Cz En

023416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Doláková

    Člen KA

Pes

  1. Clint Brilliant Bohemia, Papillon

Výsledky

  1. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  2. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA3: 2/6, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  4. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  5. II. zkouška SA3: 3/6, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  6. I. zkouška SA3: 2/6, 50.26 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  7. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  8. A3S sobota: Diskvalifikován

  9. Agility sobota: Diskvalifikován

  10. Jumping sobota: Diskvalifikován

  11. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  12. Zkouška 1 SA3: 2/9, 53.12 s, 12.12 tr. b., 3.37 m/s

  13. Zkouška 2 SA3: 6/9, 57.08 s, 23.08 tr. b., 3.07 m/s

  14. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  15. AGILITY: 18/32, 62.27 s, 12.27 tr. b., 3.37 m/s

  16. SA3: 8/17, 60.69 s, 10.69 tr. b., 3.46 m/s

  17. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  18. II. zkouška SA3: 1/12, 48.18 s, 4.18 tr. b., 3.69 m/s

  19. II. zkouška SA3: 3/12, 51.2 s, 3.2 tr. b., 3.75 m/s

  20. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  23. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška SA3: 3/3, 51.59 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  25. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  26. SA3 - druhá: 4/7, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  27. SA3 - první: 5/7, 54.0 s, 11.0 tr. b., 3.59 m/s

  28. SA3 - třetí: 3/7, 47.19 s, 18.19 tr. b., 3.6 m/s

  29. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  30. AGILITY: 7/22, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  31. JUMPING: Diskvalifikován

  32. SA3: Diskvalifikován

  33. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  34. 1. Zka - SA3: 2/6, 58.97 s, 9.97 tr. b., 3.56 m/s

  35. 2. Zka - SA3: 4/6, 56.81 s, 22.81 tr. b., 2.92 m/s

  36. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  37. A3 - 1. SA3: 2/4, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  38. A3 - 2. SA3: Diskvalifikován

  39. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  40. 1. Zkouška SA2: 1/11, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  41. 2. Zkouška SA2: 3/11, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  42. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  43. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška SA2: 5/14, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  45. 3. Zkouška SA2: 2/14, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  46. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  47. 1. zkouška SA2: 3/11, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  48. 2. zkouška SA2: 6/11, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  49. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  50. SA2: 7/17, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  51. SA2 II: 2/17, 48.04 s, 3.04 tr. b., 3.35 m/s

  52. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  53. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška SA2: 8/12, 44.41 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  55. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  56. SA I: Diskvalifikován

  57. SA II: Diskvalifikován

  58. SA III: Diskvalifikován

  59. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  60. Agility SA neděle: 12/23, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  61. Jumping SA neděle: 11/23, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  62. Zkouška SA2 neděle: 2/6, 62.4 s, 21.4 tr. b., 3.17 m/s

  63. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  64. Agility S: Diskvalifikován

  65. Jumping S: 4/25, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  66. Zkoušky SA2: 1/12, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  68. Zkoušky III - SA2 : 4/8, 47.57 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  69. Zkoušky II - SA2: 1/8, 48.37 s, 3.37 tr. b., 4.13 m/s

  70. Zkoušky I - SA2: 4/8, 49.02 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  71. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  72. SA2 - 1. SA2: 5/10, 46.0 s, 11.0 tr. b., 3.43 m/s

  73. SA2 - 2. SA2: 1/10, 46.04 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  74. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  75. AGILITY: 7/20, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  76. JUMPING: 6/18, 38.57 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  77. SA2: 2/10, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  78. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  79. AGILITY: Diskvalifikován

  80. JUMPING: 5/32, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  81. SA2: Diskvalifikován

  82. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  83. SA2: Diskvalifikován

  84. SA2 II: 7/12, 53.06 s, 13.06 tr. b., 3.05 m/s

  85. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  86. SA I: Diskvalifikován

  87. SA II: 10/18, 41.15 s, 8.15 tr. b., 3.5 m/s

  88. SA III: Diskvalifikován

  89. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  90. 1. zkouška SA2: 5/15, 56.16 s, 15.16 tr. b., 3.01 m/s

  91. 2. zkouška SA2: 5/15, 48.03 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  92. 3. zkouška SA2: 7/15, 47.23 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  93. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  94. AGILITY: Diskvalifikován

  95. JUMPING: 8/22, 40.63 s, 10.63 tr. b., 3.57 m/s

  96. SA1: 3/8, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  97. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  98. Agility S: 5/18, 56.29 s, 14.29 tr. b., 3.29 m/s

  99. Jumping S: 5/19, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  100. Zk SA1: 1/3, 37.79 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  101. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  102. Agility: 5/20, 48.97 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  103. Jumping: Diskvalifikován

  104. Zkouška SA1: 4/6, 41.93 s, 13.93 tr. b., 3.24 m/s

  105. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  106. 1.zkouška SA1: 1/2, 41.25 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  107. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  108. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  109. Agility S: 13/22, 45.64 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  110. Jump S: 10/22, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  111. Zkouška SA1: 1/5, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  112. Mitrov (Strážek) - Podmitrovské trojzkoušky A0+A1, 02. 08. 2016

  113. Zkoušky SA1 - I: 2/3, 41.09 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  114. Zkoušky SA1 - II: Diskvalifikován

  115. Zkoušky SA1 - III: Diskvalifikován

  116. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  117. Agility - A0: 3/4, 33.42 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  118. Jumping - A0: Diskvalifikován