Cz En

AGILITY

  1. Datum: 22. 04. 2019
  2. Závod: Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 106.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 10520
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 38.79 5.41 V V
2 000218 Adéla Havlíková Porsche von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 40.84 5.14 V V
3 Szupryczynska Iza Demolka 0 0 0.0 0.0 47.31 4.44 V V
4 073315 Martina Kučerová Ursula Grey Astronaut 0 0 0.0 0.0 49.01 4.28 V V
5 098915 Lenka Herzová Diva Deluxe Design Belive in Dreams 0 0 0.0 0.0 51.98 4.04 V V
6 043415 Stanislav Sigety Im Innes Bohemia Point 0 0 0.0 0.0 52.81 3.98 V V
7 039814 Václava Böhmová Ariška 0 0 0.0 0.0 56.47 3.72 V V
8 067911 Danuše Zemanová Aisha Danang 0 0 0.0 0.0 57.6 3.65 V V
9 008714 Halina Heimerlová Dakota Domina Pepper Lary bardh 0 0 4.0 4.15 64.15 3.27 V V
10 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 46.76 4.49 V V
11 001817 Adéla Havlíková Extra Chance Janland 1 0 0.0 5.0 46.78 4.49 V V
12 080614 Pavla Šrámková A3Ch Keissy Angelina Ruby Star 1 0 0.0 5.0 51.19 4.1 V V
13 019213 Lenka Herzová Believe in Dreams Vivacious Diamonds 1 0 0.0 5.0 51.82 4.05 V V
14 059917 Petra Krajíčková Mája 0 1 0.0 5.0 56.96 3.69 V V
15 004017 Hana Hrdličková Brigitte Lék na duši 0 1 0.0 5.0 59.24 3.54 V V
16 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 2 0 0.0 10.0 48.37 4.34 VD VD
17 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 1 1 0.0 10.0 53.96 3.89 VD VD
18 023416 Lenka Doláková Clint Brilliant Bohemia 0 2 2.0 12.27 62.27 3.37 VD VD
DIS 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078318 Hana Hrdličková Casiopea Lék na duši DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068416 Marta Kozáková Berenika z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017917 Božena Kusá Terra-Cotta Kalis z Třeště DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026517 Barbora Tesáková Nikyta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074816 Adéla Čejková Wi-Fi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019015 Věra Molcarová Cliff Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028012 Václava Böhmová Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064215 Eva Pyroutková Conny Olešnická hvězdička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062017 Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022412 Zdeňka Komendová Tobby Karlův mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS