Cz En

068416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marta Kozáková, KK Jihlava

    Člen KA

Pes

  1. Berenika z Kamenické tvrze, Brabantík

Výsledky

  1. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  2. Agility XS: 2/5, 71.01 s, 21.01 tr. b., 2.96 m/s

  3. Jumping XS: 3/5, 58.28 s, 12.28 tr. b., 3.17 m/s

  4. Zkouška XS A2: Diskvalifikován

  5. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  6. Agility XS: Diskvalifikován

  7. Jumping XS : 1/8, 45.56 s, 6.56 tr. b., 3.84 m/s

  8. Zkouška XSA2: 1/5, 53.05 s, 3.05 tr. b., 3.73 m/s

  9. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  10. Jumping II XS: 2/5, 53.16 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  11. Jumping I XS: Diskvalifikován

  12. Jumping spec. XS: 2/5, 38.21 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  13. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  14. Druhá zkouška XSA2: 1/5, 48.35 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  15. První zkouška XSA2: Diskvalifikován

  16. Třetí zkouška XSA2: Diskvalifikován

  17. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  18. 1. zkouška XSA2 SO: 1/4, 50.91 s, 13.91 tr. b., 3.42 m/s

  19. 2. zkouška XSA2 SO: 3/4, 57.74 s, 20.74 tr. b., 3.13 m/s

  20. 3. zkouška XSA2 SO: 1/4, 53.51 s, 6.51 tr. b., 3.44 m/s

  21. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  22. Druhá XSA2: Diskvalifikován

  23. První XSA2: Diskvalifikován

  24. Třetí XSA2: 2/2, 48.62 s, 1.62 tr. b., 3.43 m/s

  25. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  26. Agility XS sobota: 3/5, 50.71 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  27. Jumping XS sobota: 2/5, 48.09 s, 6.09 tr. b., 3.58 m/s

  28. Zkouška XSA2 sobota: 1/5, 53.82 s, 6.82 tr. b., 3.34 m/s

  29. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  30. A2S neděle: 1/6, 57.31 s, 1.31 tr. b., 3.28 m/s

  31. Agility neděle: Diskvalifikován

  32. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  33. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  34. Jumping SA2 - I: 7/12, 57.37 s, 5.37 tr. b., 3.66 m/s

  35. Jumping SA2 - II: 10/12, 65.66 s, 29.66 tr. b., 2.92 m/s

  36. Jumping speciál SA2: Diskvalifikován

  37. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  38. AGILITY: Diskvalifikován

  39. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  40. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  41. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  42. Zk.A SA2: Diskvalifikován

  43. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  44. AGILITY: 9/22, 42.75 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  45. JUMPING: 6/22, 38.94 s, 1.94 tr. b., 3.8 m/s

  46. SA2: 3/12, 47.56 s, 3.56 tr. b., 3.51 m/s

  47. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  48. AGILITY: Diskvalifikován

  49. JUMPING: 3/20, 35.59 s, 1.59 tr. b., 3.74 m/s

  50. SA2: 4/8, 70.17 s, 23.17 tr. b., 2.72 m/s

  51. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  52. JUMPING: 12/19, 45.6 s, 13.6 tr. b., 2.98 m/s

  53. Jumping II: 13/19, 52.91 s, 13.91 tr. b., 3.08 m/s

  54. Ztřeštěněc: 5/19, 43.47 s, 0.0 tr. b., 2.14 m/s

  55. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  56. AGILITY: 5/22, 50.69 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  57. AGILITY: 6/24, 50.79 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  58. JUMPING: 9/24, 42.2 s, 4.2 tr. b., 3.29 m/s

  59. JUMPING: Diskvalifikován

  60. SA2: 3/8, 47.63 s, 6.63 tr. b., 3.21 m/s

  61. SA2: 4/7, 62.87 s, 19.87 tr. b., 2.93 m/s

  62. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  63. SA2: 9/17, 57.17 s, 9.17 tr. b., 3.03 m/s

  64. SA2 II: 6/17, 59.58 s, 14.58 tr. b., 2.7 m/s

  65. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  66. agility SA: 7/28, 57.29 s, 2.29 tr. b., 3.11 m/s

  67. jumping SA: 15/28, 52.94 s, 10.94 tr. b., 2.98 m/s

  68. zkouška SA1: Diskvalifikován

  69. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  70. Agility SA: Diskvalifikován

  71. Jumping SA: 17/30, 48.25 s, 4.25 tr. b., 3.59 m/s

  72. Zkouška SA1: 2/5, 49.25 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  73. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  74. AGILITY: 12/27, 53.86 s, 8.86 tr. b., 3.45 m/s

  75. JUMPING: 13/27, 44.99 s, 12.99 tr. b., 3.65 m/s

  76. SA1: 6/11, 49.98 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  77. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  78. AGILITY: Diskvalifikován

  79. JUMPING: Diskvalifikován

  80. SA1: 2/4, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  81. TUNELIÁDA SMALL: 8/15, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  82. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  83. AGILITY: Diskvalifikován

  84. JUMPING: Diskvalifikován

  85. SA1: 2/10, 40.92 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  86. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  87. AGILITY: Diskvalifikován

  88. JUMPING: Diskvalifikován

  89. Speciální: 19/23, 103.55 s, 0.0 tr. b., 1.74 m/s

  90. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  91. AGILITY: 13/30, 65.88 s, 14.88 tr. b., 2.94 m/s

  92. AGILITY: 17/32, 61.64 s, 33.64 tr. b., 2.92 m/s

  93. JUMPING: 9/30, 50.2 s, 3.2 tr. b., 3.69 m/s

  94. JUMPING: 25/32, 62.69 s, 24.69 tr. b., 3.0 m/s

  95. SA1: 1/8, 48.74 s, 4.74 tr. b., 3.24 m/s

  96. SA1: 2/7, 53.33 s, 21.33 tr. b., 2.81 m/s

  97. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  98. SA1: 2/11, 30.21 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  99. SA1 II: 2/11, 46.15 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  100. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  101. Agility : 8/21, 55.84 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  102. Jumping : 10/21, 45.36 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  103. Zkouška A1: 4/6, 46.35 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  104. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  105. SA I: 1/7, 36.59 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  106. SA II: 1/7, 33.86 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  107. SA III: Diskvalifikován

  108. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  109. AGILITY: 9/25, 57.08 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  110. JUMPING: 16/25, 48.78 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  111. SA1: 1/8, 52.17 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s