Lenka Doláková

  1. Číslo: 005510
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 08. 04. 2024
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 023416 (XS), A3Ch Clint Brilliant Bohemia

    Arrow_down
  2. 046823 (XS), Cipísek Velvet Arera

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky + A0, 18. 05. 2024

  2. II. Zkouška A2 XS, Cipísek Velvet Arera: 1/1, 60.6 s, 21.6 tr. b., 2.99 m/s

  3. Zkouška A2 XS, Cipísek Velvet Arera: 1/1, 53.05 s, 1.05 tr. b., 3.64 m/s

  4. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  5. 1. Zkouška XSA2, Cipísek Velvet Arera: 2/4, 51.33 s, 2.33 tr. b., 3.6 m/s

  6. 2. Zkouška XSA2, Cipísek Velvet Arera: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška XSA2, Cipísek Velvet Arera: Diskvalifikován

  8. Třebíč - Dvojzkoušky + A0 - Complex dog CUP 2/5, 04. 05. 2024

  9. 1. Zkouška XSA2, Cipísek Velvet Arera: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška XSA2, Cipísek Velvet Arera: 1/3, 49.9 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  11. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiJízda - Dvojzkoušky + A0, 27. 04. 2024

  12. Zkouška II XSA1, Cipísek Velvet Arera: 1/3, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  13. Zkouška I XSA1, Cipísek Velvet Arera: 1/3, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  14. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  15. Zkouška A1 - II XS, Cipísek Velvet Arera: 1/2, 44.62 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  16. Zkouška A1 - I XS, Cipísek Velvet Arera: 2/2, 60.98 s, 16.98 tr. b., 3.12 m/s

  17. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  18. 1. zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: 2/4, 45.51 s, 7.51 tr. b., 3.34 m/s

  20. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky I., 23. 03. 2024

  21. 1. zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: Diskvalifikován

  23. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín II. + A0, 12. 11. 2023

  24. 1. Zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: 2/5, 48.14 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  25. 2. Zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: 4/5, 53.35 s, 23.35 tr. b., 2.74 m/s

  26. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín I., 11. 11. 2023

  27. 1. zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: 3/7, 57.53 s, 23.53 tr. b., 2.68 m/s

  28. 2. Zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: 3/7, 50.37 s, 16.37 tr. b., 3.0 m/s

  29. Třebíč - Roki dvojzkoušky I, 23. 09. 2023

  30. 1. Zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška XSA1, Cipísek Velvet Arera: 1/1, 49.07 s, 16.07 tr. b., 3.1 m/s

  32. Třebíč - Zemědělka - 2xZK + J0 (a hra pro všechny), 20. 08. 2023

  33. II.Zkouška A1 XS, Cipísek Velvet Arera: 1/2, 50.86 s, 12.86 tr. b., 2.95 m/s

  34. I.Zkouška A1 XS, Cipísek Velvet Arera: Diskvalifikován

  35. Třebíč - Polštářkobraní + A0, 22. 07. 2023

  36. 1. běh A0 XS, Cipísek Velvet Arera: 2/5, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  37. 2. běh A0 XS, Cipísek Velvet Arera: 2/5, 32.57 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  38. Čebín - Čebínské dvojzkoušky + A0, 01. 07. 2023

  39. 1. běh XSA0, Cipísek Velvet Arera: 3/6, 24.27 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  40. 2. běh XSA0, Cipísek Velvet Arera: 4/6, 23.65 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  41. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  42. Agility Open XS, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/10, 55.01 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  43. Jumping Open XS, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  44. Zkouška XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/3, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  45. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  46. III. Zkouška XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  47. II. Zkouška XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  48. I. Zkouška XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 47.85 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  49. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  50. 1. zkouška, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  52. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  53. Agility XS, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  54. Jumping XS, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/5, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  55. Zkouška XS A3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/2, 50.02 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  56. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  57. Agility, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  58. Jumping , A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/5, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  59. Zkoušky, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/2, 48.73 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  60. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  61. 1. zkouška, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  62. 2. zkouška, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  64. ZkA. XSA3 I., A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 6/7, 48.13 s, 10.13 tr. b., 4.18 m/s

  65. ZkA. XSA3 II., A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/7, 49.5 s, 7.5 tr. b., 4.04 m/s

  66. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  67. Zkouška 1, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  68. Zkouška 2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 53.91 s, 8.91 tr. b., 3.9 m/s

  69. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  70. 1. Zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/7, 49.29 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  72. 3. Zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  73. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  74. dr.A3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/2, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  75. pr.A3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  76. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  77. Druhá XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/2, 48.94 s, 0.94 tr. b., 4.03 m/s

  78. První XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/2, 47.33 s, 20.33 tr. b., 3.57 m/s

  79. Třetí XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  80. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  81. 1. zkouška A3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 52.13 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  82. 2. zkouška A3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 45.96 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  83. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  84. Zkouška XSA2 - druhá, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  85. Zkouška XSA2 - první, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  86. Zkouška XSA3 - druhá, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 52.71 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  87. Zkouška XSA3 - první, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  88. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  89. XSA3 - druhá, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/2, 54.92 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  90. XSA3 - první, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/2, 51.14 s, 3.14 tr. b., 3.79 m/s

  91. XSA3 - třetí, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/2, 43.68 s, 2.68 tr. b., 3.8 m/s

  92. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  93. Zkouška2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  94. ZK1, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/1, 44.9 s, 0.4 tr. b., 3.96 m/s

  95. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  96. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/2, 51.05 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  97. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  98. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  99. 1. běh SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 6/8, 51.93 s, 16.93 tr. b., 3.41 m/s

  100. 2. běh SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 4/8, 47.2 s, 6.2 tr. b., 3.77 m/s

  101. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  102. 1.Zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/6, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  104. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  105. II. zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 3/6, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  106. I. zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/6, 50.26 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  107. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  108. Agility sobota, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  109. A3S sobota, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  110. Jumping sobota, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  111. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  112. Zkouška 1 SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/9, 53.12 s, 12.12 tr. b., 3.37 m/s

  113. Zkouška 2 SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 6/9, 57.08 s, 23.08 tr. b., 3.07 m/s

  114. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  115. AGILITY, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 18/32, 62.27 s, 12.27 tr. b., 3.37 m/s

  116. SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 8/17, 60.69 s, 10.69 tr. b., 3.46 m/s

  117. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  118. II. zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/12, 48.18 s, 4.18 tr. b., 3.69 m/s

  119. II. zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 3/12, 51.2 s, 3.2 tr. b., 3.75 m/s

  120. I. zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  121. I. zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  122. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  123. 1. zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 3/3, 51.59 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  125. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  126. SA3 - druhá, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 4/7, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  127. SA3 - první, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/7, 54.0 s, 11.0 tr. b., 3.59 m/s

  128. SA3 - třetí, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 3/7, 47.19 s, 18.19 tr. b., 3.6 m/s

  129. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  130. AGILITY, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 7/22, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  131. JUMPING, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  132. SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  133. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  134. 1. Zka - SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/6, 58.97 s, 9.97 tr. b., 3.56 m/s

  135. 2. Zka - SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 4/6, 56.81 s, 22.81 tr. b., 2.92 m/s

  136. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  137. A3 - 1. SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/4, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  138. A3 - 2. SA3, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  139. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  140. 1. Zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/11, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  141. 2. Zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 3/11, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  142. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  143. 1. Zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/14, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  145. 3. Zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/14, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  146. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  147. 1. zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 3/11, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  148. 2. zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 6/11, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  149. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  150. SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 7/17, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  151. SA2 II, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/17, 48.04 s, 3.04 tr. b., 3.35 m/s

  152. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  153. 1. Zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 8/12, 44.41 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  155. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  156. SA I, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  157. SA II, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  158. SA III, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  159. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  160. Agility SA neděle, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 12/23, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  161. Jumping SA neděle, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 11/23, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  162. Zkouška SA2 neděle, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/6, 62.4 s, 21.4 tr. b., 3.17 m/s

  163. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  164. Agility S, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  165. Jumping S, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 4/25, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  166. Zkoušky SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/12, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  167. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  168. Zkoušky III - SA2 , A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 4/8, 47.57 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  169. Zkoušky II - SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/8, 48.37 s, 3.37 tr. b., 4.13 m/s

  170. Zkoušky I - SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 4/8, 49.02 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  171. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  172. SA2 - 1. SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/10, 46.0 s, 11.0 tr. b., 3.43 m/s

  173. SA2 - 2. SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/10, 46.04 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  174. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  175. AGILITY, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 7/20, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  176. JUMPING, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 6/18, 38.57 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  177. SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/10, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  178. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  179. AGILITY, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  180. JUMPING, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/32, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  181. SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  182. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  183. SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  184. SA2 II, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 7/12, 53.06 s, 13.06 tr. b., 3.05 m/s

  185. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  186. SA I, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  187. SA II, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 10/18, 41.15 s, 8.15 tr. b., 3.5 m/s

  188. SA III, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  189. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  190. 1. zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/15, 56.16 s, 15.16 tr. b., 3.01 m/s

  191. 2. zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/15, 48.03 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  192. 3. zkouška SA2, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 7/15, 47.23 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  193. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  194. AGILITY, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  195. JUMPING, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 8/22, 40.63 s, 10.63 tr. b., 3.57 m/s

  196. SA1, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 3/8, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  197. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  198. Agility S, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/18, 56.29 s, 14.29 tr. b., 3.29 m/s

  199. Jumping S, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/19, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  200. Zk SA1, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/3, 37.79 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  201. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  202. Agility, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 5/20, 48.97 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  203. Jumping, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  204. Zkouška SA1, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 4/6, 41.93 s, 13.93 tr. b., 3.24 m/s

  205. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  206. 1.zkouška SA1, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/2, 41.25 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  207. 2.zkouška SA1, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  208. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  209. Agility S, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 13/22, 45.64 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  210. Jump S, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 10/22, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  211. Zkouška SA1, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 1/5, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  212. Mitrov (Strážek) - Podmitrovské trojzkoušky A0+A1, 02. 08. 2016

  213. Zkoušky SA1 - I, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 2/3, 41.09 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  214. Zkoušky SA1 - II, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  215. Zkoušky SA1 - III, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován

  216. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  217. Agility - A0, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: 3/4, 33.42 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  218. Jumping - A0, A3Ch Clint Brilliant Bohemia: Diskvalifikován