Cz En

004414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Frimmelová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  2. 1. Jumping S: 4/17, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. 2. Jumping S: 4/16, 37.08 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  4. 3. Agility S: 3/16, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  5. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  6. 1. zkouška SA3: 2/10, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  7. 2. zkouška SA3: 1/10, 48.66 s, 0.66 tr. b., 3.72 m/s

  8. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  9. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška SA3: 2/9, 46.56 s, 1.56 tr. b., 3.65 m/s

  11. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  12. Agility Small: 8/27, 47.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  13. Jumping Small: Diskvalifikován

  14. Zkouška SA3: 5/11, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  15. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  16. AGILITY DRUZSTVA: 8/57, 48.53 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  17. J Agility: 6/35, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  18. J Hra: 6/35, 40.33 s, 0.33 tr. b., 3.92 m/s

  19. J Jumping: 9/36, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  20. JUMPING DRUZSTVA: 39/57, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  21. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  22. 1. Agility S: 6/23, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  23. 1. Jumping S: 6/23, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  24. 2. Agility S: 3/23, 49.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  25. 2. Jumping S: 5/23, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  26. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  27. Finále Ag S: Diskvalifikován

  28. I. Agility S: 2/20, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  29. I. Jumping S: 2/20, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  30. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  31. agility SA: 1/28, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  32. jumping SA: 1/28, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  33. zkouška SA3: 1/7, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  34. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  35. Agility SA: 6/20, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  36. Jumping SA: 11/20, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  37. Zkouška SA3: 4/5, 44.11 s, 0.11 tr. b., 3.99 m/s

  38. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  39. Ju Agility IV: 3/15, 44.76 s, 3.43 tr. b., 4.42 m/s

  40. Ju Agility V: Diskvalifikován

  41. Ju Agility VI: 5/15, 47.26 s, 4.88 tr. b., 3.98 m/s

  42. Ju Jumping IV: 3/15, 37.03 s, 3.25 tr. b., 4.4 m/s

  43. Ju Jumping V: 7/14, 42.72 s, 6.12 tr. b., 3.93 m/s

  44. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  45. Agility I: 3/16, 50.37 s, 4.8 tr. b., 3.87 m/s

  46. Agility II: 5/16, 50.41 s, 10.07 tr. b., 3.87 m/s

  47. Agility III: 3/16, 53.7 s, 3.55 tr. b., 3.71 m/s

  48. Jumping I: 5/16, 44.95 s, 1.59 tr. b., 4.18 m/s

  49. Jumping II: 7/16, 45.52 s, 3.58 tr. b., 3.95 m/s

  50. Jumping III: Diskvalifikován

  51. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  52. Agility I: 3/9, 48.3 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  53. Agility II: 3/9, 43.77 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  54. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  55. Agility SA: Diskvalifikován

  56. Jumping SA: 10/33, 36.54 s, 1.54 tr. b., 3.89 m/s

  57. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  59. Agility SA: 15/34, 49.03 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  60. Jumping SA: 24/34, 40.14 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  61. Zkouška SA3: 3/15, 52.0 s, 1.0 tr. b., 3.65 m/s

  62. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  63. Agility Open: Diskvalifikován

  64. Agility Trial: 1/10, 44.52 s, 0.52 tr. b., 3.73 m/s

  65. Jumping Open: 7/14, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  66. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  67. Agility S: 8/23, 50.04 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  68. Jumping S: 4/24, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  69. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  70. Agility Ju: 18/35, 49.72 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  71. Agility Squads: 27/59, 43.67 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  72. Hra Ju: Diskvalifikován

  73. Jumping Ju: 8/35, 47.32 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  74. Jumping Squads: 43/59, 44.54 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  75. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  76. druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. první zkouška SA3: 3/6, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  78. třetí zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  80. Agility Small: 6/24, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  81. Jumping Small: 6/24, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  82. Zk SA3: 2/9, 47.61 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  83. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  84. 1. Agility S: 1/19, 47.9 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  85. 1. Jumping S: 2/20, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  86. 2. Agility S: 8/19, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  87. 2. Jumping S: 1/20, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  88. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  89. Agility l. S: 6/31, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  90. Agility S Fin: 7/14, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  91. Jumping II. S: 6/32, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  92. Jumping I. S: 5/32, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  93. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  94. QA1 agility: 15/67, 45.33 s, 1.33 tr. b., 4.19 m/s

  95. QA2 agility: 17/64, 45.1 s, 0.1 tr. b., 4.37 m/s

  96. QA3 agility: 35/68, 44.23 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  97. QJ1 jumping: 13/68, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  98. QJ2 jumping: 27/69, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  99. QJ3 jumping: 20/66, 41.65 s, 3.65 tr. b., 3.89 m/s

  100. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  101. Agility SA sobota: 2/6, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  102. Jumping SA sobota: 4/6, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  103. Zkouška SA3 sobota: 1/3, 41.37 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  104. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  105. Agility 1 Ju: 9/22, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  106. Agility 2 Ju: 6/22, 39.5 s, 0.47 tr. b., 4.3 m/s

  107. Agility 3 Ju: 12/22, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  108. Agility 4 Ju: 5/20, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  109. Jumping 1 Ju: 5/22, 31.99 s, 0.53 tr. b., 4.66 m/s

  110. Jumping 2 Ju: 8/20, 33.66 s, 6.1 tr. b., 4.31 m/s

  111. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  112. Agility S: 10/17, 45.76 s, 12.76 tr. b., 3.56 m/s

  113. Jumping S: 13/18, 35.18 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  114. Zk SA3: 3/7, 40.29 s, 7.29 tr. b., 3.7 m/s

  115. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  116. Agility družstva: 30/48, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  117. Agility - junioři: 6/30, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  118. Jumping družstva: 13/48, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  119. Jumping - junioři: 10/30, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  120. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  121. 1. ZK SA3: 2/8, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  122. 2. ZK SA3: 2/8, 49.0 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  123. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  124. Agility S: 4/17, 47.32 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  125. Jumping S: 1/17, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  126. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  127. Agility S: 2/17, 41.05 s, 1.05 tr. b., 3.85 m/s

  128. Jumping S: 4/17, 36.29 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  129. Zkouška SA3: 3/8, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  130. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  131. Agility S: Diskvalifikován

  132. Jumping S: Diskvalifikován

  133. Zk SA3: 1/8, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  134. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  135. III.zkouška SA3: 1/6, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  136. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  137. I.zkouška SA3: 4/6, 54.0 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  138. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  139. 1.zkouška SA3: 1/2, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  140. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  141. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  142. 1. Zk SA3: Diskvalifikován

  143. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  144. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  145. Agility S: 10/22, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  146. Jump S: 6/22, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  147. Zkouška SA3: 3/8, 47.73 s, 6.73 tr. b., 3.79 m/s

  148. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  149. Agility Small: 12/32, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  150. Jumping Small: 9/31, 31.05 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  151. Zk SA3: Diskvalifikován

  152. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  153. Agility S: 5/21, 52.29 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  154. Jumping I. S: 9/21, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  155. Jumping ll. S: Diskvalifikován

  156. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  157. J Agility 1: 11/23, 43.0 s, 6.12 tr. b., 4.23 m/s

  158. J Agility 2: 12/22, 35.7 s, 7.25 tr. b., 4.23 m/s

  159. J Agility 3: 4/23, 41.14 s, 0.82 tr. b., 4.42 m/s

  160. J Agility 4: 5/22, 44.86 s, 3.4 tr. b., 4.19 m/s

  161. J Jumping 1: 8/23, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  162. J Jumping 2: 10/23, 33.02 s, 1.88 tr. b., 4.39 m/s

  163. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  164. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  165. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  166. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  167. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  168. Agility: 9/58, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  169. Agility - J: 23/42, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  170. Jumping: Diskvalifikován

  171. Jumping - J: 10/42, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  172. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  173. druhá zkouška SA3: 1/3, 51.1 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  174. první zkouška SA3: Diskvalifikován

  175. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  176. Agility I: 2/10, 47.72 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  177. Agility II: 2/10, 47.7 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  178. Jumping: 7/10, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  179. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  180. Agility Final S: 4/12, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  181. Agility S: Diskvalifikován

  182. Jumping II. S: 8/21, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  183. Jumping I. S: 9/24, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  184. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  185. Agility Open II Small: 17/52, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  186. Agility Open I Small: 9/61, 45.94 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  187. Jumping IV, MR-pudl S: 8/16, 36.42 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  188. Jumping Open III Small: 30/53, 46.54 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  189. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  190. Jumping Open I Small: Diskvalifikován

  191. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  192. Agility III - Small - Junioři: 20/36, 46.66 s, 19.66 tr. b., 3.49 m/s

  193. Agility II - Small - Junioři: Diskvalifikován

  194. Agility I - Small - Junioři: 8/36, 38.59 s, 5.59 tr. b., 4.12 m/s

  195. Agility IV - Small - Junioři: 23/35, 50.95 s, 21.95 tr. b., 3.4 m/s

  196. Jumping II - Small - Junioři: 30/36, 42.17 s, 16.17 tr. b., 3.72 m/s

  197. Jumping I - Small - Junioři: 24/36, 36.41 s, 11.41 tr. b., 3.98 m/s

  198. SEKVENCE - Small: 6/30, 31.29 s, 8.29 tr. b., 3.55 m/s

  199. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  200. SA2 II SA2: 1/3, 45.94 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  201. SA2 I SA2: 1/3, 44.84 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  202. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  203. SA2 II SA2: Diskvalifikován

  204. SA2 I SA2: 2/4, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  205. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  206. Agility: 12/25, 42.54 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  207. Jumping: 4/25, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  208. Zk SA2: Diskvalifikován

  209. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  210. Agility: 2/29, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  211. Jumping: 16/31, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  212. Zk SA2: Diskvalifikován

  213. Brno - Zimní Brno I., 10. 01. 2015

  214. Agility: 14/28, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  215. Jumping: Diskvalifikován

  216. Zk: Diskvalifikován

  217. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  218. I. Agility: Diskvalifikován

  219. II. Agility: 7/9, 47.13 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  220. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  221. Jumping Ne S: Diskvalifikován

  222. Zkouška II Ne SA2: 1/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  223. Zkouška I Ne SA2: Diskvalifikován

  224. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  225. Agility jednotlivci: 6/13, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  226. Družstva - Agility: 21/44, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  227. Družstva - Jumping: 7/43, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  228. Jumping jednotlivci: 1/14, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  229. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  230. 1. SA2: 1/5, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  231. 2. SA2: 1/5, 46.17 s, 13.17 tr. b., 3.66 m/s

  232. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  233. druhá zkouška SA2 SA2: 1/2, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  234. první zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  235. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  236. 1. SA2: Diskvalifikován

  237. 2. SA2: 1/12, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  238. Brno - Letní Robinsonáda 2014, 14. 06. 2014

  239. Aility: Diskvalifikován

  240. Jumping: Diskvalifikován

  241. SA2: Diskvalifikován

  242. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  243. II. SA2: 1/6, 41.15 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  244. I. SA2: Diskvalifikován

  245. Jumping: Diskvalifikován

  246. Česká Třebová - Junior Open PKO, 24. 05. 2014

  247. AGILITY: 1/4, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  248. JUMPING: 1/4, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  249. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  250. Děti Agility 1: 5/7, 37.21 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  251. Děti Agility 2: 1/7, 35.97 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  252. Děti Agility 3: Diskvalifikován

  253. Děti Agility 4: 4/7, 36.41 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  254. Děti Jumping 1: Diskvalifikován

  255. Děti Jumping 2: Diskvalifikován

  256. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  257. II. SA1: 2/7, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  258. I. SA1: 2/7, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  259. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  260. II. SA1: 1/7, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  261. I. SA1: 3/7, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  262. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  263. Agility Open: 5/35, 45.82 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  264. Agility Zkoušky: 2/10, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  265. Jumping Open: 15/35, 38.65 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  266. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  267. Agility I.: 6/16, 44.37 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  268. Agility II.: 6/16, 39.41 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s