Cz En

040516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiří Bulušek, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Jeremy Drobeček, Knírač malý

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  2. AGILITY: 10/28, 57.39 s, 6.39 tr. b., 3.31 m/s

  3. JUMPING: Diskvalifikován

  4. SA2: 3/8, 45.15 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  5. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  6. 1. Zkouška SA2: 6/9, 71.2 s, 39.2 tr. b., 2.57 m/s

  7. 2. Zkouška SA2: 5/9, 56.19 s, 7.19 tr. b., 3.38 m/s

  8. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  9. Zkouška SA2 1 SA2: 8/11, 52.23 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  10. Zkouška SA2 2 SA2: 7/11, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  11. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  12. Jumping SA2 - I: 6/12, 53.9 s, 1.9 tr. b., 3.9 m/s

  13. Jumping SA2 - II: 9/12, 57.83 s, 26.83 tr. b., 3.32 m/s

  14. Jumping speciál SA2: 4/12, 48.2 s, 1.2 tr. b., 3.92 m/s

  15. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  16. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  17. Zkouška SA2 2 SA2: 6/14, 45.98 s, 10.98 tr. b., 3.57 m/s

  18. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  19. Jumping SA S: 11/23, 44.93 s, 4.93 tr. b., 3.47 m/s

  20. Jumping special SA S: 9/23, 46.78 s, 4.78 tr. b., 3.59 m/s

  21. Zkouška SA2 SA2: 4/10, 57.83 s, 23.83 tr. b., 2.85 m/s

  22. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  23. 1.zkouška SA2: 4/8, 51.31 s, 15.31 tr. b., 3.35 m/s

  24. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  26. Agility S: Diskvalifikován

  27. Jumping S: 7/19, 38.99 s, 0.99 tr. b., 3.62 m/s

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  29. 1.zkouška SA2: 1/9, 56.8 s, 10.8 tr. b., 3.59 m/s

  30. 2.zkouška SA2: 4/9, 53.92 s, 8.92 tr. b., 3.67 m/s

  31. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  32. Jumping II S: 13/25, 53.95 s, 5.95 tr. b., 3.61 m/s

  33. Jumping I. S: 10/25, 49.61 s, 8.61 tr. b., 3.73 m/s

  34. Zkouška SA2: 5/8, 52.89 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  35. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  36. agility SA: Diskvalifikován

  37. jumping SA: 8/28, 42.91 s, 0.91 tr. b., 3.68 m/s

  38. zkouška SA2: 9/13, 53.24 s, 20.24 tr. b., 3.04 m/s

  39. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  40. Agility Open: Diskvalifikován

  41. Agility Trial: 5/9, 48.22 s, 21.22 tr. b., 3.19 m/s

  42. Jumping Open: 13/29, 46.11 s, 5.11 tr. b., 3.34 m/s

  43. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  44. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška SA2: 3/11, 60.1 s, 8.1 tr. b., 3.13 m/s

  46. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  47. Agility Final - Kniraci: 6/6, 54.66 s, 26.66 tr. b., 2.74 m/s

  48. Agility Open: 10/14, 63.44 s, 15.44 tr. b., 2.93 m/s

  49. Agility Trial: Diskvalifikován

  50. Jumping Open: 13/17, 48.86 s, 11.86 tr. b., 3.25 m/s

  51. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  52. 1. SA2: 7/12, 63.37 s, 21.37 tr. b., 3.05 m/s

  53. 2. SA2: Diskvalifikován

  54. 3. SA2: Diskvalifikován

  55. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  56. Agility : 9/21, 61.13 s, 5.0 tr. b., 3.01 m/s

  57. Jumping : 11/21, 47.69 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  58. Zlouška A2: 6/8, 52.52 s, 18.52 tr. b., 3.24 m/s

  59. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  60. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  61. zkouška 2 SA2: 8/10, 71.48 s, 40.48 tr. b., 2.55 m/s

  62. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  63. 1. zkouška SA2: 6/10, 63.42 s, 28.42 tr. b., 2.35 m/s

  64. 2. zkouška SA2: 6/10, 62.85 s, 17.85 tr. b., 2.63 m/s

  65. 3. zkouška SA2: 5/10, 54.71 s, 25.71 tr. b., 2.65 m/s

  66. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  67. 1. běh SA2 SA2: 5/8, 58.27 s, 17.27 tr. b., 2.99 m/s

  68. 2. běh SA2 SA2: 4/8, 47.28 s, 11.28 tr. b., 3.26 m/s

  69. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  70. Agility: 8/12, 56.91 s, 16.91 tr. b., 2.93 m/s

  71. Agility II: 6/12, 54.56 s, 25.56 tr. b., 2.66 m/s

  72. Jumping Open: 9/17, 54.96 s, 21.96 tr. b., 2.73 m/s

  73. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  74. AGILITY: 12/27, 63.66 s, 5.66 tr. b., 3.13 m/s

  75. JUMPING: 24/33, 45.37 s, 16.37 tr. b., 3.13 m/s

  76. Mistrovství republiky KCHK knírač malý: 3/10, 57.46 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  77. SA1: 1/13, 46.63 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  78. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  79. Jumping: 10/23, 47.85 s, 5.85 tr. b., 3.22 m/s

  80. Zkouška: 1/10, 51.12 s, 1.12 tr. b., 2.95 m/s

  81. Zkouška II: 3/10, 47.25 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  82. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  83. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  84. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován