Cz En

Šlapanice - Šlapanický vlk 2021

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 20. 06. 2021 v 00:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 21026
  2. Datum: 26. 06. 2021
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Agility, Zkoušky agility, Jumping
  6. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  7. Stránky: http://agislapanice.com
  8. Propozice: http://agislapanice.com/agility-zavod-2021
  9. Zodpovědná osoba: Lucie Velanová
  10. GPS: 49.168629, 16.7273178

Kontakt

Lucie.Velanova@seznam.cz

Poznámka

Přihlašování je spuštěné.

Startovné

Členové KAČR: 400,- Kč za psa (350,- Kč za každého dalšího psa)

Nečlenové KAČR: 500,- Kč za psa (450,- Kč za každého dalšího psa)

Zahraniční účastníci: 17€ za psa (15€ za každého dalšího psa)

Startovné prosím zasílejte na číslo účtu 1661608042/3030 (IBAN: CZ87 3030 0000 0016 6160 8042), jako variabilní symbol použijte 621. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a číslo výkonnostního průkazu.

Statistika přihlášených

26. 06. 2021
A1 A2 A3 V Celkem
S 3 6 5 0 14
M 4 4 6 0 14
L 7 7 5 0 19
Celkem 15 17 16 0 48
42 volných míst

Přihlášky

Člen KA
009021 A1 Jakub Wozniak Omega Clever Fox
Člen KA
083020 LA1 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes
015420 LA1 Tina Catela Ivković Sabrina Certisa
081618 LA1 Lenka Horáková Belmondo Yaless Blue
Člen KA
062920 LA1 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland
Člen KA
078619 LA1 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies
057118 LA1 Irena Vokrojová Gryf
Člen KA
041319 LA1 Jana Štefková Darcy z Kyjovic
Člen KA
065118 LA2 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies
082219 LA2 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash
Člen KA
038517 LA2 Eva Duchoňová Abigale Divine Blue
LA2 Angelika Heitmann Reah Cosmic Star
024519 LA2 Denisa Mácová Rap
Člen KA
073318 LA2 Jana Ullver TyTy
Člen KA
061214 LA2 Danuše Zemanová Arien Herding Breeze
Člen KA
000818 LA3 Nikola Banotová Crocodile Yabalute
Člen KA
091919 LA3 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother
Člen KA
066117 LA3 Michal Brych Catalyn Jankari
LA3 Jens Heitmann Catch Shadow ot Aire
LA3 Petra Matušíková Lujča
Člen KA
066219 MA1 Halina Heimerlová Vicca Valeska z Větrova
Člen KA
029120 MA1 Dana Kuchyňová Lucius z Pozdeňské Vísky
Člen KA
057920 MA1 Miroslav Prokop Kleo ze Zlaté hvězdy
Člen KA
032520 MA1 Jana Ullver Arwen Staff Epulari
Člen KA
004318 MA2 Miroslav Prokop Trixi Stříbrné doly
Člen KA
067616 MA2 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti
Člen KA
008417 MA2 Lucie Velanová Bingo London's Brandy
Člen KA
039919 MA2 Dobroslava Zouharová Denny
Člen KA
089116 MA3 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin
Člen KA
020815 MA3 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova
Člen KA
095315 MA3 Klára Kokešová A3Ch Roxy
Člen KA
017115 MA3 Adéla Maršálková A3Ch Míša
Člen KA
002911 MA3 Věra Molcarová Bodie z Otvovické skály
Člen KA
062211 MA3 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů
Člen KA
068120 SA1 Hana Heidlerová Cris Stříbrná půlnoc
046620 SA1 Jitka Lanšperková Alois z Ječmíňáku
Člen KA
020020 SA1 Edita Sedláčková Tamara Brilliant Bohemia
Člen KA
058319 SA2 Jiřina Benešová Midnight Kiss
Člen KA
017917 SA2 Božena Kusá Terra-Cotta Kalis z Třeště
Člen KA
084718 SA2 Božena Kusá Wictoria Kalis z Třeště
Člen KA
019015 SA2 Věra Molcarová Cliff Alsior
Člen KA
082619 SA2 Věra Molcarová Jet Pilot Osudové setkání
053716 SA2 Andrea Škurekova Fík
Člen KA
062017 SA3 Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty
Člen KA
007015 SA3 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners
Člen KA
073518 SA3 Denisa Lajmarová Game over Norník
Člen KA
056818 SA3 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej
Člen KA
030915 SA3 Jana Štefková Jenny

Nepotvrzené přihlášky (33)

Člen KA
004620 LA1 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie
Člen KA
090118 LA1 Vít Chovanec Bety
Člen KA
041117 LA1 Ola Havlíčková Dewey Arapaho Thiwahe
001621 LA1 Lucie Mocová Rozárka
Člen KA
075219 LA1 Nicoll Palečková Dasty
010919 LA1 Tomáš Procházka Acawoy od Jezera Vápenice
086017 LA1 Táňa Rohlíková Dareus Rex Fidelis et Fortis
093819 LA1 Erika Tóthová Fly
Člen KA
003520 LA1 Štěpánka Viznarová Gimley Dai Muratori
Člen KA
010619 LA2 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse
Člen KA
037216 LA2 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper
Člen KA
074613 LA3 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute
Člen KA
000316 LA3 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland
Člen KA
030515 LA3 Monika Kuchařová A3Ch Bessy
093516 LA3 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja
073918 MA1 Klára Bradáčová Babu
Člen KA
063219 MA2 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky
Člen KA
069517 MA2 Eliška Hoferková Evelin Chřibské polesí
Člen KA
063417 MA2 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru
Člen KA
055414 MA3 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien
Člen KA
066914 MA3 Mirka Mihoková A3Ch Mesi
Člen KA
052718 MA3 Blanka Pelikánová Filip
079817 MA3 Michaela Podborská Fany
Člen KA
046016 MA3 Alice Půčková Ela z Jalovcové louky
Člen KA
028720 SA1 Vít Chovanec Vega Black Star z Ďáblovy Studánky
Člen KA
070219 SA1 Mirka Mihoková Beatrice Tarry la Vera Felicità
023720 SA2 Vanessa Borges Pretty Půlnoční svit
Člen KA
029516 SA2 Dobroslava Zouharová Cherry Chocolate Černo-bílý sen
Člen KA
075619 SA2 Gabriela Ředinová Adelaide Always Smiling Cheek
Člen KA
037919 SA3 Ladislav Bittner Denny
Člen KA
046815 SA3 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole
Člen KA
073218 SA3 Pavlína Guricová Cyrus Z Jesence
Člen KA
000118 SA3 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál