Cz En

008714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Halina Heimerlová, KK Jihlava

    Člen KA

Pes

  1. Dakota Domina Pepper Lary bardh, Knírač malý

Výsledky

  1. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  2. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA2: 2/11, 53.02 s, 3.02 tr. b., 3.32 m/s

  4. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  5. SA2: 11/17, 54.8 s, 11.8 tr. b., 3.16 m/s

  6. SA2 II: 8/17, 53.69 s, 18.69 tr. b., 3.0 m/s

  7. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  8. agility SA: 12/28, 63.77 s, 8.77 tr. b., 2.79 m/s

  9. jumping SA: 16/28, 53.86 s, 11.86 tr. b., 2.93 m/s

  10. zkouška SA2: Diskvalifikován

  11. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  12. Zkouška SA2 1.běh: 6/15, 60.17 s, 16.17 tr. b., 2.68 m/s

  13. Zkouška SA2 2.běh: Diskvalifikován

  14. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  15. AGILITY: Diskvalifikován

  16. JUMPING: Diskvalifikován

  17. SA2: 2/8, 56.86 s, 7.86 tr. b., 2.9 m/s

  18. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  19. AGILITY: 12/20, 47.38 s, 3.38 tr. b., 3.29 m/s

  20. SA2: 8/10, 56.28 s, 16.28 tr. b., 2.9 m/s

  21. TUNELIÁDA SMALL: 12/15, 35.14 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  22. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  23. 1. Zk SA2: 7/12, 52.27 s, 7.27 tr. b., 3.1 m/s

  24. 2. Zk SA2: Diskvalifikován

  25. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  26. AGILITY: Diskvalifikován

  27. JUMPING: 13/23, 51.12 s, 13.12 tr. b., 3.01 m/s

  28. Speciální: 7/23, 62.21 s, 0.0 tr. b., 2.89 m/s

  29. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  30. AGILITY: Diskvalifikován

  31. JUMPING: 23/32, 60.43 s, 22.43 tr. b., 3.11 m/s

  32. SA2: Diskvalifikován

  33. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  34. SA2: 2/12, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  35. SA2 II: Diskvalifikován

  36. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  37. Agility : 5/21, 56.21 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  38. Jumping : Diskvalifikován

  39. Zlouška A2: 5/8, 49.94 s, 10.94 tr. b., 3.4 m/s

  40. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  41. SA I: 3/18, 46.56 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  42. SA II: 11/18, 41.85 s, 8.85 tr. b., 3.44 m/s

  43. SA III: 10/18, 56.01 s, 21.01 tr. b., 3.02 m/s

  44. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  45. Agility open S: Diskvalifikován

  46. Jumping open S: 7/19, 42.2 s, 6.2 tr. b., 3.44 m/s

  47. Zkoušky SA2: 1/7, 53.36 s, 11.36 tr. b., 3.37 m/s

  48. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  49. AGILITY: 8/22, 53.54 s, 15.54 tr. b., 2.71 m/s

  50. JUMPING: Diskvalifikován

  51. SA2: 2/8, 53.74 s, 10.74 tr. b., 2.83 m/s

  52. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  53. Agility: 6/20, 55.91 s, 5.91 tr. b., 3.45 m/s

  54. Jumping: 6/18, 46.46 s, 7.46 tr. b., 3.27 m/s

  55. Zkouška SA1: 2/6, 43.15 s, 5.15 tr. b., 3.15 m/s

  56. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  57. Agility: Diskvalifikován

  58. Jumping: 12/24, 43.34 s, 8.34 tr. b., 3.41 m/s

  59. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  60. AGILITY so: Diskvalifikován

  61. JUMPING so: 15/25, 47.9 s, 12.9 tr. b., 3.09 m/s

  62. SA1: 2/4, 47.66 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  63. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  64. SA1 I.: 5/8, 46.29 s, 12.29 tr. b., 2.94 m/s

  65. SA1 II.: 3/8, 43.74 s, 1.74 tr. b., 2.97 m/s

  66. SA1 III.: 4/8, 45.04 s, 15.04 tr. b., 2.86 m/s

  67. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  68. AGILITY: Diskvalifikován

  69. JUMPING: 19/31, 52.4 s, 10.4 tr. b., 3.02 m/s

  70. SA1: 4/11, 48.15 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  71. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  72. 1.Zk SA1: 2/8, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  73. 2.Zk SA1: 5/8, 49.37 s, 13.37 tr. b., 3.0 m/s

  74. 3.Zk SA1: 2/8, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  75. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  76. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  77. Jumping 2 Small: 18/33, 53.13 s, 10.13 tr. b., 3.29 m/s

  78. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  79. SA1 - druhá: 9/15, 46.97 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  80. SA1 - první: 5/15, 46.25 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  81. SA1 - třetí: 9/15, 52.63 s, 9.63 tr. b., 2.95 m/s

  82. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  83. Agility S: Diskvalifikován

  84. Jumping S: 4/8, 52.91 s, 19.91 tr. b., 2.65 m/s

  85. Zk SA1: 2/5, 42.57 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  86. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  87. Agility : 8/27, 62.18 s, 19.18 tr. b., 2.91 m/s

  88. Jumping: 14/27, 58.52 s, 15.52 tr. b., 3.08 m/s

  89. SA1: Diskvalifikován

  90. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  91. AGILITY: 17/26, 55.07 s, 14.07 tr. b., 2.94 m/s

  92. JUMPING: 15/26, 48.99 s, 9.99 tr. b., 3.2 m/s

  93. SA1: 1/8, 51.98 s, 0.98 tr. b., 2.79 m/s

  94. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  95. AGILITY: Diskvalifikován

  96. JUMPING: 6/16, 39.24 s, 4.24 tr. b., 3.06 m/s

  97. SA1: Diskvalifikován

  98. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  99. Agility: 13/21, 65.52 s, 20.52 tr. b., 2.59 m/s

  100. Jumping: Diskvalifikován

  101. Zk SA1: Diskvalifikován

  102. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS Jarní tlapkování, 25. 04. 2015

  103. 1. Jumping: 9/18, 51.2 s, 5.2 tr. b., 3.44 m/s

  104. 2. Jumping: 11/18, 52.04 s, 17.04 tr. b., 3.07 m/s

  105. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  106. Agility: 10/25, 49.72 s, 4.72 tr. b., 3.1 m/s

  107. Jumping: Diskvalifikován

  108. Zk SA1: Diskvalifikován

  109. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  110. ZkA II SA1 SA1: 7/11, 52.1 s, 11.1 tr. b., 3.07 m/s

  111. ZkA I SA1 SA1: Diskvalifikován

  112. ZkJ SA1 SA1: Diskvalifikován

  113. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  114. Zkouška Agility 1 SA1: 3/11, 41.93 s, 1.93 tr. b., 2.84 m/s

  115. Zkouška Agility 2 SA1: 1/11, 43.34 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s