Cz En

agility SA

  1. Datum: 12. 05. 2018
  2. Závod: Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 41.22 4.32 V V
2 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 0 0.0 0.0 42.1 4.23 V V
3 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru 0 0 0.0 0.0 43.77 4.07 V V
4 090709 Eva Nováková Belis Bohemia Moranensis 0 0 0.0 0.0 50.84 3.5 V V
5 019113 Kateřina Neumanová Stella 0 0 0.0 0.0 51.38 3.46 V V
6 025214 Eva Nováková Kaethe z Povodí Oharky 0 0 1.0 0.74 55.74 3.19 V V
7 068416 Marta Kozáková Berenika z Kamenické tvrze 0 0 2.0 2.29 57.29 3.11 V V
8 034012 Hana Hrdličková ISBEL SILESIAN CRAMER 1 0 0.0 5.0 47.08 3.78 V V
9 034112 Hana Hrdličková AMBER PICO DE TEIDE 1 0 0.0 5.0 50.46 3.53 V V
10 078216 Petra Nečásková Bentley Meskalin 1 0 0.0 5.0 52.96 3.36 V V
11 064215 Eva Pyroutková Conny Olešnická hvězdička 1 0 0.0 5.0 54.07 3.29 V V
12 008714 Halina Heimerlová Dakota Domina Pepper Lary bardh 0 0 9.0 8.77 63.77 2.79 VD VD
13 004017 Hana Hrdličková Brigitte Lék na duši 0 2 3.0 12.6 57.6 3.09 VD VD
14 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 3 0 0.0 15.0 49.48 3.6 VD VD
15 040916 Sandra Muroňová Edudant 1 2 0.0 15.0 49.76 3.58 VD VD
16 017917 Božena Kusá Terra-Cotta Kalis z Třeště 0 1 18.0 22.57 72.57 2.45 D D
DIS 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022214 Michaela Georgievová Catie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089216 Petra Breineková Caliope Black Orchid Dagymery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040317 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040516 Jiří Bulušek Jeremy Drobeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080614 Pavla Šrámková A3Ch Keissy Angelina Ruby Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026517 Barbora Tesáková Nikyta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055117 Anastázie Pejchalová Pigi Tea Griffon land FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016916 Simona Šišková Amanda Hanaiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022412 Zdeňka Komendová Tobby Karlův mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043415 Stanislav Sigety Im Innes Bohemia Point DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS