Cz En

019015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Věra Molcarová

    Člen KA

Pes

  1. Cliff Alsior, Papillon

Výsledky

  1. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  2. II. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  3. I. Zkouška XSA2: 2/3, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  4. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  5. Agility Open XS: Diskvalifikován

  6. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  7. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  8. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  9. Agility Open XS: 5/10, 69.88 s, 16.88 tr. b., 3.15 m/s

  10. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  11. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  12. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  13. Agility XS: Diskvalifikován

  14. Jumping XS : 3/8, 49.82 s, 15.82 tr. b., 3.51 m/s

  15. Zkouška XSA2: 5/5, 64.66 s, 29.66 tr. b., 3.06 m/s

  16. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  17. Jumpimg XSA2: Diskvalifikován

  18. Zkouška XSA2 1.běh: Diskvalifikován

  19. Zkouška XSA2 2.běh: 4/4, 48.41 s, 17.41 tr. b., 3.49 m/s

  20. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  21. Druhá zkouška XSA2: Diskvalifikován

  22. První zkouška XSA2: Diskvalifikován

  23. Třetí zkouška XSA2: Diskvalifikován

  24. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  25. Agility S: 7/19, 58.42 s, 9.42 tr. b., 3.59 m/s

  26. Jumping S: 4/19, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  27. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  28. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  29. 1.zkouška XSA2 NE: Diskvalifikován

  30. 1. zkouška XSA2 SO: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška XSA2 NE: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška XSA2 SO: 1/4, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  33. 3. zkouška XSA2 SO: 2/4, 53.37 s, 21.37 tr. b., 3.45 m/s

  34. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  35. Zkouška 1: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2: 2/3, 55.43 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  37. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  38. Jumping A2,3: 10/11, 35.05 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  39. Zkoušky Agility: 3/5, 44.79 s, 10.79 tr. b., 3.46 m/s

  40. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  41. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  43. 3. Zkouška XSA2: 1/4, 47.87 s, 16.37 tr. b., 3.68 m/s

  44. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  45. Agility small: 9/19, 52.19 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  46. Jumping small: 7/19, 46.97 s, 13.97 tr. b., 3.66 m/s

  47. Zkouška SA2: 1/7, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  48. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  49. 1. zkouška: 2/3, 69.11 s, 42.11 tr. b., 2.36 m/s

  50. 2. zkouška: Diskvalifikován

  51. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  52. Agility XS: Diskvalifikován

  53. Jumping XS: 2/4, 52.97 s, 4.97 tr. b., 3.59 m/s

  54. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  55. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  56. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  58. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  60. pr.A2: Diskvalifikován

  61. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  62. 1. zkouška: Diskvalifikován

  63. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  64. Agility XS neděle : 3/4, 58.41 s, 10.41 tr. b., 3.05 m/s

  65. Agility XS sobota: Diskvalifikován

  66. Jumping XS neděle: Diskvalifikován

  67. Jumping XS sobota: Diskvalifikován

  68. Zkouška XSA2 neděle: Diskvalifikován

  69. Zkouška XSA2 sobota: Diskvalifikován

  70. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  71. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  73. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  74. 1. Zkouška XSA2: 3/5, 58.78 s, 19.78 tr. b., 3.47 m/s

  75. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  76. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  77. Zkouška SA2 - druhá: 4/7, 45.63 s, 12.63 tr. b., 3.68 m/s

  78. Zkouška SA2 - první: 4/7, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  79. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  80. Agility S: Diskvalifikován

  81. Jumping S: 9/22, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  82. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  83. Agility S: Diskvalifikován

  84. Jumping S: Diskvalifikován

  85. Zkoušky SA2: 4/5, 48.48 s, 15.48 tr. b., 3.53 m/s

  86. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  87. XSA2 - druhá: Diskvalifikován

  88. XSA2 - první: Diskvalifikován

  89. XSA2 - třetí: Diskvalifikován

  90. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  91. 1. Zkouška XSA2: 2/3, 46.35 s, 11.35 tr. b., 3.13 m/s

  92. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  93. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  94. Agility: 14/21, 48.83 s, 13.83 tr. b., 3.13 m/s

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. Zkouška A2: Diskvalifikován

  97. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  98. 1. běh SA2: 7/10, 39.04 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  99. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  100. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  101. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  102. 2. Jumping XS: 2/12, 44.7 s, 1.7 tr. b., 3.87 m/s

  103. 3. Jumping XS: Diskvalifikován

  104. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  105. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  107. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  108. SA2: Diskvalifikován

  109. SA2-2: 5/12, 45.5 s, 12.5 tr. b., 3.47 m/s

  110. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  111. A2S neděle: 4/6, 58.49 s, 22.49 tr. b., 3.21 m/s

  112. A2S sobota: Diskvalifikován

  113. Agility neděle: Diskvalifikován

  114. Agility sobota: Diskvalifikován

  115. Jumping nedělě: 6/20, 46.06 s, 6.06 tr. b., 3.6 m/s

  116. Jumping sobota: 11/21, 49.97 s, 5.97 tr. b., 3.18 m/s

  117. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  118. Zkouška 1 SA2: 4/13, 50.09 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  119. Zkouška 2 SA2: 9/13, 45.75 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  120. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  121. Jumping SA2 - I: Diskvalifikován

  122. Jumping SA2 - II: Diskvalifikován

  123. Jumping speciál SA2: Diskvalifikován

  124. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  125. Jumping 1: Diskvalifikován

  126. JUMPING 2: Diskvalifikován

  127. JUMPING 3 : 3/21, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  128. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  129. AGILITY: Diskvalifikován

  130. JUMPING: Diskvalifikován

  131. SA2: Diskvalifikován

  132. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  133. Agility open S: Diskvalifikován

  134. Jumping open S: Diskvalifikován

  135. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  136. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  137. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  138. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  139. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  140. SA2 - druhá: Diskvalifikován

  141. SA2 - první: Diskvalifikován

  142. SA2 - třetí: Diskvalifikován

  143. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  144. AGILITY S: Diskvalifikován

  145. JUMPING S: 14/21, 48.95 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  146. Zkoušky SA2: 3/8, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  147. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  148. AGILITY: Diskvalifikován

  149. JUMPING: Diskvalifikován

  150. SA2: Diskvalifikován

  151. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  152. Agility S: Diskvalifikován

  153. Jumping S: 12/20, 47.23 s, 12.23 tr. b., 3.41 m/s

  154. ZKOUŠKY SA2: 1/3, 54.69 s, 10.69 tr. b., 3.58 m/s

  155. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  156. AGILITY: 7/20, 44.06 s, 7.06 tr. b., 3.45 m/s

  157. JUMPING: 17/20, 58.16 s, 34.16 tr. b., 2.29 m/s

  158. SA2: Diskvalifikován

  159. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  160. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  162. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  163. JUMPING: 11/19, 43.2 s, 11.2 tr. b., 3.15 m/s

  164. Jumping II: 10/19, 46.75 s, 7.75 tr. b., 3.49 m/s

  165. Ztřeštěněc: 10/19, 51.53 s, 5.0 tr. b., 1.8 m/s

  166. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  167. AGILITY: Diskvalifikován

  168. JUMPING: 14/24, 52.74 s, 24.74 tr. b., 2.64 m/s

  169. SA2: 5/8, 55.7 s, 19.7 tr. b., 2.75 m/s

  170. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  171. SA2: 12/17, 62.33 s, 29.33 tr. b., 2.78 m/s

  172. SA2 II: Diskvalifikován

  173. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  174. SA I: 3/9, 45.5 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  175. SA II: Diskvalifikován

  176. SA III: 5/9, 64.5 s, 21.5 tr. b., 2.74 m/s

  177. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  178. Agility Open S: Diskvalifikován

  179. Jumping Open S: Diskvalifikován

  180. Zkoušky SA2: 4/8, 56.55 s, 21.55 tr. b., 3.06 m/s

  181. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  182. Agility SA: Diskvalifikován

  183. Jumping SA: Diskvalifikován

  184. Zkouška SA2: 10/15, 51.77 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  185. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  186. Agility S: 5/25, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  187. Jumping S: 15/25, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  188. Zkoušky SA1: 4/6, 40.11 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  189. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  190. AGILITY: 15/27, 59.12 s, 14.12 tr. b., 3.15 m/s

  191. JUMPING: 14/27, 57.07 s, 15.07 tr. b., 2.87 m/s

  192. SA1: 5/11, 55.49 s, 4.49 tr. b., 2.78 m/s

  193. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  194. AGILITY: Diskvalifikován

  195. JUMPING: Diskvalifikován

  196. SA1: 4/10, 43.81 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  197. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  198. ZkA. I. SA1: 3/4, 40.96 s, 15.0 tr. b., 3.3 m/s

  199. ZkA. ll. SA1: Diskvalifikován

  200. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  201. AGILITY: Diskvalifikován

  202. JUMPING: 15/23, 53.32 s, 15.32 tr. b., 2.89 m/s

  203. Speciální: 17/23, 95.71 s, 0.0 tr. b., 1.88 m/s

  204. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  205. AGILITY: 19/30, 65.91 s, 29.91 tr. b., 2.94 m/s

  206. AGILITY: Diskvalifikován

  207. JUMPING: 17/30, 52.85 s, 10.85 tr. b., 3.5 m/s

  208. JUMPING: 22/32, 57.22 s, 19.22 tr. b., 3.29 m/s

  209. SA1: 6/8, 61.95 s, 32.95 tr. b., 2.55 m/s

  210. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  211. SA1: 8/11, 39.36 s, 15.0 tr. b., 3.0 m/s

  212. SA1 II: 5/11, 54.25 s, 25.0 tr. b., 2.84 m/s

  213. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  214. Agility : Diskvalifikován

  215. Jumping : Diskvalifikován

  216. Zkouška A1: 5/6, 66.84 s, 19.84 tr. b., 2.33 m/s

  217. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  218. AGILITY: Diskvalifikován

  219. JUMPING: 20/25, 44.92 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  220. SA1: Diskvalifikován

  221. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  222. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  223. Jumping 1 XS: 7/12, 42.0 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  224. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  225. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  226. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  227. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  228. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  229. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  230. Agility S: 15/27, 53.9 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  231. Jumping S: Diskvalifikován

  232. Zkoušky SA1: 6/11, 41.66 s, 5.66 tr. b., 3.34 m/s

  233. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  234. AGILITY: 13/22, 60.62 s, 42.62 tr. b., 2.39 m/s

  235. JUMPING: Diskvalifikován

  236. SA1: 4/8, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  237. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  238. Běh dvojic Small: 14/24, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  239. JUMPING Small: 15/25, 52.03 s, 11.03 tr. b., 3.21 m/s

  240. SA1: 1/3, 45.11 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  241. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  242. Agility: Diskvalifikován

  243. Jumping: 15/27, 64.44 s, 30.44 tr. b., 2.47 m/s

  244. Zkouška SA1: 4/7, 67.8 s, 23.8 tr. b., 2.15 m/s

  245. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  246. Agility : 4/8, 69.45 s, 31.45 tr. b., 2.45 m/s

  247. Jumping: Diskvalifikován

  248. Speciální zTřeštěnec: 6/7, 48.33 s, 0.0 tr. b., 2.79 m/s

  249. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  250. AGILITY ne: 16/24, 64.34 s, 17.34 tr. b., 2.63 m/s

  251. AGILITY so: 18/25, 59.79 s, 24.79 tr. b., 2.58 m/s

  252. JUMPING ne: Diskvalifikován

  253. JUMPING so: Diskvalifikován

  254. SA1: 3/4, 54.15 s, 7.15 tr. b., 2.7 m/s

  255. SA1: Diskvalifikován

  256. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  257. Agility S: Diskvalifikován

  258. Jumping I. S: 13/21, 58.03 s, 15.03 tr. b., 3.0 m/s

  259. Jumping ll. S: 13/19, 55.07 s, 15.07 tr. b., 3.09 m/s

  260. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  261. AGILITY: 19/31, 55.31 s, 23.31 tr. b., 2.98 m/s

  262. JUMPING: 20/31, 47.58 s, 10.58 tr. b., 3.32 m/s

  263. SA1: 7/11, 47.41 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  264. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  265. Agility Open S: Diskvalifikován

  266. Jumping Open S: Diskvalifikován

  267. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  268. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  269. AGILITY : 20/34, 50.61 s, 13.61 tr. b., 3.14 m/s

  270. JUMPING : Diskvalifikován

  271. Zkoušky SA1: 7/9, 62.82 s, 34.82 tr. b., 2.39 m/s

  272. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  273. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  274. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  275. Jumping 2 XSmall: 12/16, 41.8 s, 5.8 tr. b., 3.61 m/s

  276. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  277. Czech Imp Jump XSmall: 13/21, 25.41 s, 7.41 tr. b., 3.15 m/s

  278. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  279. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  280. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  281. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  282. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  283. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  284. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  285. AGILITY S: Diskvalifikován

  286. JUMPING S: Diskvalifikován

  287. ZKOUŠKY SA1: 4/9, 38.98 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  288. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  289. Agility : Diskvalifikován

  290. Jumping: Diskvalifikován

  291. SA1: Diskvalifikován

  292. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  293. AGILITY: Diskvalifikován

  294. AGILITY: Diskvalifikován

  295. JUMPING: Diskvalifikován

  296. JUMPING: Diskvalifikován

  297. SA1: 5/6, 63.24 s, 18.24 tr. b., 2.93 m/s

  298. SA1: Diskvalifikován

  299. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  300. Agility: Diskvalifikován

  301. Jumping: Diskvalifikován

  302. Zk SA1: Diskvalifikován

  303. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  304. Agility: Diskvalifikován

  305. Jumping: Diskvalifikován

  306. Zk SA1: Diskvalifikován

  307. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  308. AGILITY: Diskvalifikován

  309. JUMPING: Diskvalifikován

  310. SA1: Diskvalifikován

  311. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  312. XS - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  313. XS - JUMPING 1: Diskvalifikován

  314. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován