Cz En

040916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sandra Muroňová

    Člen KA

Pes

  1. Edudant, Bruselský grifonek

Výsledky

  1. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  2. Agility SA: 5/15, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  3. Jumping SA: 2/15, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  4. Zkouška SA2: 1/5, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  5. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  6. Jumping SA2 - I: 4/12, 46.55 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  7. Jumping SA2 - II: 2/12, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  8. Jumping speciál SA2: 2/12, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  9. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  10. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška SA1: 1/10, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  12. 3. Zkouška SA1: 3/10, 47.09 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  13. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  14. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  15. 2. Jumping S: 11/16, 38.47 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  16. 3. Agility S: 8/16, 47.97 s, 10.97 tr. b., 3.4 m/s

  17. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  18. 1.zkouška SA1: 2/10, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  19. 2.zkouška SA1: 1/10, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  20. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  21. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška SA1: 1/9, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  23. 3. Zkouška SA1: 2/9, 35.99 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  24. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  25. SA1: Diskvalifikován

  26. SA1 II: 1/11, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  27. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  28. agility SA: 15/28, 49.76 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  29. jumping SA: 11/28, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  30. zkouška SA1: 3/8, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  31. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  32. 1. zkouška SA1: 1/8, 36.62 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  33. 2. zkouška SA1: 1/8, 36.36 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  34. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  35. Agility S: Diskvalifikován

  36. Finále S Jump: 9/16, 40.27 s, 0.27 tr. b., 4.02 m/s

  37. Jumping S: 4/40, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  38. Zk SA1: Diskvalifikován

  39. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  40. Agility S: Diskvalifikován

  41. Jumping S: Diskvalifikován

  42. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  43. AGILITY: 4/27, 50.3 s, 0.3 tr. b., 3.7 m/s

  44. JUMPING: 16/27, 48.22 s, 21.22 tr. b., 3.4 m/s

  45. SA1: 1/11, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  46. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  47. Agility S: 6/23, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  48. Jumping S: 6/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  49. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  50. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  51. AGILITY: 8/27, 56.26 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  52. JUMPING: Diskvalifikován

  53. SA1: Diskvalifikován

  54. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  55. Agility Trial I: 6/11, 50.73 s, 10.0 tr. b., 3.0 m/s

  56. Agility Trial II: 2/11, 44.57 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  57. Agility Trial III: 3/11, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  58. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  59. Zkouska 1 SA1: 1/11, 27.85 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  60. Zkouska 2 SA1: Diskvalifikován

  61. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  62. Agility l. S: 18/31, 60.68 s, 14.68 tr. b., 3.2 m/s

  63. Jumping II. S: 12/32, 47.47 s, 0.47 tr. b., 3.86 m/s

  64. Jumping I. S: Diskvalifikován

  65. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  66. Agility : Diskvalifikován

  67. Jumping : Diskvalifikován

  68. Zkouška A1: 1/6, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  69. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  70. III. Zk SA1: 1/8, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  71. II. Zk SA1: 1/8, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  72. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  73. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  74. Zkouška SA1 1.běh: 1/7, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  75. Zkouška SA1 2.běh: 2/7, 49.33 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  76. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  77. AGILITY: Diskvalifikován

  78. JUMPING: 9/25, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  79. SA1: Diskvalifikován

  80. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  81. 1. zkouška SA1: 7/10, 52.42 s, 28.42 tr. b., 2.37 m/s

  82. 2. zkouška SA1: 3/10, 53.15 s, 16.15 tr. b., 2.65 m/s

  83. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  84. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška SA1: 2/8, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  86. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  87. zkouška 1 SA1: 2/10, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  88. zkouška 2 SA1: 1/10, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  89. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  90. Agility SA: 8/28, 47.69 s, 2.69 tr. b., 3.27 m/s

  91. Jumping SA: Diskvalifikován

  92. Zkouška SA1: 4/8, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  93. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  94. Agility S: Diskvalifikován

  95. Jumping S: 7/19, 41.18 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  96. Zk SA1: 2/3, 39.48 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  97. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  98. Agility S: Diskvalifikován

  99. Jumping S: 9/26, 50.29 s, 8.29 tr. b., 3.5 m/s

  100. Zkoušky SA1: 1/7, 40.52 s, 7.52 tr. b., 3.26 m/s

  101. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  102. AGILITY: 11/27, 58.36 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  103. JUMPING: 8/33, 36.78 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  104. SA1: Diskvalifikován