jumping - So: 19/43, 60.42 s, 16.42 tr. b., 2.81 m/s

  250. ZkA - So: Diskvalifikován

  251. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  252. Agility S: 6/45, 47.99 s, 1.99 tr. b., 3.81 m/s

  253. Jumping S: 11/45, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  254. Teriéři agility S: 5/32, 47.99 s, 1.99 tr. b., 3.81 m/s

  255. Teriéři jumping S: 9/33, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  256. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  257. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  258. 1. Zkouška SA3: 8/11, 54.83 s, 19.83 tr. b., 2.57 m/s

  259. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  260. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  261. Agility S: 16/26, 44.94 s, 10.94 tr. b., 3.85 m/s

  262. Jumping S: Diskvalifikován

  263. Zkouska SA3: Diskvalifikován

  264. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  265. 1. Zka: Diskvalifikován

  266. 2. Zka: 13/17, 50.08 s, 13.08 tr. b., 3.79 m/s

  267. Jumping: 12/36, 35.3 s, 1.3 tr. b., 3.99 m/s

  268. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  269. 1.zkouška: Diskvalifikován

  270. 2.zkouška: 8/10, 45.85 s, 8.85 tr. b., 3.32 m/s

  271. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  272. 1. zkouška SA3: 2/10, 48.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  273. 2. zkouška SA3: 6/10, 54.1 s, 6.1 tr. b., 3.55 m/s

  274. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  275. Agility S: 15/27, 57.5 s, 13.5 tr. b., 2.97 m/s

  276. Jumping S: 3/27, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  277. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  278. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  279. Agility So Small: 6/32, 50.29 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  280. Jumping So Small: 9/31, 43.23 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  281. SA3 So: 7/16, 54.29 s, 4.29 tr. b., 3.46 m/s

  282. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  283. Agility: 9/19, 43.29 s, 11.29 tr. b., 3.65 m/s

  284. Jumping: Diskvalifikován

  285. ZkA: Diskvalifikován

  286. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  287. Agility - Ne: 6/18, 46.1 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  288. Agility - So: Diskvalifikován

  289. Jumping - Ne: 8/18, 31.92 s, 0.92 tr. b., 3.88 m/s

  290. Jumping - So: 6/20, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  291. ZkA - Ne: 4/7, 49.5 s, 6.5 tr. b., 3.49 m/s

  292. ZkA - So: Diskvalifikován

  293. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  294. Zka 1: Diskvalifikován

  295. Zka 2: 3/8, 46.08 s, 6.08 tr. b., 3.52 m/s

  296. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  297. Zkouska SA3 1: 6/17, 52.64 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  298. Zkouska SA3 2: 3/17, 52.53 s, 0.53 tr. b., 3.62 m/s

  299. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  300. Agility: 23/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  301. Agility 2: 23/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  302. Jumping: 13/29, 49.03 s, 12.03 tr. b., 3.67 m/s

  303. Jumping 2: 9/28, 50.94 s, 12.94 tr. b., 3.38 m/s

  304. Zkouška: 6/15, 59.19 s, 11.19 tr. b., 3.21 m/s

  305. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  306. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  307. 2. ZK SA3: 5/17, 46.71 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  308. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  309. Agility: 14/27, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  310. Jumping: 8/27, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  311. Zkouška: Diskvalifikován

  312. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  313. 1. ZK SA3: 8/16, 44.76 s, 5.76 tr. b., 3.66 m/s

  314. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  315. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  316. agility: Diskvalifikován

  317. jumping: 7/34, 41.29 s, 2.29 tr. b., 4.04 m/s

  318. zkouška: 10/19, 50.33 s, 8.33 tr. b., 3.68 m/s

  319. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  320. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  321. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  322. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  323. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  324. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  325. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  326. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  327. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  328. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  329. Agility: Diskvalifikován

  330. Jumping: 10/26, 43.69 s, 7.69 tr. b., 3.75 m/s

  331. ZkA: 7/12, 58.08 s, 15.08 tr. b., 3.24 m/s

  332. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  333. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 14/23, 43.6 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  334. Jumping S: 10/25, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  335. Zkouška Agility SA3: 6/10, 55.45 s, 13.45 tr. b., 3.35 m/s

  336. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  337. Agility Ne: Diskvalifikován

  338. Agility So: 21/35, 45.83 s, 10.83 tr. b., 3.05 m/s

  339. Jumping Ne: 15/35, 34.42 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  340. Jumping So: Diskvalifikován

  341. ZkA Ne: 2/10, 44.01 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  342. ZkA So: Diskvalifikován

  343. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  344. 1. Zka: Diskvalifikován

  345. 2. Zka: 1/7, 38.37 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  346. Jumping: Diskvalifikován

  347. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  348. (1) zkouška: Diskvalifikován

  349. (2) zkouška: 2/15, 49.85 s, 2.85 tr. b., 3.25 m/s

  350. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  351. 1.ZK SA2: 2/4, 44.04 s, 6.04 tr. b., 3.29 m/s

  352. 2.ZK SA2: Diskvalifikován

  353. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  354. Agility: 8/29, 49.54 s, 10.54 tr. b., 2.73 m/s

  355. Jumping: Diskvalifikován

  356. Zka: 1/12, 47.59 s, 3.59 tr. b., 3.45 m/s

  357. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  358. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  359. MR kříženců: 8/24, 47.49 s, 13.49 tr. b., 3.43 m/s

  360. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  361. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  362. 1. ZK SA2: 1/8, 44.72 s, 0.72 tr. b., 3.64 m/s

  363. 2. ZK SA2: 1/8, 44.85 s, 5.85 tr. b., 3.66 m/s

  364. 3. ZK SA2: 1/8, 50.16 s, 8.16 tr. b., 3.11 m/s

  365. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  366. Agility: 16/29, 46.25 s, 13.25 tr. b., 3.07 m/s

  367. Jumping: Diskvalifikován

  368. Zka: 1/2, 39.97 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  369. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  370. Jumping SA2: 1/6, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  371. Zkouška 1 SA2: 1/6, 38.74 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  372. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  373. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  374. 1. ZK SA2: 3/8, 42.33 s, 7.33 tr. b., 3.35 m/s

  375. 2. ZK SA2: 2/8, 43.13 s, 6.13 tr. b., 3.36 m/s

  376. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  377. Agility: 12/31, 51.45 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  378. Agility: 12/30, 49.73 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  379. Jumping: 18/31, 41.24 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  380. Jumping: Diskvalifikován

  381. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  382. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  383. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  384. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  385. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  386. Agility: Diskvalifikován

  387. Jumping: 12/34, 35.93 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  388. Zkouška SA2: 3/11, 49.84 s, 13.84 tr. b., 3.47 m/s

  389. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  390. 1.ZK SA2: 4/10, 51.39 s, 10.39 tr. b., 3.23 m/s

  391. 2. ZK SA2: 6/10, 54.3 s, 22.3 tr. b., 2.8 m/s

  392. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  393. Agility: 11/33, 54.6 s, 12.6 tr. b., 3.08 m/s

  394. Jumping: Diskvalifikován

  395. Zkouška SA2: 3/11, 43.64 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  396. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  397. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  398. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  399. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  400. 1. zkouška SA2: 4/10, 65.32 s, 30.32 tr. b., 2.3 m/s

  401. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  402. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  403. 1. ZK SA2: 2/11, 55.37 s, 5.37 tr. b., 3.0 m/s

  404. 2.ZK SA2: Diskvalifikován

  405. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  406. SA2 - 1. zk SA2: Diskvalifikován

  407. SA2 - 2. zk SA2: Diskvalifikován

  408. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  409. Agility: 13/34, 54.26 s, 9.26 tr. b., 3.02 m/s

  410. Jumping: 19/33, 42.77 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  411. ZkA: 7/12, 54.77 s, 14.77 tr. b., 2.7 m/s

  412. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  413. "Agility ""O pohár města Děčína"" S": 7/19, 70.78 s, 29.78 tr. b., 2.83 m/s

  414. Jumping S: 5/19, 47.12 s, 13.12 tr. b., 3.35 m/s

  415. Zkouška II. SA2: 2/7, 42.94 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  416. Zkouška I. SA2: 6/10, 47.26 s, 10.26 tr. b., 2.81 m/s

  417. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  418. Agility S: 21/37, 47.23 s, 10.23 tr. b., 3.47 m/s

  419. Jumping S: 19/39, 44.36 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  420. SA2: Diskvalifikován

  421. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  422. Agility: Diskvalifikován

  423. Agility: Diskvalifikován

  424. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  425. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  426. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  427. Zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  428. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  429. II. Zka SA1: 3/6, 47.42 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  430. I. Zka SA1: 3/6, 45.26 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  431. Jumping - S: 21/31, 53.75 s, 15.75 tr. b., 2.72 m/s

  432. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  433. (1) Kubíkův běh: 4/9, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  434. (2) Ferpíkův běh: 5/9, 32.99 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  435. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  436. 1. zk SA1: 3/6, 38.86 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  437. 2. zk SA1: Diskvalifikován

  438. Jumping - S: 14/19, 58.61 s, 24.61 tr. b., 2.83 m/s

  439. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  440. Agility: Diskvalifikován

  441. Jumping: 26/32, 49.09 s, 12.09 tr. b., 3.24 m/s

  442. ZkA: Diskvalifikován

  443. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  444. Zka 1: 3/5, 49.4 s, 5.4 tr. b., 2.91 m/s

  445. ZkA 2: Diskvalifikován

  446. ZkA 3: 5/5, 65.29 s, 26.29 tr. b., 2.3 m/s

  447. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  448. Agility - So: 21/34, 72.29 s, 22.29 tr. b., 2.77 m/s

  449. Jumping - So: 18/34, 59.13 s, 29.13 tr. b., 2.71 m/s

  450. ZkA 1: 3/8, 50.23 s, 15.23 tr. b., 2.99 m/s

  451. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  452. Agility S: Diskvalifikován

  453. Jumping S: 23/31, 64.94 s, 27.94 tr. b., 2.57 m/s

  454. SA1: 2/9, 45.77 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  455. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  456. ZkA 1: 2/7, 33.24 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  457. ZkA 2: 5/7, 49.59 s, 13.59 tr. b., 2.8 m/s

  458. ZKA 3: 2/6, 40.17 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  459. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  460. Agility: Diskvalifikován

  461. Agility finále: Diskvalifikován

  462. Jumping: 12/27, 49.0 s, 19.0 tr. b., 2.92 m/s

  463. ZkA: 3/5, 41.25 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  464. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  465. Agility: 15/30, 67.31 s, 20.31 tr. b., 2.73 m/s

  466. Jumping: Diskvalifikován

  467. ZkA: 4/6, 46.03 s, 5.03 tr. b., 3.06 m/s

  468. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  469. Agility: 15/22, 54.98 s, 18.98 tr. b., 2.78 m/s

  470. Jumping: Diskvalifikován

  471. Jumping: Diskvalifikován

  472. Zkouška: 1/1, 64.84 s, 23.84 tr. b., 2.39 m/s

  473. Zkouška: Diskvalifikován

  474. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  475. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  476. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován