Cz En

088115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Benešová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Hesy Javorův dvůr, Border terier

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  2. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  3. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  4. 3.kvalifikace: 3/25, 25.99 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  5. Východočeské finále: Diskvalifikován

  6. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  7. Agility S: 3/8, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  8. Hra S: 6/7, 34.92 s, 15.0 tr. b., 2.98 m/s

  9. Jumping S: 2/8, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  10. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  12. 1. Zkouška SA3: 5/8, 44.98 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  13. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. 3. Zkouška SA3: 1/8, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  15. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  16. 1.zkouška: 2/6, 48.5 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  17. 2.zkouška: Diskvalifikován

  18. Jumping Standard: 7/11, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  19. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  20. 1.zkouška SA3: 5/6, 48.44 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  21. 2.zkouška SA3: 5/6, 51.16 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  22. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  23. Ne-: 7/12, 46.39 s, 8.39 tr. b., 3.64 m/s

  24. Ne-Agility: Diskvalifikován

  25. Ne-Jumping: 13/31, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  26. So-: Diskvalifikován

  27. So-Agility: 14/34, 44.67 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  28. So-Jumping: 3/34, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  29. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  30. 1. Zkouška A3 SA3: 3/6, 52.4 s, 13.4 tr. b., 3.66 m/s

  31. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  32. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 14/15, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  34. Agility hra: 8/13, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  35. Agility Open: 20/39, 44.58 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  36. Agility Trial: 4/12, 46.61 s, 1.61 tr. b., 3.88 m/s

  37. Jumping Open: Diskvalifikován

  38. Tuneliada: 23/33, 31.21 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  39. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  40. II. zkouška SA3: 2/6, 44.25 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  41. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  43. III. zkouška SA3: 2/4, 46.22 s, 24.22 tr. b., 3.2 m/s

  44. II. zkouška SA3: 1/4, 37.72 s, 5.72 tr. b., 3.95 m/s

  45. I. zkouška SA3: 1/4, 40.2 s, 0.2 tr. b., 3.98 m/s

  46. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  47. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  48. JUMPING 2 S: 2/19, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  49. JUMPING 3 S: 3/19, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  50. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  51. II. zkouška SA3: 4/6, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  52. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  54. 1. jumping: 11/20, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  55. 2.jumping: Diskvalifikován

  56. 3.jumping: 6/20, 21.67 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  57. Východočeské finále: Diskvalifikován

  58. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  59. Agility 1 S: 3/20, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  60. Jumping 1 S: 12/28, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  61. Zkouška 1 SA3: 12/14, 55.87 s, 21.87 tr. b., 3.38 m/s

  62. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  63. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  64. I. zkouška SA2: 3/6, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  65. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  66. 1.zkouška: 1/7, 43.37 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  67. 2.zkouška: Diskvalifikován

  68. Jumping: 6/10, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  70. 1.zkouška: 1/6, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  71. 2.zkouška: 2/6, 32.9 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  72. Jumping: 13/16, 34.28 s, 14.28 tr. b., 3.79 m/s

  73. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  74. So-: 1/14, 42.81 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  75. So-Agility: Diskvalifikován

  76. So-Jumping: 14/36, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  77. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  78. 1.vítězná: Diskvalifikován

  79. 2.vítězná: 4/8, 44.04 s, 5.04 tr. b., 3.84 m/s

  80. Jumping: 2/25, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  81. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  82. 1. zkouška A2 SA2: 1/9, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  83. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  84. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 6/13, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  85. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  86. II. zkouška SA2: 3/6, 44.52 s, 10.52 tr. b., 3.71 m/s

  87. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  88. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  89. 11.prorubská: Diskvalifikován

  90. 12.prorubská: Diskvalifikován

  91. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  92. Zkoušky A2-1 SA2: Diskvalifikován

  93. Zkoušky A2-2 SA2: 2/5, 43.63 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  94. Zkoušky A2-3 SA2: 2/5, 40.86 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  95. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  96. Jumping (1): Diskvalifikován

  97. Jumping (2): 9/16, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  98. Zkouška: Diskvalifikován

  99. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  100. Agility 1 S: Diskvalifikován

  101. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  102. Zkouška 1 SA2: 5/12, 47.59 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  103. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  104. 1.zkouška: 4/4, 47.62 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  105. 2.zkouška: 2/4, 47.29 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  106. Jumping Open: Diskvalifikován

  107. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  108. 1.zkouška: Diskvalifikován

  109. 2.zkouška: 7/9, 45.47 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  110. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  111. So-: Diskvalifikován

  112. So-Agility: Diskvalifikován

  113. So-Jumping: Diskvalifikován

  114. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  115. Agility I: Diskvalifikován

  116. Agility II: Diskvalifikován

  117. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  118. Agility: 5/14, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  119. Agility Open: Diskvalifikován

  120. Jumping Open: 17/25, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  121. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  122. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  123. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  124. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: Diskvalifikován

  125. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  126. zkouška_1 SA1: 2/7, 33.16 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  127. zkouška_2 SA1: Diskvalifikován

  128. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  129. 10.prorubská: 1/3, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  130. 9.prorubská: 1/3, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  131. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  132. 7.prorubská: 2/3, 44.96 s, 16.96 tr. b., 2.96 m/s

  133. 8.prorubská: Diskvalifikován

  134. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  135. 5.prorubská: 1/6, 23.66 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  136. 6.prorubská: 2/6, 35.51 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  137. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  138. 3.prorubská: Diskvalifikován

  139. 4.prorubská: Diskvalifikován