Cz En

jumping SA

  1. Datum: 12. 05. 2018
  2. Závod: Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 33.77 4.68 V V
2 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 0 0.0 0.0 33.93 4.66 V V
3 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 35.02 4.51 V V
4 034112 Hana Hrdličková AMBER PICO DE TEIDE 0 0 0.0 0.0 39.38 4.01 V V
5 004017 Hana Hrdličková Brigitte Lék na duši 0 0 0.0 0.0 41.68 3.79 V V
6 090709 Eva Nováková Belis Bohemia Moranensis 0 0 0.0 0.47 42.47 3.72 V V
7 043415 Stanislav Sigety Im Innes Bohemia Point 0 0 1.0 0.9 42.9 3.68 V V
8 040516 Jiří Bulušek Jeremy Drobeček 0 0 1.0 0.91 42.91 3.68 V V
9 019113 Kateřina Neumanová Stella 0 0 4.0 4.07 46.07 3.43 V V
10 022412 Zdeňka Komendová Tobby Karlův mlýn 1 0 0.0 5.0 34.39 4.59 V V
11 040916 Sandra Muroňová Edudant 1 0 0.0 5.0 38.47 4.11 V V
12 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království 0 0 8.0 8.4 50.4 3.13 VD VD
13 025214 Eva Nováková Kaethe z Povodí Oharky 0 0 9.0 9.29 51.29 3.08 VD VD
14 017917 Božena Kusá Terra-Cotta Kalis z Třeště 0 0 10.0 9.96 51.96 3.04 VD VD
15 068416 Marta Kozáková Berenika z Kamenické tvrze 0 0 11.0 10.94 52.94 2.98 VD VD
16 008714 Halina Heimerlová Dakota Domina Pepper Lary bardh 0 0 12.0 11.86 53.86 2.93 VD VD
17 016916 Simona Šišková Amanda Hanaiva 1 0 8.0 12.53 49.53 3.19 VD VD
18 026517 Barbora Tesáková Nikyta 0 2 5.0 14.5 46.5 3.4 VD VD
DIS 078216 Petra Nečásková Bentley Meskalin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080614 Pavla Šrámková A3Ch Keissy Angelina Ruby Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055117 Anastázie Pejchalová Pigi Tea Griffon land FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034012 Hana Hrdličková ISBEL SILESIAN CRAMER DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064215 Eva Pyroutková Conny Olešnická hvězdička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022214 Michaela Georgievová Catie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089216 Petra Breineková Caliope Black Orchid Dagymery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040317 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS